Draudzene, baidās mani iepazīstināt ar savu tagadējo draugu, jo jūt konkurenci!

 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 10.01.2012
Sveikas!
Jūsu viedoklis! :)
Mana draudzene nesen sāka satikties ar kādu vīrieti- jā vīrieti (bagātu, ļoti)! Vecāks kādu 8 gadus par viņu!
Sākām runāt un smieties! Jautaju ka kādu dienu "netīšām" būs jaieklīst vinju randiņā jaievērtē.! :D (protams ka joks)
Viņa katagoriski sāka stresā bļaut ka nē, nē. :)
Vienmēr aizejot uz klubiem man ir lielāka piekrišana, un es esmu ļoti aktīva, brīva, runāju daudz, protu neapzināti koķetēt.
Ir gan bijusi gadījumi ka vinja ar kādu satiekas, un pati visu sabojā, visu laiku runājot par savu draudzeni, un kad viriets mani satiek viss, viņam esmu lielā mīla draudzene paliek 2 plānā.

*** BET NEMŪŽAM NESPĒTU VIŅAI NOCELT PUISI!
Ir iespēja kādu pieļauju varbūt nemaz viņai nav tāda vīrieša. :D

Jūsu ieteikumi!????
04.10.2012 21:40 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Neņem galvā.
Bet tu tā vari pazaudēt draudzeni. Un tev tomēr kaut kur iekšā patīk,ka vīriešiem tu patīc vairāk, nekā tava draudzene.
Bet es to pati esmu izbaudijusi uz savas ādas, kā tas ir... kad mana draudzene mani iepazīstina ar puisi , un es esmu es.. esmu brīva, smejos, jokoju, brīvi runāju ar visiem, neesmu neglīta :D un bieži vien es iepatikos vairāk. nu ko man tur darīt ? sēdēt mājās četrās sienās? pašai ir attiecības. nu nevajag man tos citus, kuri kā traki lec pakaļ. tāpēc esmu Monro. :)
04.10.2012 22:00 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Man arī bija tāda draudzene, kā tu. Tieši tā, bija.
04.10.2012 22:10 |
 
Reitings 108
Reģ: 03.06.2012
Kate gribi sadereet ka es tavu dzeku aatri vien tev noceltu tev!?
Ja nopietni domaaju ka tev vnk skauzh ka draudzenei ir tagad bagaats viirietis jo pati tu taadu aciimredzot atrst nevari.
04.10.2012 22:24 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
zinu meitenes, kuras izvairās iepazīstināt, jo baidās no konkurences. kas tur slikts? bet protams, var jau būt, ka vinai nemaz tāda drauga nav, un viss ir izdomāts, un tādēļ negrib lai jūs tiekaties.
04.10.2012 22:27 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
:D ganjua šitā ir viena no tām:"Tajā un tajā veikalā apsargam es patīku. viņš visu laiku uz mani skatās. un tad tajā klubiņš tas vecis skatījās uz manu pakaļu, un ko visi atskatās uz mani braucot garām ar mašīnu???"
:D:D man liekas,ka tas ir kaut kāds smadzeņu nepareizs stāvoklis, šādām sievietēm, jo viņām liekas,ka visiem viņas patīk un viņas ir visu lielās mīlas :D ja liekas, tad var sasisties.
04.10.2012 22:28 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
jā, man arī ir zināma viena tāda , kura "patīk visiem"
04.10.2012 22:31 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tev pasai draugs nav,ka ta interese draudzenes?
laikam jau vina nav tik loti neglitaka par tevi, ja reiz biezo veci atrada, un ne vnm tas aktivas, runatigas viriesiem patik! citi velas tadu klusaku, mierigaku, tad noslepumainaku meiteni.
04.10.2012 22:34 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
pat ja viņa melo, kāda tev daļa? acīmredzot, tava izturēšanās viņai liek to darīt!
04.10.2012 22:37 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Pati raksti,ka neapzināti (vai apzināti tomēr) koķetē, nedomāju,ka vajadzētu nez kā flirtēt ar draudzeņu čaļiem, ja neesi jau nez cik labi ar viņiem pazīstama un viņi jau to neuztver kā joku.

Izlasi pati savu tekstu un iejūties savas draudzenes ādā. Vai Tu nejustos pazemota, izlasot šadu tekstu par sevi?
05.10.2012 07:30 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ir patiešām tādas kuras patīk daudziem, bet ir arī tādas,kuras ar savu uzmācīgo flirtu, uzvedību panāk to,kad viņas ievēro. es vairākas zinu,kurām actiņas šaudās apkārt,lai tik noķertu kādu flirta objektu, pašam izsaka vīriešiem komplimentus, divdomīgus jociņus, mājienus par būšanu kopā, citreiz tiešā tekstā pasaka,kad grib,ko sadarīt , aicina dejot nepazīstamus vīriešus, it kā netīšām ejot garām pieskaras un tad lielās,kad liela piekrišana no vīriešiem. ja viņas pašas neuzbāztos vīriešiem,tad lielākoties viņas nemaz neievērotu. visskumjāk ir par tām,kuras flirtē patīk vai nē vīrietis,jo savādāk nespēj un tad sūdzas,tad tas tizlenis neliek mieru, bet kā atkal redz tā-hi,hi,ha,hā, kāds Tu jaukumiņš, cik Tu labiņš. ..vēl patausta presīti:D
nezinu kāda ir autore,tā kā viņa augšā minēto var neattiecināt uz sevi,ja tā nav.
ja gribi saglabāt draudzību,tad neflirtē ar draudzeņu puišiem, esi neitrāla, nemēģini kombinācijā -viņa,tu ,draugs izcelties. iesaisties sarunās, bet nemēģini pārtrumpot draudzeni. tas tā,ja kādreiz tev iznāk aiziet ar draudzeni ,viņas draugu uz vakariņām.
05.10.2012 07:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nekādu superiedomību nesaskatu.. Parasti ir tā, ka 2 cilvēkus var salīdzināt - viens smukāks un/vai atraktīvāks par otru.. kāpēc ne draugu lokā?
Šo iemeslu dēļ arī Tava draudzene jūtas nedroša.. Iesaku palīdzēt celt viņai pašapziņu (.. tas palīdzēs viņai un viņas attiecībām, arī tev būs jaukāk ap sirdi, ka atbalsti draudzeni..) Viņa vnk tev neuzticas.. mēģini šo uzticību kaut kā nopelnīt. :)
05.10.2012 08:02 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Kate,tā jau arī izklausās,ka gribi viņu viņai nocelt.
05.10.2012 08:04 |
 
Reitings 244
Reģ: 18.09.2012
Kas tā pa draudzību ja neuzticās?
Kaut gan cik gadījumu nav dzirdēts, ka draudzene cita citai noņem puisi. Bet atkal-kas tas par puisi kuru šitā var ņemt no viena uz otru galu? :) vsp ļoti interesanti
05.10.2012 08:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manu draudzeņu lokā ir interesanti. Tās, kuras izskatās pēc ''lellītēm'' .. viņām kaut kā privātajā dzīvē galīgi neiet. Šķietami mazāk pievilcīgās.. viņām ir forši puiši blakus :) Interesanti :)
05.10.2012 08:11 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Ja viņa nevēlas Tevi vēl iepazīstināt ar savu vīrieti, tad nevēlas. Tā ir Tavas draudzenes izvēle un Tev to ir jārespektē. Izklausās, ka Tevī ir tāda kā skaudība, kurai galīgi nevajadzētu būt, ja reiz esi divus gadus laimīgās attiecībās. Nav jau slikti būt par sevi augstās domās, bet ar to tiešām nevajag pārspīlēt. Priecājies, ka Tavai draudzenei ir draugs un viss.
05.10.2012 08:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja kāda no manām draudzenēm baidītos iepazīstināt ar savu puisi nocelšanas dēļ... es sāktu apšaubīt, vai tā meitene ir vārda ''draudzene'' cienīga, ja jau ir TIK augstās domās :)
05.10.2012 08:30 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
man vienreiz bija stulba situācija... sēdējām ar draudzeni pie jūras, pienāk klāt kaut kāds čalis. Izrādās, viņas simpātija, topošā mīla. Papļāpājam, pieceļamies, ejam... un man tas solis drusku ātrāks. Draudzene paķer aiz elkoņa un aizrāda, lai neeju tik ātri. Puisis tajā brīdī pateica, nu jā, loģiski, viņai kājas garas. Uzreiz pamanīju, ka draudzene jūtas sāpināta. Lai gan iemesla tam nebija. Es pateicu, ka skrienu, jo atcerējos, ka man tak` japaspēj aiziet asinis savākt un nodot, apskāvu draudzeni, iečukstēju ausī "nesatraucies, tagad viņš domās, ka esmu bīstama dīvaine", un aizlaidos :D Viņa sāka smieties un viss bija Ok. Un, jā... man nebija nekur jāiet.
05.10.2012 08:37 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Padomā loģiski, draudzenei tikko ir sākušās attiecības, kamēr viņa nav 100% pārliecināta par tām, tikmēr neveinu nevēlas iepazīstināt, bet Tu sadomājies, ka esi pasaules princese, kura patīk visiem večiem un visas dāmītes no Tevis baidās. :) Lai gan pašapziņa, protams, ir laba lieta. Citas sievietes priecājas un jūtas ārkārtīgi skaistas un iekārojamas, ja uz ielas 3 pusbomzīgi dzērāji viņai pasaka-devuška, vi krasivaja (tulkojums: meitenīt, jūs- skaista). :D
05.10.2012 08:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kontrolē sevi, nevis te stāsti ka nevainīgi koķetā un nevari neko padarīt. vari padarīt, vnk seko līdzi tam. tev nav jāmirkšķina actiņas un jāsmejās par katru viņas draugu joku, un nav jāpļāpā ar viņu visu laiku. un vsp kādēļ tev vajag iepazīties ar viņas puisi?es nekad neesmu rīkojusi speciālas iepazīšanās. ja sanāk sapazīties kādā tusiņā vai svētkos - ok.
un paskiadro viņai, ka tu pajokoji un , ka ja iepazīsies, tad necentīsies ar viņu runāt utt, bet tev tā arī jādara. tev nav ar viņu jākoķetē. un, ja viņa melo tev, kas par to?bet es par to šaubos. viņa vnk baidās pēc tā visa tev rādīt savu puisi, lai tu viņai viņu nenocel
05.10.2012 08:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
super schoco- lūk tā ir īstas draudzības parādīšana.fantastiski, ka ir tādi cilvēki, kā tu :)
05.10.2012 09:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)