Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uz kurieni..

 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
..dodas manas attiecības. Sēžu, skatos uz turpat guļošo vīrieti un domāju par mums abiem. Laikam jau neesmu laimīga, ja jāaizdomājas par tādām lietām.
Jau vairākas naktis sapņos redzu sevi ar citu nepazīstamu vīrieti. Jūtos tik laimīga šajos sapņos. Pamostos ar vilšanās sajūtu, atkal jādzīvo realitāte, atkal jāskatās uz to pašu vīrieti dien dienā. Aiziet nevaru, nav kur. Aizvien biežāk, un biežāk vainoju pati sevi, ka toreiz man tik ļoti bija vajadzīgs tieši viņš. Lupata, ne vīrietis! Neienīstu, taču diez vai vēl mīlu. Skatos uz viņu un jūtu rūgtu garšu mutē. Nepatīkami!
Šovakar uzzināju lietas, kuras slēpis no manis (viņš domā, ka slēpj joprojām). Labāk tā būtu krāpšana, tad vismaz būtu iemesls aiziet, lūgt palīdzību radiem. Taču tagad it kā tāda nopietna iemesla nemaz nav, tikai tas, ka nejūtu cieņu vairs pret viņu, drīzāk riebumu.
Sekss sekls un iepriekš paredzams. Mana pirmā mīlestība. Kaut būtu bijusi gudrāka tos gadus 5 atpakaļ. Mājas darbi man vienai, bērns man vienai. Taču, viņaprāt, pie visa esmu vainojama es. Jā, toreiz es skrēju viņam pakaļ. Dabūju, tagad gribu ar galvu sienā skriet.
Esmu centusies atjaunot mūsu attiecības. Runāt viņam nav laika - galva dulla, tikko pamodies, dators svarīgāks. Iedegt dzirkstelīti gultā, bet tad tas jādara man vienai.
Zinu, tagad nav viegli apstākļi mājās, bet esmu nogurusi visu darīt viena. Runāt, zvanīt, sarunāt - viena. Dzīvoju pilsētā, kur draugu man nav, viņa pilsēta. Diemžēl.. Tagad nožēloju. Toreiz likās, būs tik skaisti..
Gari sanāca, bet tik daudz sakrājies. Pat nezinu, ko gribu no jums. Varbūt cerību?
18.09.2012 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pēc tā visa man vienkārši gribas tevi virtuāli apskaut. Tik skumji uzrakstīts, pat nezinu, ko ieteikt..
18.09.2012 22:24 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
Winterra - paldies! mazliet siltāk ap sirdi palika. :)
18.09.2012 22:26 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Ja tiesam nejuti jeegu, palidzibu vienmer var atrast.. Radi, soc majas, ja esi ar bernu..
Gaudot ir viegli, bet ja tiesam ir traki, tad dari kaut ko, nevis gaudo.
Kad ds jutu, ka ir galigi garam, aizmuku uz citu valsti.. Tiesa gan, man nav bernu...
18.09.2012 22:30 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Ehh, kā es saprotu Tevi! Mums gan nav kopīgu bērnu, bet manī ir tā tukšuma sajūta ( vai varbūt rudens depresija :) ). Tiecos pēc kaut kâ labāka, pēc tāda, kas mani patiesi mīlētu, apskautu, palutinātu... Viss kaut kā pazudis. Vai patiesībā nemaz nekad nav bijis. ...vai arī tikai tagad esmu atvērusi acis. Bet varbūt esmu dumja , jo mans ex bija īsts zelts salīdzinot ar šo...
Drīkst zināt cikilgi esat kopā, cik vecs bērns?
18.09.2012 22:30 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jā, uzrakstīts skumīgi, bet ir jāsaņemas un jātic, ka viss nokārtosies. Man bija ļoti līdzīgas sajūtas pirms ilgāka laika. Arī likās, ka viss ir slikti, ka nemīlu vairs.. Izšķīros un tikai tagad saprotu, cik nepareizi darīju, nestrādājot pie attiecībām. BET, varbūt tava situācija ir citāda. Jo pie attiecībām ir jāstrādā abiem. Mēģini runāt ar viņu par savām sajūtām, mēģiniet kopīgi ko uzlabot. Pastāsti visu, kas tevi nomāc un neapmierina attiecībās. Krīzes ir visiem un tikt tām pāri IR iespējams, ja ABI to vēl vēlas. Jums jāsaprot, vai jūs to vēlaties un spējat. Turies!
18.09.2012 22:31 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
hellish - aizmukt jau ir vienkārši, taču ir jārēķinās arī ar sekām. Mums ir kopīgs bērns, man ir jādomā par viņu. Redzu, cik svarīgs viņam ir tētis. Es neuzdrošinos viņu atraut no ģimenes. Varbūt, ja būtu vecāks. Tu gribētu dzīvot soc.mājā ar bērnu? Esi vispār tādu vietu redzējusi, ka tik droši par to runā?
18.09.2012 22:33 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
Drīkst zināt cikilgi esat kopā, cik vecs bērns?

Kopā 4 gadi, bērnam pēc mēneša būs gadiņš.
Es ari iedomājos par rudens depresiju, bet patinu filmu atpakaļ un sapratu, ka jau kādu laiku tā jūtos. Jā, gribās, lai palutina, lai mīl. Droši vien, ka mīl, bet es to nejūtu. Tā drīzāk būtu līdzās pastāvēšana, ne mīlestība.
18.09.2012 22:36 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Es negribu,lai Jūs apvainotos un tas nav ļauni domāts,bet vai Jūs vispār zināt,kas ir "Depresija"? Ja Jums būtu depresija,Jūs tik mierīgi šeit nesēdētu...Manuprāt,tas ir stereotips,ka saka"ā,tā jau būs rudens depresija utt". Drošvien autorei ir tas vīrietis,kas pieder pie tāda "tipa" vīriešiem,kas mīl,bet neprot to izrādīt.Turies,viss būs labi!
18.09.2012 22:54 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
mexx - paldies! :) Cerams, ka tā arī ir.
18.09.2012 22:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu izskatās, ka tagad tev ir jāliek punkts ne tik šim rakstam , bet arī jūsu kopdzīvei. nopietni. attiecības ir izsmēlušas sevi. parunā ar viņu nopietni. nē, labāk uzraksti vēstuli un uzraksti to, ko rakstīji šeit.un varbūt, ja tu strādā, sāc meklēt citu dzīvesvietu- īrē dzīvokli, vai ej pie vecākiem (pagaidām). uzraksti, ka neatņemsi viņam bērnu. kad vinš vēlēsies, tad varēs tikties, bet arī būs jāmaksā viņa uzturam naudiņa.
20.09.2012 13:18 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
tak beidz vinjam skraidit apkart.
20.09.2012 13:26 |
 
Reitings 244
Reģ: 18.09.2012
Pēc trīs gadu kopdzīves man arī vairs nav iekšā būt jaukai pret manu mīļoto vīrieti. Labi, ka mums nav bērnu un es varu aiziet tklīdz būšu saņēmusi drosmi.
Par vīrieti- viņš atnāk majās, izmētā savas drēbes, pierijās tā ka pakustēties nevar, ieripo gultā aizmieg uz sava resna vēdera.( nu nav viņš resnulis baigais, bet salīdzinot ar to kāds bija, kad iepazināmies, tad tagad vins ir resns) un šitā noguļ līdz vakaram, pieceļās paēd vakariņas, paskatās kko pa tv un atkal gulet. Seksu gan viņš parasti neatsaka (lidz pagajuso nedēļ atteica gan, jo bija norāvis kulakā, jo domāja, ka es vēlu būšu mājās) :D nē nu malacis, vismaz pateica skaidri un gaiši. Es biju šokā, speciāli skrēju mājās, jo domāju-uh, kā nodosim (vēl bija iegādāta jauna apaksveļa)
Man kopš pagājušās nedēļas vsp negribās ar viņu seksu, jo saprotu, ka viņš ir pārāk paredzams, kad iesaku kaut ko jaunu, viņš tikai noplāta rokas un saka-varbūt citu reizi :D(puisim 28 gadi)
Tas tā, lai tu nejustos vientuļa. visiem vīriešiem ir savi plusi un mīnusi. No mums ir atkar;igs vai mēs iemācīsimies sadzīvot vai pacelsim cepuri un aiziesim :)
20.09.2012 13:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nezinu, ko ieteikt... bija ļoti līdzīga situācija pagātnē.. tomēr bērns nebija.. Bet varu pievienoties pirmajam komentāram. Saprotu, ko tu pārciet... Ja kaut ko mainīsi dzīvē.. vēlāk sāpēs tas viss vēl vairāk.. jo nesapratīsi, kāpēc sev ko tādu nodarīji. Manā gadījumā pārmaiņas krasi uzlaboja dzīvi, pašsajūtu, sāku vairāk smaidīt, priecāties par visu.. :)
20.09.2012 13:42 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Izlasīju, ka viena grib Tevi samīļot, man atkal iepļaukāt gribās. Tādā , ak es nabadzīte, likteņa varā viena pati ar bērnu, iet nav kur, jāsēž vien un jāgaudo pret mēnesi. Saprotams, ka gribas izkratīt sirdi, bet nu varianti tikai divi - maini apstākļus vai maini attieksmi.
20.09.2012 14:13 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
man mazliet šķiet ka pie vīrieša tevi tur bērns..viņam ir gadiņš un tagad būtu mainīt savus apstākļus vieglāk nekā kad bērns paaugsies. Mums sievietēm aizvainojums paliek uz ilgu un tas tev krāsies līdz beigās jau tu no tā nevarēsi viņam normāli čau pateikt un viņš neizturēs un pametīs. Turies, vēlu veiksmi lai izdodas :)
21.09.2012 00:44 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Nezinu ka ir soc. majaa, bet ja nav izejas.. ja tu aizietu, tapat tak lautu viniem satikties, un bernam gads, vins vel nedomaa un nesaprot, bet tev butu jabut jau galvai uz pleciem...
21.09.2012 01:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits