Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs&sex

 
Reitings 4
Reģ: 05.12.2010
Sveikas!

Ir taa,ka ir noticis traki. :) Saaku stradaat ar forshu koleegi. Visapaar neiedomajos par viu kaa puisi. Simpatisks,izskatiigs,sportisks,bet ne manaa gaumee. Vis maz man ta skita. Gadiias,ka mees peedeejie beidzam darbu,un edzeeraam nedaudz viskiju.Paseedeeaam,parunaaaam.Veelaak aizgaaam uz baru,kuraa arii iedzeeraam.Liidz iereibam pamatiigi.Rezuultaataa mums bija sex. Nedaudz diivaini bij,jo naakamajaa dienaa straadaaaam atkalkopaa.Bet kkaa viss noriteeja liidziigi kaa liidz sim,kontakts nepasliktinajaas. Liidz atkal pienaaca viens no vakariem,kad aizgaaaam uz baaru,soreiz gan neaizraavaamies dikti ar alkaholu,bet rezultaats bja taads pats - pie manis dziivoklii. Nuu,tgd man skiet,kaman vins ir iepaticies. Nezinu ko no vina sagaidiit.Konrtakts mums ir uzlabojies peec peedeejas reizes,viss ir kluvis nedzudz briivaaks. Vins nav arii no tiem veesajiem puishiem. Vins ir tads "savaadaaks" . un mees pat par to taa neesam runaausi. Taa it kaa tas ir bijsi,mestozinam,nenoliedzam savstarpeeji,bet kluseejam. Es pt isti nezinu ko pasakt.Man ir bail pa daudz kko izteikt,izraadiit,o esam koleegi.Buutiibaa buutu jaagaid,kad vins uzsaks virziibu- atsvesinaaties,vai tuvoties,bet no mums abiem es esmu taa iniciatore,vins ir vairaak tas,kurs dara,piekriit. Esmu straujaaka par vinu. Un arii nepacietiiga. Ko man driit?..
26.09.2012 00:52 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es neko nesapratu,ko tu tagad nezini
26.09.2012 01:17 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
izklausas, ka velies, lai vins define savas attiecibas ar tevi, t.i gribi ,lai vins tevi par draudzeni sauc, dzivot kopa?
iesaku tiesam nesteigties un nez ko sadomaties, jo sis attiecibas jums ir iesakusas ne ta ka parasti tas sakas-ar randiniem, ziediem. jus uzreiz pie lietas. ok, es jau nesaku,ka tapec nekas nevar izveidoties. var! tikai nesteidzies, neanalize situaciju, vnk dzivo!
26.09.2012 01:38 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ļauj, lai tevi koļī, ja nekoļī, tad neko darīt :D
26.09.2012 01:43 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Drīkst zināt, kas tas par darbu, ko tu strādā? Kur ņem darbā ar tik šausmīgām latviešu valodas zināšanām?
26.09.2012 12:15 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
odyssey, cepums!
26.09.2012 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits