Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atšūt neizvainojot, vai ir iespējams?

 
Reitings 53
Reģ: 22.12.2009
Sveikas, dāmas!
Dodiet padomus, kā lai atšuj puisi, viņu neaizvainojot..
Puisis ir jauks, bet man viņa jau ir par daudz, ka viņš visu laiku man raksta un cenšas kontrolēt.....
16.09.2012 12:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vienmēr pie sevis smejos par šādiem jautājumiem, jo patiesībā tiek lūgts nevis padoms, kā atšūt neaizvainojot, bet gan kā atšūt, lai puisis turpina uzmākties. Nu tā kā filmās, meitene ni un ni, bet puisis serenādes dzied zem loga :d
Jebkurš normāls cilvēks skaidrā tekstā pateiktu, ka "Tu mani neinteresē kā vīrietis, man patīk cits, bet mēs varam būt draugi" sapratīs un neapvainosies.
16.09.2012 12:53 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Tas nav iespējams .. diemžēl, bet fakts. Aizvainosi Tu viņu jebkurā gadījumā - jautājums ir tikai cik daudz. Ja gribi aizvainot pēc iespējas mazāk, iesaku aci pret aci ļoti mierīgā balss tembrā, nekādā gadījumā neizprovocējoties uz strīdu vai balss pacelšanu, pastāstīt godīgi patiesību ar piebildi, ka diemžēl neredzi nākotni ar viņu vai ko no tās tēmas .. (tas gan ir no pretējā dzimuma viedokļa .. man vienmēr strādā)
16.09.2012 12:55 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.12.2009
summer es, parasti, arī smejos, bet ne šoreiz :D
16.09.2012 18:50 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
megini ar vinju sastrideties, pa kkadu siikumu
16.09.2012 19:34 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Tā maigi nav iespējams. Es arī agrāk domāju - uj, ka tik neaizvainot cilvēciņu, bet tad sapratu, ka pati ciešu un man reāli traucē tas cilvēks. Zinu, ka nesmuki, bet esmu darījusi tā, ka vienkārši vairs neatbildu uz vēstuli.
Ja mani kaut kur aicina, tad vienkārši pasaku - piedod, es nevēlos. Bez paskaidrojumiem. Nevis - oj, man nav laika utt. Citādi viņš pēc laika atkal piedāvās.
Citreiz samuldu, ka nevaru, jo man ir puisis.
16.09.2012 19:43 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
summer, nu tā gan nav, ka gribas, lai turpina/ Ir tik daudz gadījumu, kad ir grūti atbildēt ar tādu tekstu, kā minēji, jo, ja, piemēram, puisis piedāvā izbraukāt ar ričukiem, kas it kā nav mājiens uz attiecību veidošanu, tu taču nevari pateikt - tu mani neinteresē kā vīrietis. Viņš uzreiz kā aizsargreakciju pateikts - ko tu uztraucies, es taču tikai ar riteņiem piedāvāju. Lai gan, ja piekristu, tad vienalga tas puisis mēģinātu kaut ko bīdīt.
16.09.2012 19:47 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
Ar mani ar vienmēr tā bija....kā pateikt ka neko nevēlies...ka tik kādu neaizvainot...nesāpināt..
jo es tak nevēlētos lai mani kāds sāpinātu..

bet tad uzradās puisis par kuru biju pārliecināta 100%
viņš mani nokrāpa ar citu meiteni...
un es šaubos vai tanī momentā viņš domāja par mani, par manām sāpēm un asarām..

Atceries, ka vienmēr būs kāds cilvēks tavā dzīvē kurš nedomās tik daudz bet darīs, un sāpēs..
pasaki kā ir , ka pagaidām nejūties gatava nekādām attiecībām..
16.09.2012 19:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu es arī vnm domāju par to, kā neaizvainot, kā tā nemanāmāk pazust utt, bet tā vilkšana garumā ir tikai kaitinoši pašai sev. protams nevar jau rupjā tonī pateikt- vācies, tu man riebies un mēs nekad nebūsim kopā :D
nezinu, pasaki, ka vēlies satikt viņu kā labu draugu, jo neko citu diemžēl nejūti, jo... (mīli citu?tu viņu uztver kā brāli?)
nu kaut kā tā..
17.09.2012 09:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits