Skaisto lietu, notikumu diskusija

 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man gribas uzņemt pozitīvas emocijas :)
Pastāstiet, par jaukākiem lietām, cilvēkiem, notikumiem, kas ar Jums ir noticis pēdējo nedēļu laikā! Kaut kas tāds, kas liek pasmaidīt un tomēr no sirds teikt - DZĪVE IR SKAISTA! :)

Manas :
vienu dienu krustdēliņš mani nosauca manā mīļākajā iesaukā (lai gan daudz viņš ikdienā nerunā).
notika man netica iepazīšanās ar meiteni, kura man liekas kļūs par tuvu draudzeni, jo tik daudz lietu mums ir kopējas. Liekas, ka saprotam viens otru no pusvārda.
Darba kolektīvā tiku atdzīta par vissaprotošāko un labestīgāko cilvēku. Iespējams kolēģiem pie vainas bija izdzertās šampaniešu pudeles, bet tas bija tik mīļi, jo esmu kolektīvā viena no jaunākajām darbiniecēm.
Ar māsu pēdējo mēnešu laikā kļuvušas ļoti draudzīgas attiecības. Nekad neesam tā papļāpājušas kā draudzenes.
Un pēdējā lieta - mana mīļā kaķenīte ir palikusi tik piemīlīgi apaļa. Skatoties uz viņu, man smaids uzreiz uz lūpām :)

Katram ir savas lietas, varbūt kādai tās nešķitīs tik nozīmīgas kā man, bet galvenais, ka pat rakstot - es smaidu pie sevis :)
Tātad Jūsu?
13.09.2012 23:48 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Vispār man iet skumīgi, pavisam skumīgi.. Bet tāds šodienas lielais prieciņš ir tāds, ka man māsīca no UK atsūtīs visideālākās kurpes, kādas vispār var jebkur atrast! Ak vai, es esmu vienkārši sajūsmā, tā būs mana dzimšanas dienas dāvana no viņas. Es nelūdzu neko, bet viņa zina manas vājības, un tagad viņa man paziņo, ka paciņa ir jau ceļā. :) Un dodoties pēc paciņas, mazu šopingu arī sava prieka un labsajūtas dēļ, nopirkšu dažas sen kārotas lietiņas, jo mani cits neviens vairs negrib lutināt, nu tad ko, ņemšu to visu savās rokās un lutināšu sevi pati. :D
Kas vēl priecīgs? Mazas izmaiņas mājās, pārkrāsojam sienas un pārbīdam mēbeles sen pēc atsvaidzināšanas kaucošā istabā. Ieeju un priecājos par skaisto laškrāsu uz sienām! :)
Vēl kas jauks, hmm. Laikam vairāk nekā tāda īpaša, ja ir tik skumji, tad grūti saskatīt priecīgo,bet nu es cenšos un gan jau drīz viss būt atkal kārtībā! :)
15.09.2012 18:46 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es šodien savā blogā uztaisīju aptauju diviem meikapiem, lai meičuku min, kurš dārgāks, kā man tīk - viedokļi dalās uz pusēm! :)
15.09.2012 18:48 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Mans priekš šobrīd riņķo tikai un vienīgi ap māju. Katru dienu uzrāpjos paskatīties, kas tur ir izdarīts, apstaigāju un turpinu perināt galvā interjera idejas. Bet globālākā mērogā mans prieciņš būs tad, kad varēšu skriet pa margrietiņām aizaugušu pļavu. :D :D :D
15.09.2012 18:54 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Paturpinam?
Aizvakar man bija viens no VISmīļākajām sarunām ar mīļoto caur skype :D Pat caur skype spējam viens otru sasmīdināt līdz asarām un runāties līdz vēlai naktij :)
16.09.2012 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Mani šorīt iepriecināja šie mīlnieki :) Un tad tiešām liekas, kam gan vajadzīgs krāt tos tūkstošus kāzām
http://www.youtube.com/watch?v=ZeUZYfZBsEo
17.09.2012 07:37 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
switched on,
paldies par ieteikto video - BRĪNIŠĶĪGS! :)
17.09.2012 23:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)