Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

akadēmisks pētījums - lauka darba vieta solārijā

 
Reitings 2
Reģ: 18.09.2012
Sveiki,
griežos pie Jums ar mazu problēmiņu un ceru uz palīdzību!

Tātad es studēju LU 3. kursā kultūras un sociālo antropoloģiju un pašlaik rakstu pētījumu par riska konstruēšanu kosmētiskā iedeguma praksē tieši jauniešu vidū. Problēma tāda, ka man ir nepieciešama lauka darba vieta. Tas nozīmē vietu, kur veikt līdzdalības novērojumu un intervijas. Tāpēc man jautājums - varbūt kāda/ -s strādā solārija salonā/ studijā un labprāt būtu ar mieru sarunāt man iespēju nedaudz laika pavadīt solārijā - novērot, apskatīties visu, parunāt un aprunāties ar klientiem, strādājošajiem. Nekas briesmīgs - es censtos būt neredzama un info izmantot tikai pētījuma mērķiem. :D

Varbūt kādam ir kāda paziņa vai draugs, kam ir kontakti un iespēja man izpalīdzēt.
Jau iepriekš paldies!
Ceru uz ieteikumiem.

:)
18.09.2012 12:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tak ej tik uz saloniem un jautā to pašu, ko te stāsti. Nemaz nevajag nekādus sakarus. Ja atsaucīgs salons, tad jau tev ļaus. Kā arī šejienes meitenēm esi tikpat sveša kā salona darbiniekiem, tāpēc nebaidies un ej pajautā pa tiešo. ;)
18.09.2012 12:21 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.09.2012
Paldies par ieteikumu!
Grūti saņemties... bet būs vien jādara, cerot uz atsaucību un saprotošu attieksmi. :) Pareizi, nav ko baidīties! :D
18.09.2012 12:28 |
 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
Droši vari doties uz Barona vai Caka 113 Blue box :) Tur meitenes vienmēr laipnas.. Caka Blue Box ir tāda meitene Eva - tā toch tev palīdzēs - parādīs un apstāstīs visu ;)
18.09.2012 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!