Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BARDAKS!!!

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Jums nav tadi brizi, kad uznak tads pedantiskums un viss bardaks besi, gribas ne tikai izberzt maju, bet ari izmest visu pie velniem. Visadas n-tas kruzes, nevienadie virtuves piederumi, majas drebju kalns, kas izskatas pec gridas lupatam. Gridas lupatas, kas kadreiz bija "majas drebes", kosmetika, visadi veci kankari utt. Respektivi visas lietas, kas metajas majas ar domu "a ja nu kadreiz".
Man vinas pilnigi trauce dzivot. Man liekas, ka sodien atnakot majas viss tiks izlidinats bez zelastibas. It seviski drebes, kura stikai jamazga, jaskiro, jaskiro, jamazga utt. Never ending story.
Vai vispar ir kads cilveks, kuram visi plauktini ka lielveikala sakartoti?
Jums neuznak tadi melnie, ka man sodien, ka gribas attirities izmetot visu ara?!
20.09.2012 20:41 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Saprotu Tevi. Katru reizi, kad izmazgāju drēbju kravu un mēģinu to satūcīt skapī, raudiens nāk. Gribas pusi izmest, bet tad aizdomājies, aij šis bija tik dārgs, aij, šis tik labi izskatās ar šo te, šo kleitu, kas man ir 3 izmērus par lielu, uzvilkšu, kad būšu stāvoklī utt. Tiešām never ending story...
Ik pa laikam uztaisu ieplaisājušo trauku, puskaltušo kosmētikas piederumu un novalkāto drēbju revīziju, bet tomēr ne pietiekami bieži.
Mēs, sievietes, savelkam mājās visādus krāmus, lupatas, piederumus, apaugam ar nevajadzīgām lietām, kuras pēc tam metam ārā. Cik gan daudz naudiņas tur aiziet, ja tā padomā.
Draugs mani par vāveri sauc, jo velku lietas mājā, kā vāvere riekstus alā :D
20.09.2012 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Man ik pa laikam uznāk un tad es bez žēlastības metu ārā visus krāmus, arī drēbju skapi regulāri izrevidēju, izsviežot visas liekās lupatas. Un pēc tam jūtos daudz labāk. Tīri enerģētiski tas ir ļoti veselīgi atbrīvoties no visa liekā.
20.09.2012 20:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Laikam gan bieži pārvācos, lai nebūtu tā apaugusi ar lietām. Bet kamēr pie māminas dzīvoju, tad gan bij tā ka krājas, krājas, krājas un tad lido viss ārā. Parasti kā iedvesma kalpoja vides maiņa - visproduktīvākais laiks, kad visu izmest bija atgriežoties no ceļojuma.
20.09.2012 20:51 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man ir nikjis krat zhurnalus,tapec ik pa laikam man ir lielas zhurnalu kaudzes,ko metu ara
20.09.2012 20:54 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Man ik pa laikam tā uznāk. Arī bez ilgas domāšanas izmetu. Jūtos daudz labāk.
Par mani jau smej, ka tūliņ arī mēbeles vairs nebūs manā istabā :D (patīk man tukšums).
20.09.2012 20:55 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
vienā šādā reizē izmetu lielāko daļu kosmētikas! tagad ir pats mazumiņš, pietiek!
arī drēbes šķiroju vismaz reizi trijos mēnešos, lai skapī vairāk vietas un pašai vieglāk orientēties! :)
bet nē, izcila kārtībā man skapjos nav gan..
20.09.2012 20:57 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Cik gan daudz naudiņas tur aiziet, ja tā padomā.


Tas laikam ir tas faktors, kas nelauj man skirties no tiem mantu un drebju kalniem!
Es goda vards perku un dazreiz izmetu tikko nopirktus kramus. Nesen nopirku nagu laku un pec 3 dienam izdomaju, ka man tadu nevajag un izmetu lauka, mulke.
Es ka tada vaveru ari visu zeloju. Divi maisi stav ar drebem, kuras tiri morali vairs nevelku, bet es nevaru vinjus isti pardot, ari atdot ta ka zel.
Bet sodien laikam ir ta diena, kad es neatskatisos atpakal un izlidinashu visu ara. Es jutu ka tie krami kaut kada veida laupa manu energiju.
20.09.2012 20:58 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
nazic - man ar zurnaliem ari ipasas attiecibas! visu laiku prasu no LV zurnalus, kuru nemaz neesmu izlasijusi. Aboneju 3 zhurnalus, kurs nolieku plauka uz "izlasisanu" ... Skards, ka neko ta ari neesmu izlasijusi!
20.09.2012 21:03 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
oij neruna,un visadi vel pieraksti man no skolas laikiem metajas atviltknes....nu bralja sieva dazhus zurnalus pievaca izlasit,jo vinja tadus neperk ikdiena,bet vienalga viss piekrauts pilns. Mamma ari kraj zurnalus,tas laikam mums gjimene :D
vispar es atveru savas kastites skapja augsa,kad biju lv,man tur visadi sudi ir,bet zhel mest ara,piemeram,zimites no pamatskolas,veca krema burcinja(tada smuka)ar daziem gliemezvakiem ieksa un citi tadi sudi :D bet tik zel mest ara :D
20.09.2012 21:06 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Man uznak melnie no serijas ' tagad saksu jaunu dzivi! ' :D . Tad sakas loti pedantiska majas tirisana, lidz pedejam puteklitim, drebju salocisana un pakarsana, lai viss stav ideali, katras lietas nospodrinasana un noliksana, lai smukak izskatas... Nakamaja diena, protams, par to aizmirstas un nekada jauna dzive vairs nesanak :D . Ka man gribetos, lai es dzivotu ideali kartiga maja, bet tas laikam nav iespejams, ipasi, ja pa maju medz daudz darboties.
20.09.2012 21:10 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Oj, tas kas man LV daras vecaku vispar ir trakums. Visadas zimites, Valentindienas vestules no skolas laikiem, esmu saglabajusi ari pierakstu klades no 6 kl un vel visadi Spice Girls izgriezumi no Labam un Manam, pirma lelle, pirma Barbija utt :D Labi, tas it ka nostalgiski un ta … Turklat es to neredzu! Bet seit, esmu ta apaugusi ar mantam - atbraucu ar diviem cemodaniem (uz diviem cilvekiem), tagad man vajadzetu precu vagonu, lai to visu izvestu ara.
Nesaprotu, kapec sievietes tadas ir, ka tiklidz ir nauda, ta deguns sak ostities pec jaunas (ne obligati vajadzigas) kosmetikas un lupatam?! Saperk un tad besas, ka nav kur likt un nav ko vilkt. Nekad nav miera, never ending story.
Apskauzu tas, kuram viss kartiba ar sho lietu.
20.09.2012 21:16 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Biju uzsakusi diskusiju, par savas atkariibas rezultatu. Skapis pilns ar drebeem. Saprotu, ka vajadzetu daudz ko izmest, vai pardot, bet , ka jau mineeji " Varbut tomer?" , liek man mainiit domas.
20.09.2012 21:17 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Maasai ir liidziga problema, nespej skirties no kurpju kastem. Viss krajas kaudzee. :D
20.09.2012 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Man patīk mest ārā lietas un bez žēlastības,tieši uzlabo garīgo:) Atceros,ka no bērnības,kad piem.bija kko slinkums kārtot,bet vecāki lika,tad lai ātrāk iet,pusi izmetu ārā-vecos zīmuļus utt:D kā viņi lamājās. Vot vienīgi žurnālu problēma man ir:D Ik pa laikam vecos pāršķirstu,kko pārlasu,bet tā vietu aizņem,un liekas,ka kkad tā info noderēs. :D
Ir tāda grāmata, kā atbrīvoties no krāmiem. Neesu lasījusi,bet fragmentu lasīju,tur tieši bija tas uzsvērts,ka krāmi traucē enerģijai brīvi plūst,nogurdina, nomāc. Ticu tam,jo jūtu,ka uzlabojas garīgais,kad izmetu drēbes, kuras nevilkšu,man tieši patīk viņas mest ārā,jo morāli tak arī noveco tās lietas. Metu ārā arī tādas saucamās mājas drēbes,tipa ar šitām sēņot iešu utt,tāpat zinu,ka neiešu un nenoderēs. Varbūt kādam,kam grūti izmest, palīdzētu tāda doma-izmet kko,par ko domāji,ka noderēs un pēc tam sev pēc laika atgādini,ka nenoderēja taču+izmet veco un atbrīvo vietu jaunajam,jo pusi tāpat nevelk,jo tajā jūklī pat neatceras,kas tur ir:D
20.09.2012 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
ā un tas niķis ar to kosmētikas pirkšanu-ir,man arī patīk,bet kontrolēju sevi,jo riebjas,ka nav kur likt,nauda diezgan aiziet+nepatīk mest ārā to,ko pāris reizes esmu lietojusi,piedomāju,kad pērku vai paspēšu izlietot. Varētu palīdzēt tādas doma-visus pasaules šampūnus, balzamus,skropstu tušas neizmēģināsi!!! Mums sievietēm laikam ir tāds niķis,jo tik ātri visu laiku kkas jauns parādās,ka nepaspēj izmēģināt un tad apburtais loks,uz priekšu sapērc 4 matu maskas,jo jaunums,bet nākamā mēnesī atkal jau kkas jauns parādījies un atkal VAJAG, un tad nopērc un čortojies,ka ieprikšējās vairāk nevajag un nevar sagaidīt, kad beigsies. Rezumē-pirkt, tad,kad vajag reāli,nu ok vienlaicīgi 2 šampūnus,3,bet ne visas Drogas:D jo nākammēnes atkal būs akcijas un atkal gribēsies izmēģināt.
20.09.2012 21:37 |
 
Reitings 555
Reģ: 05.01.2012
vasarā izmetu bez žēlastības vecās skolas klades, kosmētiku, drēbes, ko nevelku, žurnālu kaudzes, visādus zīmuļus u.t.t, un man tas reāli palīdzēja atbrīvoties no negatīvās enerģijas, kā arī palika mazāk mantu. bet, protams, ka man te vēl ir kaudzēm, ko mest ārā, taču nespēju ar domu, ka noderēs , bet kur? ;DD
20.09.2012 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta,ka nenoderēs!:) un ja arī vajadzēs kko,tad dabūsi jaunu,vai arī piem.nu vjadzēs tad ir jautājums- VAI TIEŠĀM IR VĒRTS TURĒT 2 GADUS SKAPĪ VECUS DŽINSUS,LAI UZ 2 H PĒC 2 GADIEM BŪTU KO UZVILKT UZ KARTUPEĻU TALKU?:D tas varētu palīdzēt,jo,ja pat noder,tas tak 1x 5 gados un uz 1 dienu,bet vientu aizņem KATRU DIENU!!!!
20.09.2012 21:43 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
man ar zurnaliem ari ipasas attiecibas! visu laiku prasu no LV zurnalus, kuru nemaz neesmu izlasijusi.


Tiesi tas pats!

Man ari krajas krami, bet draugs tads pats, tapec katru reizi, kad gribu kaut ko izmest, vins sak cinkstet un otradi. Piemeram, man stav botes, kuras ir iznikusas lidz pedejam, sen bija laiks izmest, bet katru reizi, kad tuvojos mistkastei, iedomajos, kad gan jau noderes majas pa lauku, piemeram rudeni lapas grabjot :D vai ari somas, kuram ravejsledzeji ir nelabojami, es domaju, aizvedisu majas, noderes :D Nu wtf, kur man prats uz Latviju vest mistkastes maisu? :D

Esmu jau nolemusi, kad ievaksos jaunaja dzivokli, iztikt bez liekam mebelem un tad ceru bus ari mazak krami, jo nebus kur vinus sagrust, man tiesam sakt nepatikt piebastas telpas
20.09.2012 21:44 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
aizvedisu majas, noderes


Haha, es sita mammai bluzi vedu atpakal uz Latviju otro gadu. Tikai zel, ka mus skir 13h lidojums un bluzei ir izplesta piedurkne. Stav man skapi jau gadu!
No malas ka bomzis izklausos. Metishu sovakar ara :D Kad lidoshu uz LV, tad ari nopirksu jaunu.
20.09.2012 22:00 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man 2-3 mēnešos reizi uznāk, ka visu nevajadzīgo izmetu, bet tik un tā ir iekrāti visādi s-diņi, kurus žēl izmest, pie tam- vienalga, cik maisus izmetu, arī pa kādai drēbei, kuru sen vairs nevelku, vietas dzīvoklī nebūt nepaliek vairāk, lai gan vietā neko nepērku, tikai metu laukā.
20.09.2012 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits