Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezina ko grib!

 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
Jā, jā, arī man ir tā, kā daudzām, ka satiekos ar čali, bet neesam kopā, jo viņš īsti nezina, ko grib. Un viņam ir labi tā, kā ir tagad. Ja sāks nepatikt, tad mainīšot kko. Satiekamies 2 nedēļas. Braucu pie viņa ciemos. Ir sekss, skūpsti, tāpat kopā pavadīts laiks (tas nozīmē, ka ne tikai pa gultu mīcāmies). Bet man gribētos kaut ko vairāk.
Kā jūs esat jutušās un rīkojušās šādās situācijās? Un kā tas ir atrisinājies?
28.09.2012 11:50 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Jums ir sekss, skūpsti, kopīgi pavadīts laiks, bet gribas ko vairāk. Kas tad tas ir -vairāk? dzīvot kopā pēc 2 kopīgām nedēļām? apprecēties? :D
28.09.2012 11:52 |
 
Reitings 65
Reģ: 02.09.2012
Royalty visu pateica. Lai paiet mēnesis un ienāc vēlreiz.
28.09.2012 11:54 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
tieši tā..
28.09.2012 11:56 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Es arī pēc 2 nedēļām nezinātu, ko gribu. Un neesmu zinājusi arī pat pēc pusgada! :D Nespēšu tevi nekādu nomierināt :D
28.09.2012 11:57 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Mans it kā vienkārši draugs arī pēkšņi bija sapratis, ka viņam gribas ar kādu "mīļoties", nu, tad es trāpījos pa ceļam. Problēma tur, ka man viņš kādu pusgadu jau patīk, ko viņam sākumā arī pateicu, viņš atbildēja, ka viņam tādu jūtu pret mani nav. Gāja laiks, viss forši, sāku jau aizmirsties, te pēkšņi, bladāc - sākās skūpsti, mīļošanās, pret ko man, protams, ir grūti pretoties. Tagad nedēļas nogalē dažādos reibumos sanāk mīļošanās, bučošanās utt., bet pa nedēļas vidu vairs nesarunājamies. Sākumā man arī likās, ka viņš nezina, ko grib..tagad esmu atskārtusi, ka viņš zina, ko grib, tā vienkārši neesmu es, bet ar pirmo domu es mierināju sevi un sēju cerības. Diemžēl. Nezinu, vai Tavs gadījums ir tāds pats, bet.. to esmu sapratusi es.
28.09.2012 12:09 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ak dieniņ, 2 nedēļas kopā . tiešām ko tu gribi vairak? bildinājumu jau? es pec divu nedeļu satikšanās vēl arī neko neplānoju kopīgu un nekalu plānus par precībām
28.09.2012 12:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pati vainīga, ka ar viņu meties gultā, pirms noskaidroji vsp viņa mērķus. varbūt viņš vsp negrib nopietnas attiecības. un jā, kas tu pēc 2 nedēļām jau sataisījies precēt viņu, vai arī lai viņš tev sola zelta kalnus? tas jau labāk, lai viņš tev saka, ka neko nezina, nevis, ka sasola un tu vēl paliec pie sasistas siles un kaudzi problēmām. 2 nedēļas ir tikai iepazīšanās laiks. principā tā nopietināk tu cilvēku iepazīsti tikai pēc kādiem 3 mēnešiem. un tad tu saproti un redzi kas ir kas. pa šo laiku arī parasti daudz kas izkristalizējas.
protams, te ir pietiekoši daudz stāsti, kur pāri ir sākuši dzīvot kopā pat no pirmās dienas, bet paturi prātā to, ka šis nav tas gadījums. pretējā gadījumā tu jau sen pie viņa dzīvotu.
vēl kas, visticamāk izskatās, ka tu viņam arī esi sexam un vnk izklaidei.
jūs satiekaties katru dienu vai tikai brīvdienās? viņš tev piezvana arī tad, kad jūs netaisaties tikties? vnk pajautā darbdienā, kā tu jūties un ko dari?stāsta vsp arī kko par sevi vairāk? tu zini, kā un kad beidzās viņa iepriekšējās attiecības (nu par šo iespējams viņš tev varētu arī vēl neteikt).
protams, ka pēc tik maza laika viņš tev neskandinās, ka tevi mīl un vsp vai viņš ir apzinājiesm vai tu viņam vsp patīc?
28.09.2012 12:34 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
Nu nē! :D
Mēs neksaitamies pāris. Tur jau tā lieta. :D Bet man gribās! :D
28.09.2012 12:36 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
Sany

Lieta bija tāda, ka ne jau es uzreiz metos ar šo pirmajā randiņā gultā. Bija tā, ka pie viņa bija ballīte. Un jā, sanāca! :D Bet tad man tā - nu pofig, bijis nebijis. Bet tas pēc pāris dienām šis atkal aicināja ciemos. Es sākumā nesapratu, kādā sakarā, bet nu ok - noriskēju. Tad pēc tās reizes domāju, ka šim vnk gribējās. Bet tad viņš mani turpināja saukt. Un tur nebija tikai sekss. Bija arī vnk kopā pavadīts laiks. Un viņš ir jauks un mīļš pret mani.

Un es arī domāju, ka esmu tikai seksam, bet viņš man noteica, ka viņam arī tāpat vien patīk pavadīt ar mani laiku kopā, ne tikai pa gultu. Un to es arī redzu, kad esmu pie viņa ciemos. Un tagad arī domājam kaut kad uz filmu aiziet vēl.

Mēs satiekamies katru otro, trešo dienu. Brīvdienās pat nav sanācis laika satikties, jo katram savas darīšanas.

Un jā, viņš man raksta un zvana arī tad, kad nav plānots tikties.

Par attiecībām - man pašai tas nav interesējis. Bet esam runājuši par to, kad kuram bija pirmā reize utt.

Un es negaidu, kad viņš teiks, ka mīl mani. Bet ir teicis, ka es viņam patīku tāda, kāda esmu.
28.09.2012 12:42 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
un kapēc domā, ka jūs neesat kopā?
28.09.2012 12:44 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
tiger

Jo runa nav tāda bijusi par kopā būšanu. Un draugos statuss abiem stāv "Brīvs"! :D Lab tas joks!

Vnk es viņam vakar teicu, ka man bail viņam pieķerties (kaut gan jau esmu pieķērusies). Un šis teica, ka no tā arī baidījies, jo īsti nezinot, ko šobrīd grib. Ka viņam esot labi kā ir tagad. Ja sāks kaut kas nepatikt, tad vajadzēšot kaut ko mainīt.
28.09.2012 12:47 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Nu, bet mīļā meitene, tad arī turpiniet tādā pašā garā. Ja reiz viņam patīc un esat tik bieži kopā, tad jau tas ir pirmais solis uz kaut ko nopietnāku, bet nevajag viņu tagad uz to spiest, vai spiest no viņa laukā ko viņš vēlas, ja reiz ir labi tā kā ir. Tas viss notiks pats no sevis, ja tikai viņu šādu neaizbiedēsi. Esi tak gudrāka.
28.09.2012 12:52 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.05.2010
Dumpiniece!
Tev ir bijis puisis, kurš Tevi mīl?

Kāpēc jāpiekrīt uz tādu attiecību modeli, ja patiesībā Tu esi no tām meitenēm, kurām ir svarīgi būt kopā nevis tikai pārgulēt ar puisi, aprecēties pirms bērniņa....utt..

Jo kad guli ar kādu kurš Tevi mīl, sex ir daudz labāks,kaut vai tāpēc, ka tiec samīlota no sirds.....Meitenes cieniet sevi! Guliet ar to, kurš Jūs ir pelnījis!!!!! Nevis vnk izmanto kā gumijas lelli!
28.09.2012 12:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ak dies! - 2 nedēļas. Ne-dē-ļas!! Citi muļājas gadiem.

Vai tad viņš nevar tāpat vien jauki pavadīt laiku ar Tevi arī ārpus gultas, ja to vēlas.
Vai tad attiecību statuss ir jākonkretizē 3. tikšanās dienā?

Atslābinies un izbaudi notiekošo vai pārtrauc kontaktus, ja šāda "nekonkrētība" Tev ir tik ļoti nepieņemama.
28.09.2012 12:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
2 nedēļas vispār ir tikai randiņu laiks, kad viens otru iepazīst. kādas nopietnas attiecības??

+ womankind komentāram.
28.09.2012 13:00 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
modelll

Es viņam nebāžos viršu. vakar tik tā starp citu apjautājos. Bet vnk gribas, lai viss tā oficoāli. :D Lai nav tā, ka uzzinu, ka šis ar citām vecenēm laizās, jo brīvs taču...


Harmony
Jā, ir bijis. Bet esmu attiecību cilvēks. un šobrīd nav neviena un trūkst mīļuma. Varbūt tāpēc tā uzreiz pieķēros.
Un sekss ar viņu ir labākais, kāds man ir bijis. Un viņš ir tik jauks un mīļš pret mani. Tiešām tā, it kā būtu mans puisis. BET - nav! :(


womankind

Nu lūk tieši šādus komentārus es ar gribu dzirdēt - kā man rīkoties. Vai tas ir normāli utt... Paldies! :)
28.09.2012 13:03 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man ir divejādi viedokļi.. 1) Liecies mierā un dzīvo tālāk, jo ne jau abu starpā runāšana par attiecību statusu nosaka, ka esat pāris. Reizēm viss notiek pašplūsmā, ka vārdus nemaz nevajag un pie tam tās ir tikai 2 nedēļas!
2) Viņš nezin ko šobrīd grib?! nu ir visādas situācijas, bet ja tiešām patīk otrs cilvēks, tad kā var nezināt ko īsti grib? Es negribētu būt kopā ar puisi, kurš šaubītos par attiecībām vai vajag tās, vai nevajag.. man vajag, lai uzreiz līdz galam patīku un nešaubītos!
28.09.2012 13:05 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Gribi,lai tev tā oficiāli pasaka,ka esat pāris un uzvelk gredzenu pirkstā kā apliecinājumu???
28.09.2012 13:05 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
:)(:

Nē, bet, kad pasaku, ka esmu pieķērusies, lai nesaka man - no tieši tā es baidījos!
28.09.2012 13:07 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Tu nevari prasīt pēc divām nedēļām čalim kaut kādu konkrētību. Ko Tev dotu tie vārdi-jā, mīļā Mēs esam pāris? Vai nav šobrīd svarīgāk, ka tas tiek izrādīts un parādīts no viņa puses jau ar viņa mīļumu, izturēšanos, tuvības brīžiem, zvaniem, sms utml.. Manuprāt tā ir labāk, nekā kad citos gadījumos puiši paziņo-jā, mēs esam pāris, bet izturas kā pret izklaides objektu.
Kā jau viņš minēja viņam patīk būt ar Tevi un ja reiz tik bieži sirsnīgi pavadat laiku kopā, tad šaubos, vai tiekas arī ar citām. Būs tak viss ok, ja viņš neizjutīs nekādu spiedienu no Tavas puses.
28.09.2012 13:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!