Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis vecāks +20

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Meitenes, vai kāda no Jums ir satikusies ar vīrieti, kas ir vecāks +20 gadus par Jums? Kā sadzīvojāt ar sabiedrībā pastāvošajiem stereotipiem, kā uz Jūsu attiecībām skatījās draugi/ģimene? Vai kā Jūs pašas skatāties uz attiecībām, kur vīrietis ir krietni vecāks par sievieti? Un kā viss beidzās? :)
17.09.2012 16:47 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es nekad nespētu būt kopā ar vīrieti sava tēva vecumā. Tas man liekas nepieņemami. Kāpēc man satikties ar ne pirmā svaiguma vīrieti, ja varu dabūt jaunu un spriganu? :D
Ko dara citas - man ir vienalga.
17.09.2012 16:50 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Atkarīgs no tā, cik veca ir šī jaunā sieviete. Ja viņai 14 un vīrietim 34, tad tas nav diez ko atbalstāmi, bet, ja sievietei 25 un vīrietim 45 - pašā laikā.

Šāda tēma jau ir malta ļoooti daudzas reizes un secinājums ir viens - viss atkarīgs no abiem kopā sagājušajiem un citiem gar to nav nekādas daļas.
17.09.2012 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Pašai draugs ir 11 gadus vecāks un tas man liekas jau maksimums, bet ar mani ir gribēja satikties vīrietis, kurš bija 2x vecāks, skatoties vien uz viņu nepameta sajūta, ka varētu būt mans tēvs
17.09.2012 16:52 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
ja pashiem labi,tad lai jau.
man gan beidzas ar to,ka mes izskjiramies.
17.09.2012 16:52 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
p.s. Uzreiz jau piebilstu, ka man ir attiecības ar 18 gadu vecāku vīrieti jau 6 gadus un neviens uz mums neblenž un ar pirkstiem uz ielas nerāda, jo viņš izskatās jaunāks nekā ir patiesībā. Viņam nav pliks pauris, līkas kājas un milzīgs alus vēders! :D Un man nav tēva trūkuma sindroma - ar tēvu attiecības ir jaukas un tuvas jau kopš bērnības. Un draugs ar tēvu nav vienā vecumā - es vecākiem piedzimu 43 gados nevis 18.
17.09.2012 16:53 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Varu pastāstīt par savu pieredzi.
Man ir 21, manam vīrietim 40.
Esmu laimīga, jo viņs saprot,ko dzīve vēlas, lutina mani un tiešā vārda nozīme saprot mani.
Nav ne tādu kašķu, ne tādu strīdu par sīkumiem utt.

Par sabiedrību- skatās jau cilvēki virsū, bet es tam nepievēršu uzmanību..
Esam laimīgi, un ar to pietiek.

P.s. ar vien vairāk esmu pamanījusi, ka šādi notiek,- jauna sieviete + vīrietis labākajos gados :)
Man tur neliekas nekas nepieņemams, arī nebija pirms satiku savējo...
17.09.2012 16:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu ar tik lielu gadu starpību nebūtu viegli. stereotipi tas tā, bet jūsu uzskati būs noteikti dažādi.
man ar savu draugu ir 14 gadu starpība. un kas par to? protams, ir jau smieklīgi, ka manm veikalā paprasa pasi vēl diezgan bieži :D un citi varētu skatīties un domāt, ka izskatamies kā tēvs ar meitu, bet fuuj man pat riebjas domāt, ka citi tā domā..man tas ir vienalga. un īstenībā neviena slikta vārda neesmu dzirdējusi par mūsu gadu starpību, izņemot no viņa bijušās puses, bet tas taču ir normāli. un mēs tagad jau dzīvojam kopā :)
17.09.2012 16:57 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
man tas liekas normāli... man bija attiecības ar 20 gadus vecāku vīrieti un es nekad vairs negribētu attiecības ar sava vecuma vīrieti...
Man ir 22 un es sev noteikti tagad vēlos vīrieti,kas būtu vecāks par mani, vismaz par 10 gadiem vecāks....nevaru iedomaaties, ka satiktos tagad ar kādu, kuram būtu 25 :D
17.09.2012 16:58 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
vispar man vienmer ir skjitis,ka labak ja virietis ir vecaks neka sieviete(protams,ar iznjemumiem),mani uz randinjiem ir vedis ari 2 gadi jaunaks virietis...1kart nekadas sajegas,kas ir randinjs 2kart gulta vnk 0 un es jau nu nebusu ta,kas njemsies un macis kadam visu no pashiem pamatiem ta teikt :D un nekad vinju neuztveru ka sev lidzvertigu drizak tads toy boy vien bija.
17.09.2012 16:59 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es tā kā parasti popularizēju viedokli, ka mīlestībai nav dzimuma, rases un vecuma, un ja ir pāri, kuriem tiešām viss ir okei un normāli, tad es tikai priecājos, bet daudzi šādi varianti mani mulsina, jo pārāk bieži tā ir jaunāka sieviete+vecāks, turīgs vīrietis.
Vēl es nesaprotu (bet pret šo neizturos kā negatīvi), kādēļ sieviete tā priecājas, ja vīrietis pret viņu izturās kā tēvs un visādi aprūpē. Pie tam no manas pieredzes redzot paziņas - bieži tas tiešām ir tēva trūkums. Tādēļ nu jā...nezinu, vismaz es negribētu tādas attiecības, bet katram jau savs. Man nekas nav pret to lai būtu kopā ar kādu kurš ir tikpat jauns un dumjš kā es.
17.09.2012 17:07 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Lou ne jau to saskata par rūpēm, bet tā ir citādāka attieksme, un manuprāt, tas ir tikai pozitīvi :)
17.09.2012 17:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju ,ka tad kad vienam 20g un otram 40g neko daudz nevar just tomeer!Kaadreiz taas sievietes 20g ir loti nobriedusas!Te forumaa arii loti var just-taadas loti pieaugusas!:)Tas viss atkariigs no pasa cilveeka!
Man tie 40g viirietim liekas taads labs vecums-taads viirietis jau ar savu ES,taads tiesaam VIIRIETIS!
Man liekas ,ka nevajag arii domaat ,ka buus ,kad viirietim buus vairaak un man tikai tik un tik....mees nekad nezinam ,kaa buus veelaak!Gadi nav noteicosais ,cik veselas buusim ,cik labi izskatiisimies...cik ilgi dziivosim!:)
17.09.2012 18:51 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Goda vārds, nesaprotu, kas var būt kopīgs sievietei un vīrietim, kurus vecuma ziņā šķir vesela paaudze!
17.09.2012 18:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man personiigi ljoti nepatiik, ja viirietis ar 20+ gadu starpiibu man meegina sist kanti. uzreiz taadiem atgaadinu, ka vinji vareetu buut mani teevi pec gadiem un ka vinjiem buutu jaanokaunaas.
seit nepiekritiishu emmanuellei - tieshi tad, ja sievietei ir tikai 20 gadu, liek man domaat, ka viirietim kaut kas nav kaartiibaa, ja jau vajag nepieredzeejusu un viegli ietekmeejamu buutni blakaam. savieniiba, kuraa vinjai ir 30, bet vinjam 50 man liekaas labaaka, jo tad sieviete ir mazaak pakljauta smadzenju skaloshanai.
17.09.2012 18:59 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Pati es nevarētu ar tādu būt.
Es tomēr gribētu piedzemdēt bērnu savam vīrietim un nebaidīties, ka viņš (vīrietis) nomirs no sirds nepietiekamības uz bērnu laukumiņa. Vai arī ka viņs nevarēs bērnam pusaudžu periodā iedot pa dibenu ar jostu par nopietnu pārkapumu. Es gribētu, lai mans bērns lepotos ar savu tēvu, nevis kautrētos, ka viņa tēvs izskatas ta, ka citiem vectēvs.

Es nenosodu meitenes, kuras satiekas ar vecāko vīrieti. Bet es tiešam negribētu, lai cik jauki tas nebūtu materiālā un lutināšanas ziņā.
17.09.2012 19:02 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
_buciite_, es gan esmu redzējusi ko citu, kad tā ir tāda apčubināšana kā tēvam ar meitu. Tu jau arī nevari gluži runāt par visiem pāriem uz pasaules.


Vispār turpinot par šo tēmu - amizanti, ka sievietes šajās attiecībās ir tās, kas bieži aizstāvās sakot, ka ir nobriedušas, taču tajā pašā laikā no malas var redzēt, ka tā meitene (18-22) patiesībā ir bērns, kas domā, ka citi to neredz un no vīrieša puses tās darbības izskatās kā pedofīlija.
Kopumā tā ir novirze no normas, kā jau daudzas citas lietas mūsu ikdienā, taču manuprāt, ja ne vienam nekā nav trūcis, ne tēva, ne meitas, tad ļoti reti cilvēkam radīsies vēlme būt šādās attiecībās, jo kopīgā, manuprāt, ir tiešām ļoti maz.
Un nē, es neteicu, ka nekad, ja nu kādai jau ienāk prātā uzbrukt, es teicu RETI. :D Izņēmumi var būt, noteikti arī ir. Taču vistumšāko ēnu šādiem pāriem met tieši fakts, ka ļoti, ļoti bieži kā jau es savā pirmajā postā teicu, pārī viens ir krietni turīgāks par otru, kas liek domāt, ka vīrietim tas ir aksesuārs, bet sievietei - kāds, kurš uztur.
17.09.2012 19:04 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
nuuu... es saprotu kapec meitenei varetu patikt but kopa ar stipri vecaku virieti... nav saubu,ka mes tomer blakus gribam redzet viiriesus,nevis puisus!!! Vairak man interese ar ko tas meitenes piesaista tos viriesus..! Ja virietis tiesam inteligents vai vinam ir par ko runat ar sim meitenem.. bet kopuma nemot - kapec ne?!
17.09.2012 19:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vairak man interese ar ko tas meitenes piesaista tos viriesus..!

lielaakajaa gadiijumaa ar to, ka vinjaam ir mazaakas prasiibas, kaa sievieteem, kuras jau dziivee ir kaut ko sasniegushas un ir vairaak gatavas piekaapties, jo vinjaam tas pieaugushais viirietis liekaas tiiiik gudrs. vinjas ir vieglaak mainiit, vinjas ir paklausiigaakas. 40 gadniekam ir bailes no vecuma, jauns skukjis rada vinjaa iluuziju, ka pats ir jauns.
17.09.2012 19:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-es domaju vairaakas meitenes izskataas daudz vecaakas par saviem gadiem un arii uzvedas attieciigi!Es pat savai radiniecei kurai ir tikai 20 varu dot visus 30 un ne taapeec ,ka paarkraasojusies,bet visa domaasana,uzvediiba ir loti pieaugusi!:)
Samaara-tu noteikti esi veel loti meiteniiga un tiesi taapeec tev tas gadu skaitlis liekas loti liels!Tas viss ir loti atkariigs no pasa cilveeka!Protams ,viirietis savos 40.g buus jau izgaajis cauri kaadaam attieciibaam-varbuut pat skiiries uttJa viirietim liidz 40 g nav bijusas attieciibas,tad jau tiesaam kaut kas nav kaartiibaa...:D
17.09.2012 19:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Julenok-kaapeec viirietim buutu jaamirst ar sirds nepietiekamiibu 40g?!Tad jau 30g arii nebija laba veseliiba!Kaapeec peeksni viirietim buutu jaaizskataas slikti tajos 50g...?Tas laikam tiesaam ir tikai Latvijaa,ka peec 40g jau daudz vairs nav atlicis:D!Mums te tikai viss saakas taa pa iistam ap tiem 40.g!Sievietes dzemdee arii loti biezi peec 30g!Nekaada vaina! Vaardu "kauns" ,jo gados vecaaks, neviens pat neiedomaajas!
Driizaak kauns ,ja 20 g ,un loti slikti izskataas....ja jau runaa par izskatu!
17.09.2012 19:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits