Talu projaam

 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Tas, kas dzivo talu prom no majam, kaa jus tiekat gala ar stresu, ilgam? Ilgam pec cilvekiem tur- majas... Ka iedzivojaties jaunaja vieta? Ka parvarejat "home-sick"?
Es esmu celotaja pa dzivi. Esmu dzivojusi kopa ar ex-draugu arzermes un tas bija savadak...Tas bija Eiropaa. Bet nu esmu viena ASV. Un tiesam jutos viena... Un ir tads home-sicks... Kulturas maina, mizliga laika starpiba un ir vienkarsi tik gruti adapteties...
Velejos vienkarsi izkratit sirdi un parunat ar tam, kas atrodas taluma no LV, un ka jums tas process notika? Ka jus parvarejat skumjos brizus, ko darijat, ka iedzivojaties...?
Tads besis, kkads nogurums ir pedeja laika :(
03.10.2012 23:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tagad saaku domaat,ka taas skumjas peec maajaam man nemaz nebija tik trakas tajaa laikaa,kad zinaaju ,ka brauksu maajaas peec gada!Man saakaas loti lielas skumjas tiesi tad,kad sapratu,ka nebrauksu atpakal!Tajaa laikaa,kad dzivoju to gadu ,paliidzeeju vecai ,slimai sievietei,man bija taada sajuuta ,ka esmu tomeer kaa ciemins!Taas ir tik dazaadas lietas-but uz laiku un dziivot patstaaviigi!
04.10.2012 18:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits