Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību izjukšana

 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Sveikas!
Neesmu nekad rakstījusi forumiem, jo nav jau bijusi nemaz vajadzība...

Stāsts nu sekojošs...
Esam kopā gandrīz divus gadus. Ar visfantastiskāko iemīlēšanos, smiekliem, emocijām, sajūtām utt. utt.
Šie divi gadi mani ir atvēruši par domājošu, atbildīgu sievieti. Un tikai ar šo vīrieti pirmoreiz aptvēru cik ļoti vēlos savu ģimeni, bērniņu un nodzīvot visu dzīvi ar viņu..
Viņš ir atvērts, komunikabls, rūpīgs, ļoti daudziem cilvēkiem patīk kā personība...

Kad sākām tikties, es viņam neticēju, bija nosaldējusi savu mūri tik biezu, ka pagāja pat kāds pusgads, kad sāku uzticēties, paļauties...
Viņš bija ļoti pacietīgs. Gaidīja.
Dzīvojām no paša sākuma jau kopā.


Pavisam tā sakot nesen, mani piemeklēja depresija. Zaudēju darbu, dibināju savu uzņēmumu, negāja tik labi kā gribējām un nemanāmi nez no kurienes zaudēju savu pašapziņu un saprātu. Viss man riebās, biju nejauka, daudz bļāvu, visu laiku raudāju. Likās, ka ienīstu pasauli, ka visi mani ienīst...

Viņš bija pacietīgs.

Un nu ir situācija, kad jau vairākus mēnešus esmu no tā tikusi cauri, bet viņš tam netic. Pacietīgi pierādu sevi, ka man viss ir kārtībā, dāvinu dāvaniņas, vedu uz kafūžiem, runājamies, skatamies filmas, bet vienalga man netic... Un tad nāca kā no zilām debesīm zibens spēriens.
Viss cauri. Es tevi vairs nemīlu.
Neskatoties uz ikvakara "Es tevi mīlu", mīļošanos, sirsnību attiecībās, kas atkal bija.

Biju šokā, jo viss tak bija kārtībā!!!
Prom no dzīvokļa viņš negāja. Tā tas bija divas nedēļas. Līdz pēc ledus laikmeta, viss iegāja vecajās labajās sliedēs... Es burtiski lidoju un biju laimīga! Tas notika jūlija beigās.
Tagad ir septembris un viss kārtībā ir atkal pēkšņi pārvērties uz nekas nav kārtībā uz "nemīlu", negribu būt kopā utt.
Citas viņam nav.

Īsti nezinu, kā atkausēt šo ledu un kā mainīt situāciju, jo mums ir bijušas milzīgi spēcīgas attiecības, kas vienā brīdī emocionāli kaut kur ieplaisājušas. To ka nemīl- es nespēju pagaidām noticēt... Vēl pagājušo nedēļ izmeta ar mazo mīļo smaidiņu pats "začuk, mīlu tevi". Guļam mājās kopā, no rīta saņemu buču, kājas miegā krusteniski man pāri un piespiedies turpat guļ... Bet sakās, ka viss.


Kur vīrieša loģika tajā visā?
Varbūt viņam ir vnk žēl mani atstāt?

Es bezgalīgi šo vīrieti mīlu un esmu tiešām dziļā nezipratnē kā rīkoties, kā nerīkoties...

Vai jums ir bijis kādai kas līzīgi? Kādi padomiņi?
15.09.2012 09:21 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Šeit izskatās pēc tā, ka vīrietis pats nezin, ko īsti grib, un pats sevī saputrojies. Man laikam tā runāšana būtu īsa, teiktu, lai pats tiek skaidrībā, savādāk sanāk čakarēt gan sevi, gan tevi.
15.09.2012 09:37 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Šādā situācijā neļautu manipulēt ar savām jūtām, ja nemīl, bet nezin kur pārvākties, lai pārceļas uz dīvānu un apdomā, ko tad īsti vēlas, pretējā gadījumā sanāk tevis tiranizēšana, lai gan liekas, tev tas patīk un esi pārliecināta, ka tas tik mirkļa vājums no viņa puses. Bet , ja būtu tev jāatbild godīgi, vai vīrietis, kas mīl patiesi, ko tādu ir spējīgs teikt savai sievietei un tad vēl gulēt vienā gultā izpleties zvaigznītē un pie savu iegribu apmierināšanas pieprasīt dienas devu? Manā skatījumā nē.
15.09.2012 09:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Viņš jau 2x ir bijis pacietīgs un tevi gaidījis, varbūt viņš baidās, ka viņam visu dzīvi būs jāsadzīvo ar sievieti, kurai periodiski uzpeld kāda viņas iekšēja problēma.
Man liekas, ka vīrietis tomēr skatās ilgtermiņā, vai ar šo sievieti viņš būs laimīgs visu dzīvi, vai viņš spēj iedomāties viņu kā sievu, bērna māti. Un kas būs ja piedzims bērns, kam viņam vēl būs jāiet cauri. Tas ir tikai pieņēmums.
15.09.2012 10:03 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Ai, man arī ir bijusi šāda situācija.
Tikai es biju tā vīrieša lomā. Man uzvedība bija precīzi tāda pati.
Beigās aizgāju pavisam.

Tas bija tāds brīdis, kad tiešām nesapratu sevi. It kā gribējās aiziet, bet tomēr cilvēks bija kļuvis mīļš, jo arī kāds laiciņš bija pavadīts kopā. Bija bailes nevis no lēmuma, bet gan - no tā ka cilvēks pietrūks. Bet jūtas tāpat jau bija zudušas. Ik pa brīdim bija mīļuma uzplūdi, tāpat kā tavam vīrietim - bet es to saistīju vairāk ar pieķeršanos.

Lai nu kā, ceru, ka viss Tev atrisināsies labi :)
15.09.2012 10:09 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Arī man ir sajūta, ka cilvēks ir totāli saputrojies.
Vēl tikko pusgadu mēģinājām ieņemt bērniņu... Nesanāca...nesanāca... izrunājāmies, ka vajag mazāk iespringt un lai ir kā ir...
Vienu brīdi man iekšēji sāka likties, ka viņš sāk vainot sevi, jo es uz pārbaudēm biju un 100 % viss bija kārtībā...
Varbūt tās ir bailes no turmākās dzīves ar mani, ka nekad var nesanākt ģimene? Es nez... arī man ir putra galvā...
15.09.2012 19:11 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Zini, izskatās pēc varianta-kādu laiku vēl padzīvošu, galu galā ar šo sievieti ir labi, jumts virs galvas, vakariņas uz šķīvja utt., nav jēgas strīdēties, var mazliet pamanipulēt esot labam un ļaujot sievietei lolot kaut kādas ilūzijas, bet tiklīdz atradīšu citu, labāku, pie kuras ievākties, tā patiešām viss.
15.09.2012 19:14 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Paldies par dažādajiem viedokļiem...
Mēs sievietes gribam pa labam, bet švaki mākam :)
Vismaz laikam es :D

Neliegšos, ka esmu šokā par notiekošo...neko tādu mūsu kopdzīvē nemaz negaidīju un nekad neticētu, ja man teiktu, ka mēs nonāksim tādā strupceļā...

Trakākais, ka man ir sajūta, ka man tagad ir sods no augšās :D
Iepriekšējas attiecības pārtraucu es, un man bija zudušas jūtas, visu laiku esmu jutusies tomēr vainīga par to visu, jo puisis ļoti pārdzīvoja un viņam gāja ar šo šķiršanos nenormāli smagi...
15.09.2012 19:20 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Nekas labs neturpināts. Izskatās, ka šīs attiecības viņš tiešām vēlas pārtraukt...
Vienīgais, ko tiešām vēlos ir izrunāties... ļoti vēlos...
16.09.2012 11:18 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es ieteiktu tev iet padzīvot citur kādu laiku
16.09.2012 11:25 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Lai arī "attiecību pārtraukumi" uz neko labu nenorāda, tomēr uzskatu, ka tas ir laiks apdomāties un saprast savas un otra vēlmes, mazliet pilnveidot sevi un sakārtot domas un dzīves prioritātes. Es ieteiktu atlaist mīļoto uz kādu mēnesīti vai vairākiem, lai paskraida riņķī, saprot, ka esi vislabākā un nāk atpakaļ. Pirms tam noteikti no sirds izrunājaties un noskaidro iemeslus viņa jūtu maiņai. Vēl var palīdzēt speciālists, ja jau TIK ļoti gribi ar viņu būt kopā ..
16.09.2012 13:06 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Šodien izrunājāmies.
Nju jā... ir kā ir...
Ļaušu viņam iet, paskrieties apkārt, patusēties...
Teica, ka vēlas brīvību, ka uz doto brīdi nejūt, ka grib atbildību uz saviem pleciem, grib sajusties vientuļš un saprast vai es viņam pietrūkstu...

Viss ļoti saprotams bija un mierīgi, līdz brīdim, kad tēma aizķēra to, vai pastāv iespēja, ka varētu būt kāda cita sieviete, vai nakts sakaru...
Un jā. Atbilde bija pozitīva. Ka grib saprat, ko pats justu tādā brīdi, vai vispār tas ir iespējams, ka viņš spētu citai pieskarties...Pats neko tādu nemeklēšot un tas nav vispār kaut kāds mērķis, bet varbūtības ir visādas...

Tas mani šobrīd ir vnk šokējis...jo pazīstu šo cilvēku un tagad vienkārši brīnos par šiem vārdiem un drosmi ko tādu teikt...
Bet cienu šo godīgumu un spēju visu to izteikt skaļi...
16.09.2012 18:51 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Nu a kā tu domāji,brīvība vien nozīmē to,ka vienas nakts sakari/jaunas iepazīšanās var būt..Jautājums tikai-cik ātri?
Vispār nezinu,cik tas puišiem ir svarīgi,bet man būtu sāpīgi,ja teiksim,nedēļu pēc šķiršanās viņš jau gulētu ar citu.
16.09.2012 18:55 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Man vispār liekas, ka pieļauta doma šobrīd tik ātri par to ir liela nodevība... Tas ir kaut kā prātam neaptverami, ka tā domā...

Man piemēram, ir pat nepatīkami, ja cits vīrietis vnk pieskaras...
16.09.2012 18:57 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Nu vīriešiem tas ir savādāk..Viņiem tas var notikt bez jūtāsm,sievietēm tā ir retāk.
Bet jā,kā jau teicu-man liktos,ka es neko viņam nenozīmēju,ja jau uzreiz var tā gulēt ar citu..Tomēr,manuprāt,ja cilvēks kaut ko ir nozīmējis,un tās tomēr nav mēneša attiecības,tad domāju,ka arī vīrietim tā kā būtu jāpārdzīvo šķiršanās..Lai gan pēdējā laikā to ien dzirdu,kā pazīstamie puiši izšķirās un jau pēc 3 dienām ņemās ar klubā satiktu meiteni.Mani tas tiešām apbēdinātu.
16.09.2012 19:01 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Varen stulba situācija, bet es domāju, ka būtu pacēlusi asti jau pie pirmās reizes, kad viņš pateiktu, ka nemīl mani, nespētu dzīvot kopā ar cilvēku, kuram nav jūtu un vienkārša patikšana vai simpātijas man neder.
Tev jāizlemj pašai vai viņu gaidīt, un naivi cerēt, ka kaut kas mainīsies vai sākt aprast ar domu, ka viņš ir prom.
Kas ir gājējs, tas aizies. Un, ja tā būtu lielā mīlestība, tad uzskatu, ka šie satricinājumi nekādi nebūtu ietekmējušas jūsu attiecības, tikai uzlabojušas.
16.09.2012 19:02 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Savā galvā izspēlēju situāciju...
Viņš to izdara ar citu, paiet laiks un saejam tomēr kopā.
Vai es spēšu to aizmirst??? Par to nedomāt? Nemalt savā galvā kā viņiem tur bija....? Kas viņa ir? Utt..
16.09.2012 19:04 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.09.2012
Kā vispār līdz kam tādam nonācām?
Nju neesam nekāds 'tiņu pāris, kuri bimbā, trako un nezin ko vēlas dzīvē...
Plānojām bērniņu, devos pārbaudīties- vinš līdzi...
Plānojām pirkt mašīnu, krājām naudiņu...daudz sapņojām un cīnijāmies par to, lai mums daudz kā būtu...
16.09.2012 19:06 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
No pieredzes varu pateikt, ka arī man vajag vairāk kā pāris mēnešus, lai varētu citai sievietei pieskarties, citādi tas izraisa tādu kā nodevības un pretīguma sajūtu .. tā kā, ja arī viņš kādai pieskarsies, tad noteikti secinās, ka Tu esi galvas tiesu labāka un vēlēsies kaut to nebūtu darījis .. vīrieši gan ir dažādi, bet, ja viņš Tevi jebkad ir mīlējis, tad efektam vajadzētu būt tādam ..
Tas, ka godīgi pateica - plusiņš viņam. Ja vīrietis ir pret Jums godīgs, tātad uztver nopietni un ir laba zīme.
16.09.2012 19:06 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
winnya
Sāc dzīvot bez viņa, lai cik sāpīgi Tev šobrīd nebūtu, laiks dziedē visu ;)
16.09.2012 19:07 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
^^ zini,tu man liecies tiešām sakarīgs vīrietis,ja vien tu neesi sieviete,kas izliekās par vīrieti :D
16.09.2012 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits