Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja es to nevaru, man tas ir jāizdara!

 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Hei!
Meklēju domubiedrus, stipras personības, sievietes, vīriešus, meitenes - jebkuru, kas ir apņēmības pilns un vēlas man pievienoties vismaz virtuālā līmenī manā ceļojumā uz mērķiem! :)

Šobrīd sveru 85 kg (jāsaka gan, ka ar svaru 75kg es JAU izskatos diezgan slaida). Taviem parametriem nav nozīmes - man šķiet, galvenais ir apņēmība, neatlaidība, disciplīna :)
2x nedēļā eju uz aerobiku, katru dienu ar kājām nostaigāju 5-10km, brīvdienās 1-2x eju skriet vai vingroju mājās. Darba dienās ēdu (vismaz cenšos, ar dažām noraušanās reizītēm) veselīgi un minimāli. 5dien, 6dien - sanāk ēst vairāk, diemžēl. Šobrīd gan sliktāk iet ar ūdens dzeršanu, jo 2 litri dienā nekādi nesanāk, tomēr ar nākamo nedēļu centīšos to mainīt. Dzeru vitamīnus, kopju ādu, matus, zobus, nagus.. Mērķis būtu sevi sakopt pilnībā - arēji, iekšēji. Mācos nākotnei, lasu, ticu domu spēkam (The Secret variantus nelasu), nelietoju alkoholu, nesmēķēju.
Kad ir grūti, tad sev atgādinu: No pain - no gain! (zinu simtiem šādu saukļu, kas iedvesmo grūtos brīžos)
Man nav apkārt neviena, kas atbalstītu, ieteiktu veselīgu ēdienu receptes, pateiktu, lai turos vakaros, kad gribas apēst čipšu paku un raudāt pēc grūtiem treniņiem. nav, kas pateiktu - mācies, esi stipra. Dažreiz zūd pacietība, jo viss, kas tiek darīts, nes tik lēnus rezultātus. Es neapsolu, ka vienmēr un katru dienu būšu pieejama vai ieinteresēta, bet ar mani sazināties var un būtu jauki, ja atrastos cilvēki, kas pamudinātu mani vai es viņus uz RĪCĪBU! :)

Mans epasts ir: [email protected]; var rakstīt arī šeit, publiski vai vēstulēs; ar telefona nr., skype un citām koordinātām apmainīsimies, ja būs vēlēšanās un sapratīsimies.

Paldies, ka veltīji laiku, lai izlasītu! ;)
06.10.2012 15:11 |
 
Reitings 122
Reģ: 01.05.2012
Burvīga apņēmība. Ja man būtu iedvesma, mēģinātu turēt līdzi! :D Lai veicas! ;)
06.10.2012 17:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti saaktu domaat nopietni par eesanu-sabalanseetu!Mazaakas porcijas ,bet vairaak veeriigaa ieksaa!
06.10.2012 17:20 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.10.2011
Basically viss, ko Tu pateici, ir tas, par ko domāju pati. Tikai esmu jau norāpusies no saviem ~80 līdz 76kg. Tas gan daļēji dēļ stresa, bet arī tāpēc, ka sāku piedomāt pie tā, ko ēdu.

Vairāk tagad cenšos izkopt sevi iekšēji un ceru, ka ārējais skaistums nāks komplektā ar iekšējo.

Bet aiziet aiziet aiziet, Tu esi malacis un es ticu, ka Tev izdosies! :) Keep us updated. Tu mani iedvesmoji tikko saņemties mazliet vairāk ;)
06.10.2012 17:23 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Ja vien Jūs, meitenes, zinātu, cik mana apņēmība reizēm ir pazudusi... Mēnesī nometot vien 2 vai 3 kg, neko daudz prieka nav :)
06.10.2012 18:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet tas ir normāli, ja mēnesī nomet 2-3 kg, ja nometīsi vairāk, tad āda, uz kuras uzkrājās tauki, būs nokarājusies un ļengena, un skaistu to vairāk nekad nedabšu, kā arī tad tās noraušanās reizes būs smagākas un var gadīties ka svērsi divtik, cik svēri sākumā. ja tev katru mēnesi iet kaut 1 kg nost, tas jau ceļš uz augšu. vēl kas- tev tam visam ir jākļūs par dzīvesviedu uz visu atlikušo mūžu. tu taču neiedomājies, ka tgd smagi cīniesies , bet pēc tam darīsi visu kā iepriekš. var gadīties, ka tad, kad svars vēl samazināsies par 10 kg, tad kādu brīdi tas var vsp nekristies. veselīgu ēdienu recpetes ir pietiekoši daudz atrodamas ar mātes googles palīdzību un arī šeti vecajās diskusijās. par veselīgumu - ievēro galvenos principus-pēc iespējas mazāk lieto miltu izstrādājumus, taukainus ēdienus, saldumus. ēd vairāk svaigus dārzeņus. gaļu vāri, nevis cep. ēd daudz pupiņas. tās satur maz kaloriju, bet toties ļoti labi mazina tavu apetīti un galvenais tās satur daudz olbaltumvielu. veļ lielos daudzumos vari ēst vārītas olas. tas ir mīts, ka viņas nedrīkst daudz ēst
11.10.2012 15:54 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Eh..Salīdzinoši ar tevi, es sev jūtos tik...neparieza.:D
bet prieks,ka apņemies. (teica, Meičuks iemesdama mutē vēl vienu Skittlls konču.)
11.10.2012 15:58 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ēst maz nav pareizi! Jāēd veselīgi, bet pietiekami. Citādi tavs organisms būs badā uz visu sevī uzņems ar divtik lielu sparu.
11.10.2012 15:59 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es labrapt gribetu atrast domubiedru ar kuru kopa atmest smekesanu! Ta reali man ir problema, jo pedeja laika del stresa smekeju nenormali daudz un jutos briesmigi. Ta ka, ja kada ari grib atmest, tad varbut virtuali varam viena otru atbalstit! :)
Atvainojos diskusijas autorei :) ka es te ar savu problemu.
11.10.2012 16:07 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tev tiešām vajag kādu, kurš pasaka, ka šodien nevajadzētu ēst čipsus vai to kūku?! Pastrādā labāk iekšēji ar sevi. Man arī neviens nebija, bet no neveselīgajiem našķiem atradinājos ar gribasspēku.
Iedomājies kā tu gribi, lai būtu un ej uz to ;) Veiksmi (l)
11.10.2012 16:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vnk neej veikalā un nepērc čipšus un kūkas un vēl nez ko. ej uz veikalu tikai tad, kad tev ir nepieciešams iegādāties pārtiku (normālu ēdienu). ieteicams uzreiz nedēļai. tā tu izvairīsies no kārdināšanas. vēl kas-uz veikalu vnm ej paēdusi. ja iesi tukšā dūšā, paķersi arī visus iespējamos saldumus, čipšus utt.
12.10.2012 09:58 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
nu, ko, meitenes, trūkst gribasspēka saņemties un novest visu līdz galam bez čīkstēšanas un padošanās? :D
13.10.2012 16:04 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Es arī tagad ievēroju rezīmu, bet apzinos, ka ir runa par paradumu mainīšanu, tāpec Tev iesaku Sautbīčas diētu, tur var est visu un normalas porcijas, bet tā palidz mainīt ēšanas paradumus.
13.10.2012 16:15 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
p.s iesaku vairāk staigāt, kā arī nepārpulēties sportā, lai neuzaudzetu muskulu masu vien, esmu pasakusi Izometrisko vingrošanu - tas ir muskulu sasprindzināšana, patiesībā loti laba, lai tiesi metot nost svaru dabutu visu sava vietā un nekas nekarātos
13.10.2012 16:17 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Man ir padoms par svara zaudēšanu - kaloriju skaitīšana. Kādam tas varbūt izklausās drastiski vai vēl nez kā, bet tā nav. Nav katrs produkts jāsver un jārēķina vai vēl nez kas jādara. Vienkārši kad ēd produktus, paskaties tā uzturvērtību, izrēķināt cik esi apēdusi nav nemaz tik grūti. Piem., maize - paskaties cik visā iepakojumā, izdali ar šķēļu skaitu - un volā - zini cik kalorijas vienā šķēlē. Jā, ir produkti, kuriem precīzi nevar zināt, bet noapaļot var, pāris kalorijas turp vai šurp neko nemainīs. Es pa vienu nedēļu esmu tā iemanījusies visā šitajā lietā. Pati esmu piefiksējusi, cik kalorijas dienā varu apēst, lai nejustos izsalkusi, bet tajā pašā laikā kaut kas ietu nost. Un par daudziem produktiem bija pārsteigums - rīsi, kas man vienmēr bija likušies tik diētiski (japāņi takš visi slaidi :D) nemaz tādi ar nav. Un ja jūtu - šodien gribās, piem., šokolādi - ierēķinu to kalorijās un kaut kur citur savukārt piebremzēju. Man liekas, ka tā tik viegli var kontrolēt, ko esi apēdusi. Pirmo reizi mūžā man stāv pilns plaukts ar šokolādi, bet man nemaz negribās, jo jūtu pienākumu pret sevi - nepārsniegt savu dienas kaloriju devu. Un jūtos vienkārši super :)
13.10.2012 16:24 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Agrāk skaitīju kalorijas, tagad vairāk cenšos ēst t.s. veselīgos produktus, neskatoties tik daudz uz to, cik tur ir kaloriju. :)
Daudz augļu, dārzeņu, gaļas, olu, riekstu; pie ne tik ideāliem produktiem, kurus lietoju ikdienā, es pieskaitu jogurtu un dažādas pakās nopērkamās pārslas uz musli pusi!
13.10.2012 16:41 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
smarter, izturību, pacietību un panākumus Tev! ;) Augsti vērtēju tādus cilvēkus, kas apņemas un dara!!!
13.10.2012 17:06 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
musli gan neiesaku baigi daudz cukuru.. rieksti ari tadi zemudens akmeni vien ir, nemot vera tauku saturu
13.10.2012 17:27 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ernestīne - rieksti ir ļoti vērtīgs labo tauku avots, tāpat kā treknās zivis, avokado. Tas ir mīts, ka par 100% jāizslēdz tauki, labāk atteikties no dzīvnieku izcelsmes taukiem.
13.10.2012 17:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
es ceru, ka mani nekad nepiemeklēs svara problēmas. man tā garšo kūkas, kūciņas , čipši un vēl visādi brīnumi. zinu, cik tie slikti ne tikai svaram, bet vispār, bet es nevaru no viņiem attiekties, tā ir mana lielākā un vienīgā atkarība - ēdiens.
13.10.2012 17:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man kursabiedrene bija ļoti tieva, ēda visu pēc kārtas, Hesburgera un tādā stilā, svars ok, bet TĀ āda, pretīgi vienkārši, tiešām var redzēt, ka ēdiens atstāj paliekošas sekas ne tikai figūrai. Tādā ziņā veselīgs ēdiens ir liels pluss, man kādreiz arī pumpas sametās no treknas pārtikas(burgeriem, etc), bet kad tos "labumus" neēd, tad āda ir ļoti laba, gluda, nekādu izsitumu. Bet tas kā kuram reaģē organisms varbūt? Citam varbūt nebūs nekādu seku.
13.10.2012 17:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits