Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ārprāt galvā!

 
Reitings 2
Reģ: 04.10.2012
Sākšu ar : Sveiki visiem!
Situacija par kuru stāstīšu vienlaikus ir diezgan bēdīga,riebīga vienlaikus liekas,ka laime kas atnākusi!
Tad nu sākšu.
Pirms kāda laiciņa (2ned) paziņa (dažam visi ir draugi) uzzaicināja ciemos,atcerēties draudzību,jo nebijām gandrīz gadu tikušies.Tad nu tā diena pienāca,aizbraucu ciemos,iepazīstināja ar savu draudzeni,sēdējāmbaudījām vakaru,runājām,spēlējām galda spēles,vakara gaitā pie sevis padomāju ''šim gan jauka draudzene'' ,bet nu manuprāt tas ir normāli kad kādreiz apskaud draugu/draudzeni kāda tam otra pusīte.
Ar to arī tajā vakarā aprobežojos un par neko vairāk nedomāju,turpinājām pasēdēšanu tālāk.
Pagāja nedēļa un man viņa draudzene uzrakstija,ka man atkal jābrauc ciemosm,es to uztvēru,kā aicinājumu ciemos viņu abu vārdā,par cik draudzene likās jauka,mani neizbrīnīja aicinājums ciemos.tad nu tajā pašā vakarā pats ''paziņa/draugs'' zvanija un apliecinaja to ka esmu gaidīts ciemos atkal,no sākuma vel īsti nebiju pārliecināts vai gribās vai būs laiks,bet nu viss beidzās tā,ka tiešām beigās aizbraucu ciemos,lai pavadītu laiku ar paziņām,visi kopīgi dzīvojāmies pa virtuvi,vakara gaitā pievienjās velviena persona(vīr),sīkāk nestāstīšu,bet nu bija atkal tāda kā draudzīga pasēdēšana un tad nu tuliņ sāksies kulminacija!
No rīta pamodāmies,es devos mājās,paziņa/draugs ar mani kopīgi atstāja maju,bet gan viņa ceļš turpinaja uz darbu.Ierodoties mājās,saņēmu ziņu no viņa draudzenes,vai es neesot nosalis līdz mājam noklūstot.
Piesardzīgi atbildeju,par cik man jau sāka mazliet bažīt aizdomas un zināju ka tas nebūtu labi.
Tad nu aizpļāpājāmies,līdz brīdim kad abiem bija ''kas notiek?'' saruna ieilga,meitene bija redzējusi,kā ieskatos viņā,bet skaisti no tā visa norobežojos.
Tad nu nāca no viņas arā,tas ka ''viss neizskatās tik skaisti kā no malas'' Ka viņai zudušas jūtas pret cilvēku ar kuru pašlaik dzīvo kopā,bet sirsniņai žēl esot pateikt atvadu vārdus cilvēkam,jo ''viņš'' esot ļoti emocionāls cilvēks ''kuram dzīve apstāsies,ja viņa viņu pametīšot''
Labi stāsts nav par to,es ar viņu satikos,lai visu dzīvē izrunātu un nu ir skaidrs,ka mēs viens otrā esam ieskatijušies.Un tas ir pats ''drausmīgākais'' man ir tik ļoti žēl ka esmu iepazinis un saticis šo dāmu šadā veidā,jo man atkal sirds lauž par to ka es būtu ''lielākais kretīns'' ''paziņas'' acīs,kad viņš uzzinātu,ka saejos ar viņa tādā gadijumā bijušo draudzeni!
Principā situacija ir tāda,ka meitene jebkurā gadījumā ātri vai vēlu pārtrauks dzīvot kopā ar manu ''paziņu'',jo viņa teica,ka viņai nav kaut kas līdz galam+vel daži faktori bija,es neesmu tas iniciators šo attiecību izjukšanai,bet ja pēc šīm attiecībam es saietu kopā ar šo cilvēku ''paziņas'' acīs es noteiktu būtu vainīgais un viņam pat neinteresētu,kāda ir tā patiesība.
Šodien tikāmies velreiz un mēģinajam tikt skaidrībā,kā būtu pareizāk rīkoties šadā situacijā,bet tā arī netikām pie atbildes.
Es tiešām nezinu,man šobrīd galva plīst pušu,no vienas puses es būtu lielākais nelietis kāds vien var būt,pārņemot paziņas/drauga draudzeni no otras puses atkal man liekas,ka šis cilvēks man nav nejauši atnācis pie manis un es to ļoti dziļi jūtu.
Bet meitene ātri vai vēlu pašķirsies no šī cilvēka,tad sanāk nākamais cilvēks kas saietos ar šo meiteni arī būtu kretīns un visi pārējie,vai tikai tas tiek pielāgots paziņam un draugiem? Tā nu ir sanācis ka mēs esam saskrējušies brīdī kad meitene bijusi uz attiecību finiša taisnes un man ir sirdsapziņas pārmetumi,ka viņš mani uzskatīs par vainīgu jekurā gadījumā.
Nezinu uz kuru pusi svērties,varbūt jūs varat kādus padomus sniegt,ceru,ka te būs kautkas saprotams(rakstiju galvassāpju iespaidā)
Ar Cieņu, Jānis!
04.10.2012 22:27 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
labāk jau atrodi citu meiteni , ja negribi problemas
04.10.2012 22:30 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vienu nesaprotu par šādām sievietēm - vai tiešām pasaulē džeku trūkst, ka noteikti jāieskatās bijušā drauga labākajā draugā, paziņā, brālī, utml?
04.10.2012 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 1496
Reģ: 21.03.2009
ja cilvēkam sāp galva, ir jāiet pačučēt! un, lūk, te ir spilgts pierādījums šīs tēzes absolūtajam patiesumam!
04.10.2012 22:31 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Pffff.... Pasaki, lai meitene vispirms tiek galā ar sevi un tagadējām attiecībām un tikai tad sāc lauzīt galvu par pārējo... Varbūt pa šo laiku viss pats no sevis atrisinās...
04.10.2012 22:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ko tu visaik ceri, ka paskirsies. ja gribes skirties, izskirsies uzreiz!
04.10.2012 22:40 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Un kāda garantija, ka tad, kad tu būsi iepazīstinājis viņu ar savu draugu/paziņu, viņa neieskatīsies tajā? Spēj sadzīvot ar tādām šaubām? Tad uz priekšu!
04.10.2012 22:41 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Labāk neuzsāc attiecības un neturpini "ieskatīšanos" viņā, jo jebkurā gadījumā tas nebeigsies labi- pazaudēsi draugu un nav arī garantijas, ka viņa skries pie tevis, bet ja arī skries, nav garantijas, ka paliksiet kopā.
Es saku, ka pamet to grimstošo kuģi pirmais, pirms kaut kas ir sabojāts. :)
04.10.2012 22:46 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nu ja patīkat viens otram, tad aiziet, nav ko marinēt - kā būs, tā būs.
Un paziņa gan jau pārdzīvos.
04.10.2012 22:47 |
 
Reitings 2
Reģ: 04.10.2012
Piedodiet/Atvainojiet šobrīd es sev pārmetu,ka šeit vispār kaut ko rakstiju. Tas nav domāts,ka kāds kko nepareizu ierakstija,bet tā nebija lieta,ko laikam apspriest publiskā telpā.
Atļaušos palūgt izdzēst šo diskusiju,ja kādam ir tāda privileģijas ;)
04.10.2012 22:48 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Jānis
Tad kāpēc rakstīji ?:D
04.10.2012 22:51 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
:D
04.10.2012 22:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nestreso. katram te ir savs viedoklis.tu droši vien gaidīji, ka visas tevi iedrošinās, bet tā nenotika..iesaku nogaidīt, kamēr viņi izšķiras, un sākumā jūsu attiecības neafišēt. pēc kāda laika varat izdomāt stāstiņu, kā sagājāt kopā. bet tas ir tikai paziņa, nevis draugs.
05.10.2012 14:30 |
 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Mans tagadejais draugs ir labakais mana iepriekseja drauga draugs :D Vins(tagadejais) palidzeja mums ar toreizejo draugu risinat problemas, tureja mus kopa un skaloja abiem smadzenes, lidz es neztureju un sapratu, ka vienigais, kas mani pie mana puisa saista ir mans tagadejas draugs, kurs tik lot censas. Pagaja kadi 4 menesi un mes ar tagadejo tomer sagajam kopa, lai ka turejames preti ;D It happens: :)
05.10.2012 14:40 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
tu jau pats lietoji vārdu "paziņa", tātad viņš nav tavs labākais draugs. kad viņi izšķirsies vnk nogaidi, lai viss norimstas un tad jau skaties vai tiešām viņa ir tavs īstais cilvēks.
05.10.2012 14:43 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
šeit neko nevar izdzēst!!!!!!!!! ha!
05.10.2012 14:45 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Ja jau reiz tā putra ir ievārīta, būs vien pašam jāizstrēbj. :) Es ieteiktu nogaidīt. Pastāvēt malā un sagadīt (!), kamēr meitene izšķiras ar pašreizējo puisi. Neko nesoli, nesaki viņai, kamēr tas nav noticis. Tikai tādā veidā Tu vari panākt, ka viņas lēmums par šķiršanos nebūs jaunas aizraušanās iemesls. Jo savādāk, pie katra strīda vai nesaprašanās viņa pie sevis nožēlos, ka pametusi "labāko variantu". Gaidi - labs nāk ar gaidīšanu.
05.10.2012 14:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Saka, ka nevarot celt savu laimi uz cita nelaimes..

Ja ļoti, ļoti gribēsi.. tad tāpat nekas nespēs Tevi atturēt no šīm attiecībām.

Rēķinies, ka varētu būt neērtas situācijas ar kopīgām paziņām. Un stāsts ''Kā mēs viens otru atradām'' arī vienmēr būs ar rūgtuma piegaršu. Iespējams vienmēr būs nedaudz kauns paziņas priekšā...

Meitenei ir slikts stils.. Viņa varēja uzreiz pamest puisi, ja ir tik slikti.. nevis gaidīt.. kamēr arī Tu izlemsies.. tāda neforša mētāšanās sanāk.. un bēdīgākais - pazemojoši pret viņas puisi/ Tavu pazinu.
05.10.2012 14:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cormeum- tā dara ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.vnk gaida kko, kas paliks punktu. vinja droši vien vēl nav par visiem 100, ka grib Jāni par savu puisi. mans atagdējais draugs vnk uzreiz no bijušās neaizgāaj, jo meklēja jaunu dzīvesvietu.
Jāni, kā tu zini, kad viņi aizies u nvai vsp aizies?ja būs gājēja-aizies.
05.10.2012 15:00 |
 
Reitings 16
Reģ: 21.09.2012
Izskatās, ka meitene grib, lai kāds viņas vietā spertu soli, lai pašai nebūtu jāmokās sirdsapziņas pārmetumos. To savu džeku viņa pametīs agri vai vēlu šā vai tā. Iesaku nogaidīt, lai viņa pati tiek galā ar savām attiecībām, un tad TIKAI UZ PRIEKŠU, vecīt ! :)
05.10.2012 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits