Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diktofons!!!

 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Sveikas :)
Es vēršos pie tām , kurām ir šī gudrā mantiņa :D.
Nevaru izvēlēties ,kādu pirkt, atradu it kā vienu ( kas zemāk norādīts) , bet cena ir 3ciparu skaitlis un nezinu vai ir vērts, samaksāt tik daudz, vienīgais izmērs ir piemērots , lai ieliktu somiņa vai penālī!

Un otrs, tās kuras mācās LU vai RSU, jūs varat brīvi izmantot diktofonus vai ,iepriekš ir jāpieet pie lektora un jāpaprasa vai drīkst ierakstīt?
Arī šis mani baida, nopirkšu un aiziešu uz lekcijam ,ieraudzīts man diktafonu izdzīs vēl arā :D
Ceru uz sapratni ,paldies :)

06.10.2012 10:39 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Es pirku pavisam lētu, par nepilniem 30 latiem, Sony. Kalpo labi, tikai ir viens mīnuss, ko ņēmām vērā, pērkot darbā diktofonu.
Darbā nopirkām Olympus par ~50 latiem, pievēršot uzmanību funkcijai, kas ļauj ar USB ierakstīto pārkopēt datorā. Tas pamatīgi atvieglo dzīvi tādās reizēs, kad ierakstīto nevajag pārrakstīt transkriptā, bet tomēr to gluži dzēst ārā negribas.

Bet principā es domāju, ka nav vajadzības pirkt diktofonu par trīsciparu skaitļa cenu.
06.10.2012 10:49 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
piekrītu, var labu nopirkt arī par divciparu skaitli.
06.10.2012 10:51 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
ja esi profesionāle, žurnāliste/intervētāja , strādā tv utt - tad pērc par 3ciparu skaitli
bet, izsatās, ka izmantosi vien savām vajadzībām, vari nopirkt arī pavisam labus par 2ciparu skaitli :)
06.10.2012 10:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits