Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā spējat bez vīriešiem?

 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Es nezinu ko iesākt, jo nespēju bez vīriešiem. Dzīvoju aplī, no kura netieku ārā. Pirms vairākiem mēnešiem izšķiros no smagām un ļoti ilgām attiecībām. Uzreiz metos tusiņu dzīvē, protams daudz vīrieši utt..tas manī radīja beigās nepatīkamas izjūtas, ilgojos pēc bijušā..Sāku satikties arī ar viņu. Attiecības mums vairs nebūs. It kā forši pavadījām laiku, sekss fantastisks, BET, tā kā ir vēl jūtas, gribēju to visu pārtraukt. Tad kādu laiciņu sev teicu, ka dzīvošu bez vīriešiem un pievērsīšos sev un saviem mērķiem. Ilgi man tas neizdevās, un jau atkal kaut ko darījos ar vīriešiem..tad atkal tukšums manī, ilgas pēc Ex un atkal satiekos ar viņu..pavadam kopā fantastiski laiku un tagad es atkal sēžu un gruzos, jo nenormāli sāp. Atkal sev solos, ka dzīvošu bez vīriešiem, bet man nesanāk. Es gribu bijušo, viņu dabūt nevaru, ar citiem man nekas nesanāk, bet vienai ir sasodīti vientuļi :( Tagad nesaprotu, ko lai iesāk.. Ir kāda pieredze? Kā spējat bez vīriešiem un vai spējat? Bez seksa? Bez apskāvieniem? Skūpstiem? Man nesanāk, kad esmu viena, un pievēršos sev, esmu neomā, darbā neiet, mājās katru vakaru raudu.. Nezinu, kā tikt laukā no šī murga.
12.09.2012 11:29 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
vienigais bez kaa es nevaretu- bez seksa :D
12.09.2012 11:33 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tev būs tā, kamēr nemācīsies no savām kļūdām un nedarīsi pāri pati sev.
12.09.2012 11:36 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
magnolija,man ir tieshi taapat.. visi man apkaart skandina,ka elementaari dzivot vienai,bet es nemaaku,negribu un nesanaak... ja esmu viena,konkreeti iet ciet... un nav te runa par kaut kaadiem kompleksiem un bla bla bla..vnk mes esam tada tipa cilveki..jo lai es butu laimig,man vajag virieti blakus...viena-nespeju neko sasniegt un esmu nelaimiga
12.09.2012 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
ChicaBom, es arī nevaru bez seksa? :D

Gurri, bet ieteikums? Ko tu darītu manā vietā? Spētu bez vīriešiem un bez seksa? Esmu izmēģinājusies visādi. Vienas nakts sakari riebjas, ja satiekos ar vīriešiem, kas grib ko vairāk, tad es to negribu, man riebjas tā uzmanība un viņu vēlme būt ar mani .. es negribu citus. Es gribu tikai Ex. Bet vispār bez vīriešiem un seksa nespēju. Kāds tad ir risinājums, lai es beidzot justos labi un nemocītu sevi? Es mokos vienalga - satiekos ar bijušo vai nē, satiekos ar citiem vīriešiem vai nē.. :( Pēdējā pus gada laikā nav bijusi diena, kad justos laimīga, kad neraudātu..man jau ir apnicis.. Laimīga es jūtos tās stundas, ko pavadu ar bijušo..tad es staroju un neko citu man nevajag, bet tas ir tik īsi..tie mirkļi, tās dažas stundas, kas paskrien vēja spārniem..:(
12.09.2012 11:40 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Neuzskatu ka viriesi butu kautkas tads bez ka nevaretu dzivot :D Kad man nebija attiecibas lieliski iztiku viena pati un nemaz nejutos vientulji (prieks tam ir draugi) Turklat ir savi plusi neesot attiecibas - briviba :) un nav ne ar vienu jarekinas - ko gribu to daru (laikam esmu bisku egoiste :D ) tapec paskaties uz to visu no pozitivas puses. Un nav jabut attiecibam lai butu sekss :D
12.09.2012 11:46 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Es ari nevareetu bez virieša :D
12.09.2012 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Mya, nu jā, man draugi ar nav daudz, tas mīnuss :( Bet kā jau teicu, tādi vienas nakts sakari iztukšo..nu pareizāk sakot sekss ar vīrieti, pret ko neko nejūtu priekš manis ir drausmīgs un pēc tam asaras garantētas. Bet sekss ar bijušo ir fantastisks tāpēc, ka 1. ir tās jūtas un tie skūpsti un apskāvieni visas nakts garumā ir kas īpašs priekš manis un 2. neviens nekad nav spējis tik izcili mani apmierināt kā viņš :D
12.09.2012 11:54 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.06.2012
Es nez.. Es kaut kā spēju :D Varbūt tāpēc, ka neesmu super gribošā. Es daudz strādāju, vakaros parasti atrodos kkādā deju zālē, kur izlādējos. Nu, neprasās man tie vīrieši :D Dažreiz jūtu, ka atsaku draugam tikšanos, jo man vnk nav brīvā laika, ko veltīt otram. :)
12.09.2012 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Es pēdējā laikā bieži aizdomājos par to spēju, kā Tucy saka, ATTEIKT vīrietim tikšanos. Es gribu tā mācēt. Gribu būt vēsāka. Bet man tas izdodas tikai ar tiem, pret kuriem neko nejūtu. Es gribētu to realizēt ar savu bijušo, jo nekad nespēju viņam atteikt, vienmēr visu atceļu viņa dēļ, vienmēr man tikšanās ar viņu būs svarīgāka par visu citu un gan jau viņš to jūt un pat izmanto un visticamāk tas nemaz neveicina viņa interesi par mani, jo vīriešiem patīk paskriet pakaļ tām vēsajām un vienaldzīgajām un patīk sievietes, kam ir savas lietas un tas viss tiek nostādīts dzīvē par primāro. Bet man to pagaidām neizdodas realizēt, lai kā vēlētos :(
12.09.2012 12:01 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Bez seksa nevaru, bez vīriešiem varu :D Nevajag tik ļoti pieķerties tiem vīriešiem, tad nesāpēs :)
12.09.2012 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Mademoiselle, nu, jā, vieglāk pateikt, kā izdarīt :D Nē, nu es lieliski zinu, kas ir mana galvenā problēma - lielā mīlestība pret Ex, jo citi vīrieši man liekas ne tādi kā vajag. Vai varbūt vienkārši nav bijis neviens labāks par Ex..Jācer, ka kaut kad būs, bet ja nu nebūs? Ko tad? :D
12.09.2012 12:09 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
izšķīros aprīlī. domāju, foršķi - vasara priekšā, gan jau iztrakošos ar citiem kā vecos labos laikos. Bet ne velna - nevaru :D morāli vairs neesmu gatava tādai vieglprātīgai attieksmei pret seksu. Pat ar puisi, kurš manī jau pāris gadus ir ieķieries un kurš man pašai simpatizē, nevarēju tā vienkārši ņemt un pārgulēt. vecums nekāk viens :D tagad bez seksa gan pamazām kļūstu nervoza, ļoti biju pieradusi, ka katu dienu foršs sekss.
12.09.2012 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Lancaster, man ļoti līdzīgi, cik labi, ka neesmu viena tāda :D Bet vēl smagāk man ir bez mīļuma, tiem skūpstiem un apskāvieniem un kāda, kas samīļo ik vakaru, gulēt ejot. Vienkārši tik ilgus gadus katru vakaru man bija viņš, ka es pat vairs nespēju atminēties dzīvi pirms viņa, tas bija tik sen..atmiņās uzaust tikai viņš un dzīve ar viņu, kā nekā no 16 gadu vecuma bijām kopā..Ehh :(
12.09.2012 12:12 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
tas izklausās ļoti bēdīgi, tas parāda, ka tev pašai ar sevi ir garlaicīgi, kad lai būtu laimīga, tev vienmēr ir vajadzīgs kāds blakus, varbūt vērts ir iegādāties mājdzīvnieku par kuru rūpēties? Pavisam nopietni. Dzīvē ir jābūt arī citām interesēm, nevis tikai vīrietis. Tas īstais atnāks, nekur neliksies.
12.09.2012 12:12 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Magnolija
treniņš :D
12.09.2012 12:14 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tas jau ir traģiski, ka domas vien ap vīriešiem un citādi nevar. Piekrītu DIO. Man arī šķiet, ka ja palikšu viena, tad nojūgšos, bet tieši otrādi - viss nokārtojas. Cilvēkam jāspēj arī būt vienam pašam. Atradīsies tie tavi vīrieši. Neterē lieku laiku un nervus pārdzīvojot par to - tomēr tas ir tik grūti - vislaik domāt, ka tev neviena nav.
12.09.2012 12:18 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nafig vispār tos vīriešus? Tādi duraciņi viņi vien ir :D Visi vienādi maitas un vienā maisā bāžami un upītē slīcināmi ..
Bet, ja nopietni, tad pus gads vēl nemaz nav tik daudz laiks pagājis, lai tiešām ilggadējas attiecības aizmirstu un laistu sev klāt citu cilvēku .. man pagāja 1.5 gadi, kamēr pēc ilgstošām attiecībām spēju pielaist sev kādu tuvāk .. tas gan individuāli .. necenties aizmirst, tas tāpat neizdosies .. vienmēr būs kādas atmiņas, kas atgādinās pagātni .. jāpieņem un jāsadzīvo ar esošo situāciju, tad arī būs vieglāk :) Kaut ko skriet, meklēt un grābt arī nevajag, ja neesi gatava un sieviete jau toč var sex dabūt bez maz vai jebkurā laikā tik jautājums par kvalitāti ..
12.09.2012 12:36 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu cilvēki ir dažādi. Es domāju, ka tev var palīdzēt teiksim sporta nodarbības, ja finanses atļauj, ieteiktu iet tieši uz sporta klubu, tādā veidā būsi sociāli aktīvāka un varbūt tik ļoti par tiem večiem nepārdzīvosi, kā arī sports rada laimes hormonus. Bet rīkojies, nevis tikai domā par to! Padomā - ko tev vajag no vīrieša? Pati taču pelni, maksā rēķinus u.c. Tatad vajag tikai to emocionālo - daļēji vari aizpildīt to ar dažādām aktivitātēm, kamēr atnāks īstais .
12.09.2012 12:42 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Kas tur ko nespēt.
12.09.2012 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Iztikt var mierīgi, vismaz kādu laiku, man ir bijusi situācija, kad esmu dzīvojusi pilnīgi viena. Lai gan to es norakstu uz to, ka vispār esmu vienpatne :D
12.09.2012 12:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!