Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīļākā,bērns

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
sweikas..
Pārlasot vecās diskusijas par tām kuras ir mīļākās lomā iedomājos kas būtu,ja Jūs paliktu stāvoklī? Vai vīrietis pamestu savu draudzeni,sievu Jūsu un bērna dēļ?
Protams tas ir atkarīgs no situācijas u.tt..bet kā Jums liekas? Varbūt ir arī kādi piemēri no dzīves?
30.09.2012 14:50 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
ja vīrietim mīļākā nozīmētu kaut nedaudz vairāk par sievu, domāju, sievu viņš jau sen būtu pasūtījis 3 mājas tālāk.
Mīļākās loma ir sniegt virietim dzīvē to, kā viņam trūkst ģimenes dzīvē. Un attiecīgi arī otrādi runājot par sieviešu mīļākajiem :D
30.09.2012 14:57 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
attiecīgi, mīļāko vislielākā kļūda šāda veida " attiecībās" ir ticēt un cerēt, ka kādreiz varētu sanākt kas vairāk par šīm retajām tikšanas reizēm utt. Vārdsakot , kļūda sacerēties par nākotni
30.09.2012 14:59 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Nu jā,bet ir taču arī tas pieradums kā dēļ ir bail otru pamest..
Neēsmu bijusi mīļākā varbūt tādēl to tā neizprotu,bet vīriešiem tāpat kā mums ir bijis tā,ka ir rutīna u..t.t...gribās pamest otru cilvēku,bet bail palikt vienam un ja vel piem vīrietis ir ap 30 un ja pašam nav bērnu..varbūt mazulis visu mainītu ?
30.09.2012 15:00 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
man šķiet, tas atkārīgs no daudziem faktoriem:
1. cik ļoti vīrietis mīl sievu un mīļāko
2. vai ģimenē ir bērni vai nav
3. vai viņam ir liela finansiālā atkārība no sievas
4. protams, no paša vīrieša, cik daudz viņš satiekas ar mīļāko utt.


es domāju, ka ja manējam puisim tagad būtu mīļāka, un viņa gaidītu bērnu - viņš no manim aizietu, jo mums bērnu nav, mēs neesam precēti, bet viņš jau grib bērnu :)
Diemžēl, bet tāda dzīve.
30.09.2012 15:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
30% gadijumu aiziet pie milakas.70% paliek pie sievas.
domaju,ka tajos 30% ietilpst ari tas,ka sieva uzzina par bernu, padzen viru, un tikai tad vins aiziet pie milakas, lai nebutu palicis galigi pie sasistas siles!
30.09.2012 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Un tad, kad aiziet pie mīļākās un pāriet uz "nopietnām" attiecībām, vīrietis palēnām sāk meklēt jaunu mīļāko ...
30.09.2012 15:18 |
 
Reitings 108
Reģ: 03.06.2012
Nu bet paskatieties kaa Lieckalninja noceela Ozolinju sievai. Bija vinjam ar sievu beerni, bet Lieckalninjai pat beernu nevajadzeeja lai Sandi noceltu. Skaistums padara viirieshus aklus.
30.09.2012 15:20 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Martai.
30.09.2012 15:24 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Njā..Ja krāpj,tātad attiecībās kkas nav kārtībā un ja krāpj visu laiku,tad es domāju,ka vajag vienk kādu ļoti labu iemeslu un vīrietis aizies pie mīļākās..
30.09.2012 15:25 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
nē, buza, mans uzskats ir tāds, ka var krāpt arī tad, ja attiecībās ir viss kārtībā. Cilvēkam galvā nav viss kārtībā. Tas ir naivi, domāt, ka, ja attiecības ir labas, sieva skaistumkaraliene, gultā mauka un ideāla mājsaimniece, tad nekrāps. Cilvēka personība ir DAUDZ sarežģītāka. Un iemesli ir daudz un dažādi, cik ta par to te jau malts.
30.09.2012 15:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu principā viņš pamet to otru tikai tādēļ, ka pats tā grib. un šī grūtniecība ir tikai iemesls, lai pamestu sievu. cilvēks taču nav bezsmadzeņu radījums. un vīrietis arī ir cilvēks. lai gan viņš arī var aiziet tad, ja mīļākā ir sākusi viņa šantažēt, ka, piem., viņš bērnu neredzēs utt.
01.10.2012 09:49 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Nu bet paskatieties kaa Lieckalninja noceela Ozolinju sievai. Bija vinjam ar sievu beerni, bet Lieckalninjai pat beernu nevajadzeeja lai Sandi noceltu. Skaistums padara viirieshus aklus.

un baigā jēga, ja pēc pāris gadiem viņi izšķirās :D viss katram nāk atpakaļ
01.10.2012 09:55 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
odyssey, viņi atkal ir kopā un jau saderinājušies... :)
01.10.2012 09:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Gurri- un kā tev šķeit, tie cilvēki ir īsti laimīga. tur apakšā nav vien mīlestība, bet visticamākais kaks cits. tā notiek ne tikai slavenībām. nevajag jau skatīties pēc viņu dzīvēm savējo. katram pāri ir kādas nianses, kādēļ viņi ir kopā, kādēļ šķirās, kādēļ aiziet pie citas, nāk vai nenāk atpakaļ.. nav tādas noteiktas mērauklas, pēc kuras dzīvot. puse bļaus, ka sieva slikta un tāpēc aizgāja, otra puses bļaus, ka vīrs maukojas, un tāpēc aizgāja pie citas.
vai vīrietis pamestu savu sievu citas un viņa bērna dēļ, tas ir jautājums, kas viņam ir svarīgāks? vai viņam jau ar esošo sievieti ir bērns?varbūt, ja viņa piepildījums ir bērns, tad viņš neskatoties aizies prom. pats svarīgākais ir tas, kuru VIŅŠ MĪL. jo agri vai vēlu viņš atgriezīsies pie tās, kuru viņš mīl,pat, ja sākumā izdarīs tā, kā šķiet pareizi. kas ir pareizi? par to var tikpat ilgi diskutēt- vai pareizi ir palikt pie sievas, ar kuru viņš noslēdzis laulību un solījis būr ar viņu kopā līdz mūža galam? vai arī pareizi šķiet, iet pie citas, palīdzēt, rūpēties par bērnu utt. lai gan rūpēties par bērnu var arī tad,ja nedzīvo kopā. līdz ar to svarīgāko iemeslu es jau pateicu, pie kuras vinš aizies
01.10.2012 11:48 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Sany, bet mīlēt var 2 cilvēkus vienlaikus - es to ļoti labi zinu, tāpat kā zinu to, ka nevienmēr paliek kopā ar to, kuru mīl. Cilveki, ja vien ir prātīgi un ne vairs padsmitnieki, izvēlas būt kopā ar to, ar kuru jūtas droši, stabili un saskata nākotni.
01.10.2012 11:56 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Sany, nesaprotu kāpēc Tu man to visu adresē.
Ne man spriest par citu attiecībām, īpaši tad ja viņus nepazīstu.

Personīgi es domāju, ka laulību zvērests, tas viss ir nosacīti, tu nevari kādam kaut ko zvērēt visu dzīvi, jo dzīve mainās, cilvēki mainās, attiecības mainās, laulības nenozīmē, ka apsoli otram sevi būt visu dzīvi kopā, neatkarīgi no tā kā jūties ar šo cilvēku attiecībās. Mīļākās, atkal 1001 situācija, viss atkarīgs no cilvēkiem, sajūtām, nākotnes, ja nemīli un kopā būšana ir mokoša, nav vērts šādās attiecībās dzīvot. Bieži gadījumi arī ir tad, ka mīlošā sieva laiž pasaulē bērniņu, un vīrietis aiziet, jo vairs nemīl sievu ar viņas pārmaiņām, man draugs teica, ka starp viņa paziņām šādi gadījumi ir vairāki, takā bērns tas nenozīmē, ka vīrietis automātiski ir tavs un viņam būtu pie tevis jābūt un ar tevi jādzīvo kopā, jo jums ir bērns kopīgs.
01.10.2012 12:12 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Ir, Gurri, laulību zvērastā baiga jēga, ir..tas nozīmē, ka Tu nojauc robežas starp sevi un otru cilvēku - jūs kļūstat viens vesels. Un jūs visu izdzīvojat viens caur otru. Ta ir pilnīga otra pieņemšana. Un laulības izjūk, jo daudzi nesaprot, ko šis zvērasts nozīmē, viņi nav tam gatavi.
01.10.2012 12:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Gurri-iedod, vnk neuztver personīgi :) principā jau atbildes var adresēt, kam vēlas, un es tev neko apavainojošu , cerams, neesmu pateikusi :)

principā, manas domas dalās. jā, laulību zvērests ir svēts. tu esi zvērējis otram cilvēkam faktiski kopā pavadīt mūžu. bet, ja tu šo cilvēku vairs nemīli, tad īstenībā daļa no zvēresta jau ir lauzta. un tas nenozīmē, ka tā ir tava vaina. tikpat labi tā var būt otra vaina vai neviena vaina.
neuzskatu, ka laulībā jādzīvo tikai tāpēc, ka esat devuši viens otram zvērestu, bet tā vnk to visu izmest mēslainē arī nevar. nesaprotu tos pārus, kas pēc gada jau šķiras.
01.10.2012 13:01 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
interesanti, ka es tieši šodien par to pašu jautājumu iedomājos. :)
Varbūt bērns būtu tas lielais grūdiens vīrietim pamest sievu un aiziet pie savas mīļākās un mainīt to 'stulbo' statusu, lai tā vairs nebūtu..
01.10.2012 13:05 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Man ir paziņa,kura ir mīļākās lomā.Tas vīrietis ir precējies,ar sievu ir 2 dēli.Redzu to,ka manu paziņu šis vīrietis dievina,bet,neskatoties uz to,ir kopā ar savu sievu.Lai gan ar mīļāko pavada 2x,ja ne 3x vairāk laika.Kapēc nešķirās no sievas-nezinu.Sieva ir lietas kursā par mīļāko,bet nekā nereaģē.Lai gan stipri šaubos,ka šim vīrietim vēl ir intīmas attiecības ar sievu,tomēr dzīvo viņš pie viņas.Sanāca tā,ka paziņa palika stāvoklī.Sīkumos nezinu,taisījās vai nē tas virietis pamest savu sievu,bet palīdzēt bija gatavs gan materiāli,gan garīgi.Tomēr paziņa izlēma veikt abortu,jo no iepriekšējās laulības viņai ir dēls,kas reāli bendē viņai nervus ar dzeršanu,neiešanu uz skolu utt.,tāpēc viņa nobijās dzemdēt vēl vienu bērnu.Bet domāju,ka,ja bērnu apturētu,vīrietis pamestu savu sievu.
01.10.2012 13:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits