Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribas pasūdzēties.

 
Reitings 32
Reģ: 03.10.2012
Es cenšos nomest svaru, saglabājot pozitīvu attieksmi. Ok, neesmu es šobrīd dzīvē tieva kā skals, bet neesmu arī 140kg smaga, varu normāli apgriezties starp pārtikas plauktiem veikalā. Nu re, ikdienā cīnos ar sevi, pašapziņu un ceļā starp treniņiem un veselīgu uzturu mēģinu iegalvot sev, ka esmu skaista, kāda esmu ( un būšu vēl skaistāka), man bieži izdodas justies par sevi pārliecinātai, bet nē... atrodas cilvēki, kuri ar tiešiem jokiem parādīs to, ka esmu resna vai lielāka nekā citi. Mani neviens neapsmej, bet man besī joki no tēmas "šajā veikala pusē tev nekas nederēs, ej vien uz to otru, tur ir lielāki izmēri", "tu noteikti labi proti sevi aizstāvēt, jo tev taču ir masa", "tu jau vairs neesi nekāda MAZĀ draudzenīte/meitiņa/meitene", "tu taču esi vislielākā no visiem, kāpēc sēdi tajā vietā, kur vismazāk vietas". Labi, viss kārtībā, cenšos neņemt galvā, jo it kā šie teikumi dažreiz pat dziļi būtībā nav ar domu mani aizvainot, bet tas ļoti, ļoti bojā pašapziņu un vēlme (kā varētu būt pretēji) tievēt samazinās. Sorry par dusmu izgāšanu, bet es nemāku tikt galā ar citu cilvēku negācijām vai tiešo viedokli attiecībā uz sevi.
03.10.2012 17:43 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kas tie ir par cilvēkiem, kas Tev to saka?
Draudzenes, draugi, ģimenes locekļi?

Ja tie ir kādi no iepriekš minētajiem cilvēkiem, nepastāv iespēja viņiem pateikt, kā jūties, lai turpmāk vairāk piedomā pie savas izteikšanās?

Tas ir kas līdzīgs, kā mani satiekot saka: "Vai kāda tu gara izaugusi, palikusi, esi utml".
Tiem teicējiem arī konkrēti paskau, ka man nepatīk, ka tā saka un nevēlos to vairāk dzirdēt. Lai citreiz tā nesaka.
Esmu respektēta.
03.10.2012 17:48 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es varu dereet,ka ko taadu tev ir teikushji cilveeki vecumaa ap 17 gadiem. Neticu,ka pieaugushi cilveeki taa teiktu...
Un nenjem galvaaa,man ar ir dienas,kad juutos kaa suuds, visiem taadas ir... Buus labi. Galvenais esi tu pati!
03.10.2012 17:49 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
... jo ne jau es esmu nenormāli gara - pat ne 1,80, ne 1,90, bet viņi ir maziņi - ap 1,60-1,70.
03.10.2012 17:49 |
 
Reitings 32
Reģ: 03.10.2012
diemžēl nē, tie ir cilvēki vairs ne ap 17 gadiem. Tie teksti pat nav domāti ļaunos nolūkos, bez smiešanās izteiksmes, bet kad iebelž pa manu vārgo vietu..... :D
Jā, es labprāt gribētu pateikt, lai tā vairāk nerunā, bet es diemžēl nespēju kādam atklāt, ka man ir arī vājās vietas.
03.10.2012 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Atrodi draugus un prātā izaugušus cilvēkus, tad šādas problēmas neradīsies.
03.10.2012 18:07 |
 
Reitings 32
Reģ: 03.10.2012
Lielākoties tie ir ģimenes locekļi. Nav viņi stulbi, jocīgi, neizauguši.. Negribu viņus aizstāvēt, protams, pati tikšu galā ar šo problēmu, bet brīžiem ienāk prātā doma, kā rīkojas citi, kad nākas savā dzīvē gribot negribot sastapties ar negācijām;kaut ko, kas sabojā noskaņojumu, iedvesmu.
Es cenšos izvairīties no viņiem līdz minimumam, bet tas ne vienmēr ir iespējams.
03.10.2012 18:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
visi vienmeer atradiis kam piesieties. liidz kaadiem gadiem 25 biju ljooti tievinja. domaa, man nenaacaas dzirdeet komentaarus? tagad mans svars ir pusliidz normaals, bet toties kruutis ir milziigas. tagad dzirdu jocinjus no seerijas - kam tev mashiinaa airbagus? tu vareetu pabarot visu ziidainju nodalju ar saviem labumiem utt.
03.10.2012 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tiešām ģimenes locekļi? Jo tad tas ir skumji. Draudzenēm un cilvēkiem ārpus ģimenes es noteikti pateiktu kaut ko pretī par ārējo izskatu, ne jau, lai izsmietu, bet tā, netieši norādot, ka neviens nav ideāls.
03.10.2012 18:17 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Atjoko pretī kaut ko līdzīgu par viņiem pašiem. Domāju, ka ar pāris reizēm varētu pietikt.
Zinu vienu meiteni, kas visu laiku izmeta visādus komentārus par to, ka viņas puisim ir ļoti garas rokas līdz vienā reizē viņš atbildēja, ka ar īsāk rokām nemaz nevarētu viņu apkampt... Pēc tā gadījuma līdzīgi komentāri vairs nav dzirdēti. Jāpiebilst, ka nedz puisim rokas nenormāli garas, nedz meitene ļoti apaļa :D
03.10.2012 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Viens vaards - Latvija :D Kad shovasar aizbraucu uz maajaam, mamma pateica, lai shortus labaak nevelku. Kad pateicu, ka to vispaar nav forshi teikt un ka es vinjos juutos eerti tad skaneeja atbilde "es jau gribu tikai, lai tev ir labaak.". Visaadi radinieki kjeeraas manaa nelielajaa riepaa (mana rii nav 140, pat ne tuvu 100, vienkaarshi 2 gadu laikaa 10 kg klaat un es neesmu RESNA, tikai ar lil riepu) un teica, ka es nu gan esmu mainiijusies un izaugusi. Kad runaaju ar draudzeneem kaut ko tad arii izskaneeja "nu, tad kad tu biji taada kaa... agraak..." nu, bljegj. Nav briinums, ka Latvijaa visiem ir kaut kaadi debiili mazveertiibas kompleksi (ko es vispaar esmu ieveerojusi, kopsh esmu cosmo forumaa - katraa otrajaa kopmentaaraa spiid vaards "pashapzinja" "pashpietiekamiiba" un "kompleksi" :D). Es pat nezinu, ko ar sho visu tekstu es tev gribeeju pateikt. Vienkaarshi centies nenjemt pieree? Saki kaut ko riebiigu pretii :D
03.10.2012 20:00 |
 
Reitings 32
Reģ: 03.10.2012
Protams, no vienas puses būtu patīkami un varbūt motivējoši, ja kāds konstruktivi aizrādītu vai normālā cilvēku valodā DIVATĀ esot pateiktu, ka esi nedaudz uzēdusies, varētu vairāk piedomāt pie svara. Tad es vēl saprastu, censtos neapvainoties. Bet kaut kādi muļķīgi komentāri, kuru dēļ liekas, ka tevi nepieņem, kāda esi... fufelis.
03.10.2012 20:26 |
 
Reitings 10
Reģ: 02.03.2010
Vienkārši domā par to, cik nesvarīgi tev tas viss būs nākotnē, kad tev būs viss, par ko sapņo šobrīd. :)
03.10.2012 23:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits