dāvana puisim 20 gadu jubilejā

 
Reitings 194
Reģ: 15.07.2011
idejas?
05.10.2012 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Nu bet takš, protams, viņš priecāsies (vismaz Tavā klātbūtnē). Tas tā kā ir pieklājīgi + negribēs jau tevi apbēdināt.

Un pilnīgi un galīgi +1 Ice Queen.
Man brālis ir pats saistīts ar mašīnām (darbs, hobijs, brīvais laiks- viss ir tikai par un ap auto) un tici man- nu nepriecātos par to, ka skuķis, kurš maz sajēdz par mašīnām (un nezina konkrēti, kādi plāni uz mašīnu un ko vēlas tieši likt iekšā) uzdāvinātu kko tādu (un tas, ka viņš neliktu neko dārgāku par 20ls- tici vai nē, bet ar puišiem un auto ir tāpat kā meitenēm un kurpēm- to īsto cenu viņš nemaz tev neteiks). Ja dāvini tad 100% pārliecinies, ka tieši to vēlas.
06.10.2012 16:48 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Manam vīrietim būs oriģināla/ neoriģināla dāvana uz vārda svētkiem- maks. Tas viņam ir izvarots.
Toties uz dzimšanas dienu dāvināšu 13 pudeles Valmiermuižas alu, 13 batoniņus Snikerus un visu iepakotu lielā kastē starp avīzēm. Tpc, ka veikalā ieejot, viņš vnm apstājas pie alus plauktiem un pukst, ka grib aliņu, bet pārāks dārgs :D Un to viņš lūdzās jau labu laiku , lai dāvinu uz v.d. Bet tas būs uz dz.d:)
06.10.2012 16:50 |
 
Reitings 194
Reģ: 15.07.2011
Paldies par idejām!

Beigās tomēr uzdāvināju smuki iesaiņotā kastītē eņģeļacis. Viņš bija sajūsmā :) Visu vakaru smaidīja, priecājās un nespēja beigt mani mīļot, bučot un pateikties par tik foršu dāvanu :D Viņam gan iepriekš jau bija nojausma, ka es kko plānoju, jo man nācās šo to tā neuzkrītoši pirms tam pajautāt sakarā ar tām acīm, bet pārsteigts tpt viņš bija. Izskanēja pat frāze - lkm būs tevi tomēr jāprec :D tātad dāvana izdevusies un viss ok :D :)

P.s. cik no viņa sapratu, runājot par tām eņģeļacīm, tad E36 nemaz nekādas krutākas acis nav pieejamas.. tās, kuras jau iekšā lukturos atšķiras tikai ar to, ka viņas jau tur ir iekšā, bet tā vsp tas pats vien ir. Takā intuīcija - riskēt, šoreiz mani nepievīla.
Ahh, pašai tgd baigais prieciņš par izdevušos dāvanu un lieliskā atmosfērā pavadītu vakaru :)
09.10.2012 15:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits