Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribas padiskutēt... - no draudzības līdz mīlestībai

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Pa ilgiem laikiem tiešām radās vēlme izlikt te savu šī brīža situāciju un uzklausīt citu cilvēku viedokļus, pieredzi, ieteikumus, nosodījumu...

Situācija ir tāda. Esmu ļoti labos draugos ar kādu darba kolēģi. Kādus trīs mēnešus jau esam uzticības personas viens otram, nodibinājušās tiešām foršas attiecības. Viņš zina, ka man ir simpātijas pret citu vīrieti, savukārt viņam pašam - draudzene. Lieliski ar to visu sadzīvojām, līdz... Līdz sāka izskanēt joki par to, ka mēs esam kā radīti viens otram. Pa jokam, pa jokam, līdz paši sākām justies neērti viens otra klātbūtnē, apzināti vai neapzināti flirtēt, apspēlēt šo situāciju. Un tu ne nu sākas filozofiskā daļa. Neteiktu, ka man ir tas 'klikšķis' ar viņu, tomēr kā vīrieti tiešām novērtēju, arī sava vieda pārāk sirsnīgas jūtas sāk parādīties un zinu - ja viņš piedāvātu attiecības, neatteiktos. Viņš arī ļoti uzstājīgi pēdējā laikā izrāda savas, nu jau vairs neslēptās, simpātijas, ar attiecīgiem komentāriem, kas liek man saprast, ka mani viņš izvēlas pirmo, draudzeni nostādot otrajā vietā (viņu attiecības jau kādu laiciņu ir nedaudz apšaubāmas, jo tā īsti laiks kopā pavadīts netiek, daudz strīdu u.c.).
Lietas, par kurām gribas parunāties...
Vai jūs, zinot to, ka puisim ir tāda 'tieksme', esot ar kādu kopā, diezgan veikli iemīlēties citā (jo es neesmu pirmais gadījums), būtu gatavas ar viņu mēģināt veidot attiecības?
Kāda vispār ir
16.09.2012 14:14 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
nepabeidzu domu un kaut kas saspiedās...
tātad - Kādas vispār ir jūsu domas par tām situācijām, kad draudzība nonāk līdz mīlestībai? Pieredze?

Savā ziņā šobrīd apzinos - mums attiecības nebūs, jo nevēlamies sabojāt šo draudzību. Bet pirmoreiz mūžā ir šāda situācija un tiešām raisīja vielu pārdomām.
16.09.2012 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 29.01.2009
Tas viss var beigties laimīgi un var arī būt pretējs iznākums.Ja nevēlies sabojāt draudzību un zini,ka no attiecībām arī īsti nekas nebūs.Padomā par to,ja attiecības neizdodas,vai spēsi pēc tam ar viņu kopā strādāt?!Man bija līdzīgs gadījums,kad bija labas attiecības darba vietā,viss gan sāka veidoties jau pēc tam,kad abi vairs tur nestrādājām.Bet tas ir pārāk sāpīgi un sarežģīti,lai izstāstītu.
16.09.2012 14:27 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Vienmēr esmu vadījusies dzīvē pēc principa - nepamēģināsi, neuzzināsi.
Zinu, ka attiecības stāvokli darbā nemainītu, toties to draudzību gan bail pazaudēt
16.09.2012 15:04 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Eh,kā man gribētos draugu-īrieti..Jā,tieši pretējā dzimuma draugu,lai dažās situācijas viņš man palīdzētu ar padomu.. :(
16.09.2012 15:12 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Uj,vīrieti
16.09.2012 15:12 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Man tagad ir līdzīga situācija, kad draudzība pāraug jūtās. Arī vēlētos dzirdēt citu pieredzi.
16.09.2012 15:20 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Līīī*, jā, man arī ilgstoši bija tāda vēlme, līdz satiku šo cilvēku, ar kuru tad nu arī izbaudīju drauga-vīrieša priekšrocības, tikai cik nu ilgstošas tās tagad būs... ej nu sazin!
16.09.2012 22:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
no draudzības līdz mīlestībai viens solis :)
16.09.2012 22:42 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Vairākas reizes jau esmu ignorējusi vīriešu draugu acīmredzamus simpātiju apliecinājumus, jo man jau galvā stāv - viņi visi tikai čomi.
Ja Tu vīrietim simpatizē jau tā, ka viņš vēlas kaut ko ar Tevi veidot, bet Tu nē, tad tā parastā draudzība tāpat ilgi vairs nepastāvēs. Vismaz ne tādā līmenī, kā bija līdz šim.
Tāda ir pieredze.

Reāli Tu pašlaik neko daudz nezaudēsi, ja kaut ko mēģināsi.
Es saku - mēģini!
16.09.2012 22:42 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
te nu ir variants,ka draudziba starp virieti un sievieti nepastav! nekur nav garantijas,ka tava vieta neuzrastos cita draudzenite!
16.09.2012 23:12 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Vai jūs, zinot to, ka puisim ir tāda 'tieksme', esot ar kādu kopā, diezgan veikli iemīlēties citā (jo es neesmu pirmais gadījums), būtu gatavas ar viņu mēģināt veidot attiecības?

Nē, neveidotu, jo tas dod vēl mazāk stabilitātes nākotnes plānos un pastāv liela iespēja pazaudēt ne tikai mīļāko, bet arī draugu.
Man arī ir viens draugs, ar kuru tā interesanti ir gājis un visādas domas galvā grozījušās, bet labi, ka viss palika tikai domu līmenī, tavā aprakstā varu vilkt paralēles savam situācijai, bet es izlēmu, ka negribu neko ciešāku ar šo cilvēku, jo mani pilnībā apmierina mūsu draudzīgās, gandrīz vai radniecīgās attiecības, kuras es labprāt uzturētu visu mūžu, paļaudamies uz to, ka man tiešām ir tāds labs draugs-vīrietis pie kā vērsties jebkurā dzīves situācijā. Ir dažas lietas, kas mani viņa raksturā nenormāli tracina, bet tā kā man ar viņu nav jādzīvo, tad es tikai priecājos! Un nu mēs jau vairākus gadus tā draudzējamies un saprotamies gandrīz no pusvārda ar skaidru, vēsu prātu, piešķirot mūsu draudzībai arvien lielāku vērtību, būdami kā pierādījums, ka draudzība starp vīrieti un sievieti var pastāvēt.
16.09.2012 23:22 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Piekritu martai.
Ja nu busiet kopaa un atkal vinam uzradisies vnk draudzene, un ar kuru pajokos par kopaabushanu.
Man ari bija tads coms, lidz vienreiz palii pabucojaamies. It ka abi smejamies par to, bet nu varejam jau just, ka nekas nebutu pretii, ja butu ari kas vairak.. Un man bija draugs, vinam it ka arii draudzene..
16.09.2012 23:24 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
nav tāda lieta kā draudzība starp vīrieti un sievieti.
17.09.2012 00:00 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Dzīves ironija šobrīd ir iegrozījusies tā, ka viņš šovakar izšķīries ar savu draudzeni. Mani atkal pēkšņi pārņēma baiļu sajūta - cik ļoti brīvs tagad ir ceļš. Tā, it kā viss būtu palaists pašplūsmā...
17.09.2012 00:08 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
ja nav klikskjis jau no sakuma,tad nav ko laiku teret,turklat ta ka jus esat draugi,tad labak to saglabat ari tada limeni,galu gala ja jums bus lemts but kopa,beigas tapat atradisiet viens otru,bet paslaik neriske!
17.09.2012 00:35 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ta ka draudzibu verteju augstak, tad laikam attiecibas ar labu draugu neveidotu, jo ta var izradities islaiciga dzirkstele, kas var sabojat jusu patiesas attiecibas, kaut gan dzive medz gadities visadi. Biezi vien musu otra pusite turpat blakus mums gozejas, kaut gan vinu neredzam.
17.09.2012 00:53 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Nekādu dzīves apstākļu un likteņa piespēļu vadīta es nerīkojos pret savām morāles robežām, jo aizņemts cilvēks man ir tabu, pat tad, kad visi apkārtējie bija pārliecināti, ka mēs abi ar čomu esam kopā un uzskatīja mūs par pāri, neskatoties uz to, ka viņam jau gadiem ilgi ir meitene, es nepakļāvos vēlmju un fantāzijas lidojumam. Vienkārši tas jau ir no operas, ka cilvēki redz to, ko grib redzēt, bet ne par to ir stāsts... Mani pašu izbrīna viena detaļa: nākamgad uz ilgāku laiku došos prom, un viņš par katru cenu vēlas braukt līdzi, par spīti savām attiecībām, darbam utt. To gan es līdz galam nesaprotu, bet lai jau, kad pienāks tie laiki, tad vēl redzēsim.
j_s, pastāv liela iespēja, ka pēc šķiršanās viņš dosies taisnā ceļā pie tevis, un te jau izvēle ir tavās rokās, lēmums būs jāpieņem tev pašai. Bet zini, ka viss notiek tikai tavā galvā, izmantojot savu prātu, tu vari kontrolēt it visu!
17.09.2012 00:55 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Paldies, dāmas, par dalīšanos domās!

Varu pastāstīt, ka man ar viņu pēc viņa šķiršanās bija interesanta saruna, kuras laikā abi netieši atzinām, ka mums ir kaut kādas ārpus-draudzības-robežas emocijas vienam pret otru, bet tās pašas sarunas laikā arī sapratām, ka tās robežas pārkāptas netiks, jo draudzība mums nozīmē pārāk daudz un mēs abi apzināmies, ka tas būtu tikai vājuma mirklis.
18.09.2012 08:19 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Man bija puisis, ar kuru bija simpātijas, pat mēģinājām kko, bet tad tās jūtas pagaisa un tā draudzība kas bija apakšā visu laiku, iznāca gaisā. Un tā nu man jau vārāk kā gadu ir uzticības persona- draugs vīrietis.
Draudzība starp vīrieti un sievieti VAR pastāvēt, tikai jāizdzīvo tās jūtas un jātiek tām pāri un tad viss izdosies ;)
18.09.2012 08:47 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Ar tiem, kuri mums simpatizē, mēs spēlējam spēles, izliekamies par kaut ko, mēģinam iepatikties. Bet ar uzticības personām esam atklāti, dabiski, atļaujamies būt muļķīgi. Tur jau tā sāls, kāpēc jūs viens otram iepatikāties.
18.09.2012 08:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits