Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kas nepatīk pretējā dzimuma izskatā un uzvedībā???

 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
šovasar nācās pieredzēt cik gan Latvijā ir skaistas un koptas sievietes un uz tās masas tik maz koptu vīriešu protams katrai gaume ir savādāka, bet es domāju, ka higiēnas un tīru drēbju ziņā visām sievietēm uzskati saska.
man nepatīk mačo tipa vīrieši man tādi uzreiz asociējas ar sarkanu 3 pogām no augšas atpogātu kreklu un melnām krūšu spalvām :D
uzvedībā agresivitāte un nagu graušana c'mon
13.09.2012 20:57 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Cik manīts jūs pārsvarā visas šeit esat pie uzskatiem,ka pasaule ir apaļa un viss nāk atpakaļ,bet tie ir tikai jūsu vārdi,darbos to neievērojat.Pieņemsim jums būtu mēŗkis-kā var kļūt par labāko draugu?=dodot.Jo vairāk labu dod,jo vairāk labu saņemsiet atpakaļ.Kā kļūt par labāko cilvēku?Tieši tā pat,jo vairāk labu pasaulei dosi,jo vairāk viņa atsauksies tieši pret tevi tāpat.Ar labiem cilvēkiem notiek labas lietas.Uz sekundi aizverat acis un iedomājieties ,ka esat pilnībā laimīgas.Un pie durvīm jums zvana un aicina nākt parunāt par slepkavībām,līķiem,kariem un visu pārējo,kas jums nepatīk,ko jūs uz to atbildētu?Viennozīmīgi uz redzēšanos.Tad šeit forumā uz aicinājumu parunāt par to,kas jums nepatīk,jūs ar gandarījumu pieņemat šo aicinājumu.

Dienas jautājums-ko var panākt,kādu rezultātu pasaulei-dodot savu nepatiku,izmetot pasaulē to,kas nepatīk?
Katrs var atrast 300 000 lietas,kuras nepatīk un 20,kuras patīk,kuras gribētu sasniegt.Jautājums kapēc slēgt atpakaļgaitu koncentrēties uz tām 300 000 uz domām ,kuras ved vienīgi atpakaļ,ja vēlies dzīvē tikt uz priekšu..
16.09.2012 11:52 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Cumshot, nevajag pārspīlēt, nav te viss tik šausmīgs un drūms..es pat varētu saderēt, ka diskusijas par to, kādi puiši patīk, piemēram, ir daudz vairāk nekā šīs - kādi nepatīk. Tu esi iedomājies, ka visas tik šausmīgi negatīvas te un aiziet spriedelēšana par pozitīvu domāšanu, attieksmi un ko te vēl... Protams, ka forumā raksta savas problēmas, lai rastu tām risinājumu, gūtu padomus..nerakstīs jau - es šodien vinnēju loterijā, viiiiiii :D Un es domāju, ka tās pesimistes te ir ļoti maz īstenībā. Un kāpēc visām jābūt tik mega pārliecinātām par sevi? Es esmu reālistiska - neesmu supermodele, to atzīstu..kas tajā tik slikts? Kāpēc man ir jāceļ sevi debesīs vai tā kā citām jāizdomā sev cita dzīve forumā?

Nezinu, es pati esmu pozitīva, dažreiz pat pārāk..un man viss liekas forši..arī te, nelasu tās čīkstēšanas diskusijas nemaz un iesmeju par dažiem komentiem, kas ir pilnīgi crazy..nav jau te viss arī tik nopietni jāuztver, tas ir tikai forums! :D
16.09.2012 12:02 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Zinu,ka par velti neierakstīju un vismaz viena no jums visām saprata šo,un viņa jau tālāk atradīs ceļu uz gaismu,esmu jau uzlabojis šo pasauli,viņa vēlāk kaut kur gaismu ienesīs pasaulē vēl.Tad tādas diskusijas,kur nepatīk,piesaista un iesaistās arī citas,jo domā un visur apkārt redz,ka izteikt savu nepatiku tas ir normāli.Vienīgi viņas nav ņēmušas vērā no,kā viņas piemēru ņem,jo kā iepriekš minēju,tām,kuras ir laimīgas,tās nekad nesūdzas un atpakaļgaitā neslēgs:)Nav tas tā,ka esmu atnācis te kādu mainīt,vai mācīt,vienkārši vienreiz gribēju izteikties par šo tēmu nu un izteicos:)
16.09.2012 12:27 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
jā, labi, ka esi Tu, kas parāda ceļu uz gaismu! :D :D :D
16.09.2012 12:31 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Es esmu reālistiska - neesmu supermodele, to atzīstu..kas tajā tik slikts? Kāpēc man ir jāceļ sevi debesīs vai tā kā citām jāizdomā sev cita dzīve forumā?



Kapēc tev jāceļ supermodeles pār sevi?:) Nav tev roku vai kāju,kaut ko nevari no tā,ko viņas var?:)
16.09.2012 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
man nepatik saldie cukurpuikas. weh. tie tacu nav viiriesi, bet lupatas!
16.09.2012 13:22 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Zinu,ka par velti neierakstīju un vismaz viena no jums visām saprata šo,un viņa jau tālāk atradīs ceļu uz gaismu..

Izskatās, ka Tu varētu savu reliģiju nodibināt. Riktīga zobu feja esi, kas nes gaismu pasaulei. :D
Tas viss ,ko Tu raksti, ir pārspīlēti pozitīvi un sapņaini. Kļūsti reālāks, nekas dzīvē nav balts vai melns.
16.09.2012 13:59 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Tā nav reliģija,esmu baltā avs,kas nes gaismu jums melnajām:D
16.09.2012 14:08 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Man patīk vīrieši
16.09.2012 14:27 |
 
Reitings 39
Reģ: 19.06.2010
16.09.2012 14:35 |
 
Reitings 39
Reģ: 19.06.2010
UPS! NEPAREIZĀ DISKUSIJA! :D
16.09.2012 14:38 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Tas viss ,ko Tu raksti, ir pārspīlēti pozitīvi un sapņaini. Kļūsti reālāks, nekas dzīvē nav balts vai melns.


Ko iesaki tādam,kā man darīt,kuram ir tikai balts?Kuru nekas nekad nesatrauc?Un ,ja galvā ir tikai klusums un miers?Kā man kļūt reālam?:)
16.09.2012 15:20 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Sen biju lasījis 1x tādu stāstu=pirms gadiem 100 Indiāņu cilts vecākais žurnālistam ,kurš šo intervējis neizpratnē jautājis-kur jūs baltie vislaik skrienat?kapēc jums vislaik tādas norūpējušās sejas?ko jūs esat pazaudējuši?ko jūs vislaik meklējat,kas jums pazudis? Mēs domājas jūs visi baltie esat sajukuši prātā!:D


/Šis šeit iederās.No savas puses šo sarunu beidzu,lai nesāku monologā pats ar sevi runāt:D/Veiksmi
16.09.2012 15:25 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
man nepatīk baltās avis ,kas mēģina pataisīt visus pēc savas līdzības :D

+vēl viena īpašība ,kas nepatīk ir tieksme dzirdēt tikai savu un neieklausīties otrā tas pie uzvedības.
16.09.2012 16:05 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Cheerija, mēs sapratām - Tev nepatīk puiši šādos apavos : )))
16.09.2012 23:00 |
 
Reitings 19
Reģ: 27.08.2012
ne pa tēmu bet nesaprou tās meitenes,kas sāka nolikt Cumshot pēdējos komentārus. tas ir tāpat kā tās,kas meklējot palīdzību kaut kādā jautājumā,izveido diskusiju bet pie katra ieteikuma ''spirinās'' pretī ar ''tu nesaproti,viss ir savādāk, es to jau esmu mēģinājusi''. tik tiešām grūti ielaist savā dzīvē kaut ko labu?



bet Cumshot - forši pateici,katrā ziņā man pēc garas un sūdīgas dienas kaut kas ''aizgāja'' no tava teiktā,tā kā mission completed :D
17.09.2012 01:46 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Likais svars, brilles, plikpaurība, jebkas no rižā geniem :D Nepatīk maza auguma vīrieši, arī ne tie kārnie :D Pats briesmīgakais, kas nosistu interesi pat par visskaistāko vīrieti - spalvas uz krūtīm un/vai muguras. Jā, nepatīk spalvainie, arī ūsas un bārda, kopā saaugušas uzacis :D

Uzvedībā - caļa smadedznes: tusētāji, babņiki (kas domā, ka var dabūt visas). Ja džeks lamājas katra vārda galā. Ja smēķē - tas arī ievelk mīnusu.

Diemžēl liela daļa vīriešu jau sākot no 24 gadiem sāk apvelties!!!! Žēl.

Besī tie, kas braukā ar nenormāli vecām tačkām un tūnē viņas :D Vispār vīrietim jābūt foršam, lai nerada tizleņa, nīkuļa, stostekļa iespaidu :D

Man vispār reti kurš patīk, jo ir maz vīriešu ar simpātisku seju, sportisku ķermeni un smadzenēm galvā :D
17.09.2012 13:15 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Ievēroju vienu lietu, kas man ir pilnīgi preteji nekā vairumam šeit: dievinu ja džekam ausī ir auskars, blings!!! Nekadigi nevaru savejo uz to pierunāt :D Un man patīk arī saldā tipa puiši, nu bet tas arī ir slideni - līdz robežai, kamēr nav par traku: skaists puisis,ar iedegumu, matos želeja :) Kā Kašers, kkas uz to pusi :) (sev gan tādu nevelētos, bet vizuāli tīk pačolēt)
17.09.2012 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits