Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ar ko sākt!?

 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Sveikas, meitenes! :)
Rakstu, lai jautātu pēc padoma. Tāpēc - uzreiz pie lietas!
Pašlaik mācos kursos, kuri beigsies novembra beigās un pēc kuru pabeigšanas iegūšu diplomu par izietiem kursiem specialitātē "viesmīlības pakalpojumu speciālists".
Kur ir problēma!? Man nav ne mazākās jausmas, ko darīt pēc kursu pabeigšanas un kur meklēt darbu! Prakses vietas nepiedāvā iespēju strādāt arī pēc kursu pabeigšanas. Tā teikt - pabeidz un meklē pats!
Diemžēl, Rīgā dzīvoju pavisam nesen, pazīšanās nav nekādas. Sludinājumos ik pa laikam ieskatos jau tagad, bet nezinu uz kurām vietām varētu sūtīt savu CV un kuras no tām nodrošinātu darba algu par kuru varētu kaut kādā veidā pavilkt dzīvi Rīgā. Un kā jau vairums no jauniešiem, neesmu tā pati labākā darbiniece, kura varētu pretendēt uz augstas klases darbu viesnīcās un/vai restorānos, jo visur prasa teicamas krievu valodas zināšanas un iepriekšēju pieredzi, kura man, diemžēl, nav tik liela.
Tāpēc lūdzu pēc jūsu ieteikumiem - ar ko sākt, kad novembrī attapšos ar jauniegūto diplomu rokās!? Kurās darba vietās interesēties par vakancēm? Un kuras darba vietas apkalpošanas sfērā spētu nodrošināt vismaz to minimumu, lai varētu daudz maz cilvēcīgi izdzīvot mūsu galvaspilsētā!?
Paldies jau iepriekš par ikvienu atbildi!
Un jauku jums visām šo vakaru! :)
22.09.2012 17:57 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ja taisies strādāt šajā jomā Rīgā, tad iesaku uzreiz pieteikties nākamajiem kursiem - krievu valodas.
22.09.2012 18:00 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Es negāju kursos , bet 4 gadus mācījos par to, praksēs sūtīja uz viesnīcām, restorāniem, bāriem - par istabenēm, pavāra palīgiem, viesmīļiem, palaida arī par bārmeni un recepcijas darbinieku papraktizēties.
22.09.2012 18:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
piesakies darbā uz kruīzu kuģiem...

pēc viena līguma jau būs ko ierakstīt cv un pieredze būs ļoti laba
22.09.2012 18:05 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Diemžēl LV gandrīz neviens nepraktizē darba algas atklāšanu jau sludinājumā, vai epastā. Tāpēc tev būs jadara tā pat kā visiem darba meklētājiem, jāpiesakās uz daudzām, daudzām vakancēm, jātērē savs laiks un nauda, jadodas uz intervijām un ja paveiksies, tad kādā 2., vai 3.kārtā tev pateiks atalgojumu, kadu uzņēmums grasās maksāt. Tad tu protams gribēsi vairāk, kas ir tikai normāli, un atkal meklēsi citas vakances un citas intervijas. Tā nu tas ir. Pati meklēju darbu jau 4 mēnešus un man jau sāk šis viss besīt... :D
23.09.2012 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits