Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaimiņi :@

 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.

Nesen ievācos jaunā dzīvoklī kopā ar draudzeni un vēl 2 draugiem. Viss būtu skaisti un jauki, ja ne kaimiņi.
Sākšu ar to,ka mēs nekādas jumtu raujošas ballītes un pritonus pie sevis netaisam, bet kaimiņi visu laiku,teiksim tā, terorizē. Mēs, pārāk skaļi runājot, smejoties un staigājot, mums čīkstot gulta un mēs pa kāpņu telpu naktī skraidot. Nu bet tas taču ir tizli, vai ne? Un saprastu,ka mēs tur kā ziloņu bars skraidītu un bļautu,bet nekā tāda nav... Un katru reizi draud ar policiju un ko tik vēl ne.
Kā rīkoties šādā situācijā,jo izskatās,ka viņi grib,lai mēs lasītos prom.
20.09.2012 18:33 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
lai sauc policiju. :D
20.09.2012 18:39 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Savā iepriekšējā dzīvesvietā sastapos ar situāciju, kad kaimiņi protestē par skaļas mūzikas klausīšanos jau piecos pēcpusdienā. Turklāt trokšņošana manā pusē nebija regulāra, pāris ballīšu, kāda noskaņas mūzika vakaros. Klauvējās pa sienu, spērās laukā uz ielas, lai gar logiem pagrabinātos. Reiz solījās saimniekam sūdzēties, policiju saukt. Biju veikla meitene un ar saimnieku aprunājos pirmā; viņš par šiem īgņām tikai pasmējās. Piebildīšu, ka paši kārtības un klusuma mīļotāji ilgu laiku katru otro nakti lamājās, škandalēja. Strīdu teju allaž vainagoja mežonīga kopošanās, kurā klausīties bija spiesti visi apkārt dzīvojošie.
Bija arī otra kaimiņiene, kura aizrādīja, ka mēs ar mammu pārāk skaļi sarunājoties. Vai nevarētu apmesties vienā istabā un izrunāt, kas runājams?!

Par to policiju - it kā esot tā, ka gadījumā, ja ir sūdzības par troksni, viņi brauc ar kaut kādu skaļuma mērītāju. Un ar ierindas tumbām pārsniegt pieļaujamo skaņas līmeni diezin vai būs iespējams. Tajā pašā laikā, nesen lasīju - ja tiek savākti paraksti no trim kaimiņu dzīvokļiem, sodu var saņemt arī par klavierspēli gaišā dienas laikā.
20.09.2012 18:44 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Mēs ar saimnieci arī jau esam runājuši,viņa mums ir ļoti saprotoša un pretimnākoša, bet tagad viņi zvanot viņai gandrīz katru dienu un katru reizi kaut kas jauns esot klāt. Žēl saimnieces, viņa pavecs cilvēks un viņa jau mūs aizstāv un zina kā ir patiesībā.
Un interesantākais ir tas,ka mēs citiem dzīvokļiem netraucējam, tikai 1 dzīvokļa iemītniekiem. Ja jau būtu tik traki, tad jau visi skrietu sūdzēties un lamāties.


Par mūzikas klausīšanos vakaros jau var laikam aizmirst. :D
Drīz jau arī laikam elpot nevarēs bez kaimiņui sūdzībām.
20.09.2012 18:51 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Tāpat ir ar mūsu kaimiņieni. Mēs viņai nepatikām jau pirmajā dienā :D Saimniekam zvana ļoti bieži un stāsta cikos ejam gulēt,cik reizes nolaižam ūdeni tualetē un cik bieži ejam uz turieni,ir zvanījusi un jautājusi,kad tad beidzot iesim prom :D ļoti jauka sieviete :D Bet tā kā saimnieks ir jauks un tiešam saprotošs cilvēks,viņš tikai pasmejas un pasūta vinu trīs mājas tālāk. Jā,pie mums ballītes ir bijušas,dažas pat skaļas,bet no saimnieka puses pret tām sūdzību nav bijis,pats atļāvis un akceptējis. Kaimiņiene saukusi policiju,bet policija tikai pasmējās par viņu,jo ejot augšā pie mums,ne reizes nav dzirdējuši skaļu mūziku :D Policija bijusi jau trīs reizes pa gadu.
20.09.2012 19:03 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Meitenes, neesiet egoistes! Arī es neciestu skalu mūziku un ballītes kai,inu dzīvoklī un man oilnīgi vienalga vai man otrajā rītā agri jācelas, vai ir brīvs. Vienmēr iedomājaties sevi otra vietā.
20.09.2012 19:07 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Nez kāpēc citiem kaimiņiem mēs netraucējam,tikai viņai?! Cilvēks vienkārši ir riebīgs,saimnieks stāstīja,ka neviens vien īrnieks ir aizgājis,jo viņa traucējusi normāli dzīvot.
20.09.2012 19:10 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Karamelle, tieši tagad arī saskaros ar riebīgiem kaimiņiem - te par skaļu staigājam, te vēl kaut kas, te viņiem mazs bērns guļ, un jau piecos vakarā man ir uz pirkstgaliem jāstaigā pa māju viņu dēļ. Uzskatu, ka tas ir egoisms tieši no kaimiņu puses, ka tik pašiem labi. Tas jau ir slimīgi, nākamreiz savējiem ieteikšu padzert nervus nomierinošu tēju
20.09.2012 19:14 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Es minēju tikai skalo mūziku un ballītes. Par to vajadzētu padomāt.
20.09.2012 19:21 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Ja kasās tikai kasīšanās pēc, tad ieteiktu tiem kaimimiņiem pārvākties uz mežu vai iegādāties privātmāju. Tad neviens viņus netraucēs un uz nerviem nekritīs. Un mazi bērni nav kaimiņu problēma.( tūlīt mani apēdīs :-D )
20.09.2012 19:32 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Zebiekste tieši tā :D To pašu viņai arī teicu,kad no pastkastītes izvilka mūsu rēķinu par komunālajiem maksājumiem,laikam domāja,ka ieaugsim parādos un aizbēgsim :D
20.09.2012 19:43 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
man arī vienreiz kaimiņš durvis gandrīz izlauza , dēļ mūzikas klausīšanas, knapi nomierināju to psihopātu:D
20.09.2012 19:47 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Sienas klāt tāpēc, ka jauniešu kompānija. Un jaunieši kā likums skraida, dzer, pīpē kāpņu telpā, skaļi sekso un vēl visas tās ballītes - nu bože moi :D
Bij man vienā dzīvoklī kaimiņu tantuks, kas mani vienā no 1. dienām, ko tur dzīvoju kāpņu telpā nelaida garām un solīja ar spieķi sist, ja lauzīšos garām, nepateikusi, pie kā eju :D
Tagadējās mājās labi - lejā komerctelpas un visapkārt tādi paši komunālie ar jauniešu bariem. Un nekad nevienu ballīti vai ko neesmu no viņiem dzirdējusi, lai gan reizēm pa vakariem izejot kāpņu telpā no sava piektdienas pre-party, redzu, ka šiem tas pats notiek :D Tāpēc, ja vēl kaimiņiene sūdzas, iesaki viņai uzlikt skaņas izolāciju, lai nav tik ārprātā traucēta.
20.09.2012 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tā rēķina vilkšana no pastkastes - kaut kāds murgs. Man tādu problēmu vēl nav, bet man vnk ir bail no maniem kaimiņiem, jo viņi visi ir krimināli. Piemēram, viens reiz mēģināja aizdedzināt otram dzīvokļa durvis, jo tas bija aizrādījis par kaut ko(es krieviski maz saprotu, tāpēc nezinu, par ko aizrādīja). Man kopš tās reizes bail ar kādu no viņiem sastapties kāpnēs vai ne tā paskatīsies - ja nu mēģinās salauzt manas durvis(aizdedzināt nevarēs, jo dzelzs, nevis koka kā tam otram kaimiņam).
20.09.2012 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
fak, man arii ir debiili kaiminji. mums balkonu shkjir siena un mans kakjis ir ljoti zinjkaariigs taapeec iet pie kaiminjiem un kaiminji visu laiku par to suudzas. nav jau taa, ka kakjis kaktos churaatu, vnk apstaigaa apkaart un iet prom + taa meitene visu laiku uz savu puisi kliedz un striidaas, smiekliigaakais ir tas, ka vinja uz vinju bljauj, bet vinjsh vinjai kko klusi atbild :D :D cigareshu smaka no vinju dziivoklja visu laiku naak muusu, visa istaba smird (puke)
20.09.2012 19:57 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Dream Cream, pilnīgi saprotu tavus kaimiņus - vienalga, čurā vai nē, bet tas ir svešs lopiņš manā svētajā mājoklī! :D
20.09.2012 20:07 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Šarlote
Mūsējiem arī ir 2vi bērni,kuri iet gulēt jau 9 un tāpēc viņi uzskata,ka jābūt kapa klusumam visapkārt. Bet nu, visi ir cilvēki,gribas taču parunāties, klausīties mūziku un skatīties TV ( protams ne jau skaļi) Ja jau dzīvo dzīvokļu mājā, lai tak saprot,ka viss nevar būt pakārtots tikai viņiem.

dady123
Mēs pat ballītes netaisam. Labākajā gadījumā līdz 10 iečillojam un uz nakti projām. Un saimniece jau brīdināja,ka būs sūdzības no tā dzīvokļa.
Bet tā rēķinu zagšana, nu tas ir kaut kas! :O
20.09.2012 20:08 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Jā, man ar ir trokšņainie kaimiņi... :( Tiesa, ne katru vakaru/nakti, patiesībā pa retam, bet, kad ir - tad ui... Un es pat nesaprotu, tur ir gan skaļa mūzika, gan tv, gan bļaustās un lamājās (pat šķiet, ka jauns pāris)... Un vistrakāk ir tieši tad, kad ieeju gulēt agrāk, jo no rīta 5 jau jāceļas uz darbu, bet šie tur ārdās līdz kādiem 2 vai 3 naktī...
Esmu pacietīga, bet nu laikam arī policijai kādreiz būs jādod ziņa...
20.09.2012 20:12 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Keitiņa iesaku vienkārši neņemt galvā ;) kaimiņiem pašiem apniks ar laiku cepties. Jau tādos riktīgi smagos gadījumos nezinu ko ieteikt,nav gadījies sastapties.
20.09.2012 20:20 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nu, pasaki saviem kaiminiem, ja vini nebeigs list tava privataja telpa un aizskar tavas tiesibas un pilnvertigu dzivi, tad policiju izsauksi tieshi tu!
20.09.2012 20:26 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Lai sauc policiju, gribetos redzet policistu sejas izteiksmes, kad kaiminji izteiktu so teikumu " Vina parak skalji staiga un runa, un guulta ciikst" Butu labaa komedija. :D
20.09.2012 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits