Permanentais grims atsauksmes, par vai pret?

 
Reitings 49
Reģ: 12.09.2012
Atradu labu piedavajumu ar 50% atlaidi uz acu, uzacu vai lūpu permanentais grims + kaut kada dāvana rakstits.
Var but Juus meginaiet tadu skaistumu :) kadi rezultati un atsauksmes?
https://www.kumi.lv/lv/akcija/acu-uzacu-vai-lupu-permanentais-grims-patikama-davana-50-1
12.09.2012 11:25 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* Hanna, Tev kā-naudā vai graudā? :)
Ok, es esmu 3x lielāka par Hannu uz visām pusēm, bet kad pačīkstu, ka esmu resna, vīrietis saka, ka man smadzenes resnas. :D
12.09.2012 20:02 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
šit, šit, šit, nevis smadzenes nav, bet smadzenēs nav! :D
Hanna sorry! :D
12.09.2012 20:03 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tā, večas, visas rokas nost no Hannas, viņa atsutīs string-bikini bildi man, bet es pēc tam pa kluso sataisīšu fotošopā celulītu un parādīšu jums! :D
12.09.2012 20:04 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Paldies par uzmanību, pietiks šim vakaram, savādāk es jau dzirdu, kā čab sarkano kladīšu lapas okšķeru rokās... :D

becky, nepiedošu!
12.09.2012 20:06 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Hanna, es arī tevi mīlu! :*
12.09.2012 20:07 |
 
Reitings 2
Reģ: 17.07.2013
Uzacu un lūpu permanento meikapu nēsāju jau 7 gadus. Tika veiksmīgi uztetovēts ar long time liner krāsām, vienu reizi gadā vai retāk veicu profilaksi. Vienmēr biju apmierināta un izskatījos dabiski. Diemžēl mana meistare vairs nedzīvo Latvijā. Sameklēju citu caur internetu, lētāku variantu, nemaz pat par to neuztraucos, jo profilakse nav tik sarežģīta, ir jāatjauno iepriekšējais darbs.
Sakumā uztaisīju uzacis, viss bija kā iepriekš, bet ar laiku sāka izbalot neparastā veidā, uzacs viena daļa izskatījās gaišāka nekā otra. Aizgāju pēc dažiem mēnešiem uz profilaksi un šoreiz arī lūpu. Izvēlējos toņus kā parasti. Pēc profilakses viena uzacs izskatījās mazāk nekā otra un atšķīrās krāsas, lūpas bija tumši violetas. Procedūra bija nežēlīgi sāpīga, parasti tā nav bijis. Kad āda sadzija, nolēmu ierasties atkārtoti, lai salabo, jo uzacis bija nevienādas formas un krāsas un lūpas violetiem pleķiem, kas spilgtā gaismā izskatījās zili. It kā solīja salabot, jo man tas viss make-ups bija plānots kāzām. no nākamās profilakses rezultāts nebija labāks, tikai pasliktinājās, lūpā un uzacī tika ienesta infekcija.
Devos pie speciālistiem uz Long Time Liner. Apsolīja palīdzēt cik spēs. Tagad man meistare tetovē kamuflāža slāņus, kas aizņems vairākas nedēļas un tad mēģinās ievadīt dabisku pigmentu un labot formu. Protams, tas viss maksā lielu naudu. Kāzas ir atceltas, nauda un laiks izšķiests. Garantijas arī nav, vai būs iespējams atgriezt iepriekšējo izskatu. Izrādījās, ka krāsa nav naturāla, bet ķīmiska un ievadīta ļoti dziļi.
Dārgās meitenes un sievietes, apmeklējiet kvalificētus speciālistus, piemēram, Long Time Liner vai tie, kas tur ir mācījušies, vai arī slavenus permanentā meikapa māksliniekus ar labu slavu.
Lai jūs nekļūdītos kā es, izvairieties no Karolinas Rimkutes, kas strādā salonā Alise, Dzirnavu ielā 110a, Rīgā.
17.07.2013 22:30 |
 
Reitings 2
Reģ: 17.07.2013
Uzacu un lūpu permanento meikapu nēsāju jau 7 gadus. Tika veiksmīgi uztetovēts ar long time liner krāsām, vienu reizi gadā vai retāk veicu profilaksi. Vienmēr biju apmierināta un izskatījos dabiski. Diemžēl mana meistare vairs nedzīvo Latvijā. Sameklēju citu caur internetu, lētāku variantu, nemaz pat par to neuztraucos, jo profilakse nav tik sarežģīta, ir jāatjauno iepriekšējais darbs.
Sakumā uztaisīju uzacis, viss bija kā iepriekš, bet ar laiku sāka izbalot neparastā veidā, uzacs viena daļa izskatījās gaišāka nekā otra. Aizgāju pēc dažiem mēnešiem uz profilaksi un šoreiz arī lūpu. Izvēlējos toņus kā parasti. Pēc profilakses viena uzacs izskatījās mazāk nekā otra un atšķīrās krāsas, lūpas bija tumši violetas. Procedūra bija nežēlīgi sāpīga, parasti tā nav bijis. Kad āda sadzija, nolēmu ierasties atkārtoti, lai salabo, jo uzacis bija nevienādas formas un krāsas un lūpas violetiem pleķiem, kas spilgtā gaismā izskatījās zili. It kā solīja salabot, jo man tas viss make-ups bija plānots kāzām. no nākamās profilakses rezultāts nebija labāks, tikai pasliktinājās, lūpā un uzacī tika ienesta infekcija.
Devos pie speciālistiem uz Long Time Liner. Apsolīja palīdzēt cik spēs. Tagad man meistare tetovē kamuflāža slāņus, kas aizņems vairākas nedēļas un tad mēģinās ievadīt dabisku pigmentu un labot formu. Protams, tas viss maksā lielu naudu. Kāzas ir atceltas, nauda un laiks izšķiests. Garantijas arī nav, vai būs iespējams atgriezt iepriekšējo izskatu. Izrādījās, ka krāsa nav naturāla, bet ķīmiska un ievadīta ļoti dziļi.
Dārgās meitenes un sievietes, apmeklējiet kvalificētus speciālistus, piemēram, Long Time Liner vai tie, kas tur ir mācījušies, vai arī slavenus permanentā meikapa māksliniekus ar labu slavu.
Lai jūs nekļūdītos kā es, izvairieties no Karolinas Rimkutes, kas strādā salonā Alise, Dzirnavu ielā 110a, Rīgā.
17.07.2013 22:30 |
 
Reitings 108
Reģ: 10.09.2012
Man pasai nepatik ka citam izskatas un cik esmu runajusi ar viriesiem par so temu, tad viniem vel negativaks viedoklis ka man. Es atbalstu loti daudz un dazadas skaistumkopsanas proceduras, bet ne so.
17.07.2013 23:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pret, jo sos pakalpojumus sak izmantot gados vecakas kundzites(noverojums sabiedriskaja transporta)

17.07.2013 23:51 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2014
Permanentais grims uzacīm
Pēc šīs procedūras, kad sapratu, ko esmu izdarījusi, meklēju visādus rakstus, kas nianēs atspoguļotu pašu dzīšanas procesu. Ļoti maz šādu rakstu un tāpat nepilnīgi. Tādēļ dalos savā pieredzē.
Ilgi nevarēju saņemties veikt šo procedūru, paziņas mudināta pieteicu vizīti, jo bija apnicis uzacis zīmēt ar zīmuli. Procedūru veicu pie sievietes, kas veic šīs procedūras apmācību ikdienā topošajiem meistariem un pieredze uzkrāta vairāku gadu garumā. Procedūra tika veikta viņas dzīvesvietā, darba kabinetā ar visu nepieciešamo aprīkojumu – salonā cena par procedūru būtu reizināma ar skaitli 2.
Pirms procedūras notiek saruna, iepazīšanās, pēcāk – uzacu formas iezīmēšana uz sejas ar zīmuli, diskusija par izveidoto uzacu formu un krāsu. Pēc apmierinošās uzacu kontūras un krāsas izvēles notiek darbs ar aparātu. Vispirms ar aparāta palīdzību tiek iezīmēta uzacu kontūra bez atsāpināšanas, - turpmāk, kad tiek ievadīts pigments, ik pa laikam tiek ziesta atsāpinošā smēre. Kontūru iezīmēšana ir pats sāpīgākais posms, pēcāk nav izjūtamas spēcīgākas sāpes. Ja es teiktu, ka process ir nesāpīgs – es melotu, bet sāpes ir paciešamas. Process kopumā (gan uzacu zīmēšana ar zīmuli, gan pats process ar aparātu) ilgst 1h.
Pēc procedūras ir smaids uz sejas, jo pirmais etaps aiz muguras. Rezultāts uzreiz pēc procedūras šokē – ir neliels apsārtums, un krāsa izteiksmīga – ļoti uzkrītoša (manā gadījumā – tumši brūna; pati esmu brunete). Ir šoks. Nepatīkams šoks.
2h pēc procedūras uzacis ar samitrinātu vati ar maigām kustībām jānomazgā – jo izdalās limfa. Izveidojušais slānis ir jānomazgā, lai neveidotos papildus kārta, kas saslāņotos pie dzīšanas procesa. Kad ir jūtams, ka apstrādātā vieta kļūst raupjāka, jāuzziež vazelīns (pēc nepieciešamības). Pēcāk nav nepieciešams un nav vēlams pigmentēto vietu mitrināt ar ūdeni u.tml. Uzacu obligātā nomazgāšana veicama tikai 1 pēc procedūras – t.i, 2h pēc procedūras. Pēc tam ikdienā protams var skalot seju, bet nevajag to spēcīgi berzēt, bet ar viegli spiedošām kustībām nosusināt.
Nākamajā dienā pēc procedūras āda ir nomierinājusies, apsārtums nogājis – izteiksmīgais tonis uzacu formās turas joprojām. 3 – 4 dienā sāk parādīties pazīmes par ādas lobīšanos. Nevienmērīgi atdalās āda, krevele. Pat briesmīgākais posms, izskatās diez gan katostrofāli – jo vietā, kur nonāk ādas gabaliņš – āda ir gaišāka. Nebiju rēķinājusies un piedomājusi pie tā, ka krevele taču nenonāks smuki vienā dienā un visā uzacs garumā. Tas ir process līdz 7 dienām un uzacis 5 – 6 dienā izskatās kā nesalikti puzles gabaliņi :) – te vietām tumšas (vietās kur vēl saglabājusies krevele), te vietām gaišas (vietās kur krevele jau nogājusi). Knibināt kreveli pašrocīgi neiesaku, vienuviet pamēģināju – uzreiz nožēloju, pigments nonāca līdz ar ādu. Grims sabojājies (piekrāsoju līdz korekcijas reizei ar attiecīga toņa uzacu ēnām – korekcija notiek pēc mēneša).
Kad nonāk krevele – tonis ir līdz pat 70% gaišāks nekā tas tika radīts pirmajā dienā, - par to nav jāsatraucas. Bet vispār šokējoši, ka no tik izteiksmīga un uzkrītoša toņa ādā palicis dabīgs un neuzkrītošs, atbilstošs tonis. Redzot uz savas sejas tās tumšās kontūras un krāsojumu nespēju noticēt, ka beigu galā viss būs labi. Bet patiešām, meitenes – ticiet! Pacietību un mieru, viss būs labi (zinu, ka viegi teikt – mani nomierināt neviens nevarēja, bet tagad nožēloju, ka nenoticēju teiktajam, ka viss būs kārtībā). Laika posmā no 15 dienas krāsa nostabilizējas un mistiski ietonējas tumšāka – tas ir labi, jo pēc kreveles nonākšanas uzacu tonis ir nedaudz gaišāks par vēlamo. Ir nieze, kas visnotaļ ir normāli dzīšanas procesā. Nieze turpinās arī pēc kreveles nonākšanas, jo dzīšanas process turpinās, pigments nostiprinās. Niezošo daļu ar maigām pirksta gala kustībām var glāstīt, bet nekādā gadījumā kasīt ar nagu.
Ir pienācis laiks otrajai procedūrai pie meistares, kas notiek pēc mēneša, kad tika veikta pirmā procedūra. Otrā procedūra ir identiska pirmajai – tiek veiktas visas tās pašas darbības, izņemot formas zīmēšana ar zīmuli. Es teiktu, ka ir maldīgi domāt, ka ideālas uzacis var iegūt no vienas vienīgas reizes. Otrā procedūra ir obligāta un visnotaļ arī nepieciešama, tā kā ir jārēķinās ar vismaz 2 mēnešu diskomfortu, bet teikšu godīgi – tas ir tā vērts.
Arī dzīšanas process notiek identiski kā jau tika aprakstīts. Gala rezultāts – lieliskas uzacis!
Cena? – par abām procedūrām 85 EUR (60 Ls)
29.01.2014 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
Pie kādas meistares tu gāji? ;)
29.01.2014 23:09 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Es gāju pie Viktorijas Lomovcevas. Salīdzinši cik esmu no citām dzirdējusi par cenām, tad viņai ir nedaudz dārgāk, bet vismaz es zināju un redzēju, ka viss ir sterils, tiek izpakota jauna adata utt.
Man ir uzacis matiņtehnikā, par pirmo taisīšanu samaksāju 70ls, pag nedēļ biju pielabot -samaksāju 30Eur. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināta, izskatās tik dabīgi, ka pat nevar pateikt, ka man ir permanentās uzacis. Forma ļoti laba uzreiz.
29.01.2014 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
Kāda ir bijusi pie Nensijas? ;)
29.01.2014 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Esmu par, ja vien tas izskatās kvalitatīvi un skaisti. :)
Drauga mammai ir permanentā acu līnija, izskatās glīti. Bet viņas ar draudzeni, lai saņemtos, pirms tam sadzērās kaut ko. :D
30.01.2014 00:32 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
esmu pret
30.01.2014 00:34 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Esmu par, pat ļoti par, ja atrod labu meistari! ;) :D
30.01.2014 00:36 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Marta(tā foršā), kāpēc gan ne? Ja labi izskatās, tad tikai uz priekšu! Es tikai par to, lai gados vecākas kundzītes pucējas un kopj sevi :)
30.01.2014 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 925
Reģ: 16.01.2013
Nu vislabāk izskatās uzzacis matiņu tehnikā, jo nav tā spilgti redzamā uzacu svītra. Vīrieši uzacis, kas ir matiņu tehnikā īsti nepamana... pamanīt var ja esi ekstra tuvu sejai :D
30.01.2014 01:03 |
 
10 gadi
Reitings 925
Reģ: 16.01.2013
Bet par jautājumu- es atbalstu... Pati šobrīd ļoti gribu uzacis matiņu tehnikā uztaisīt... Lai vismaz par vienu lietu dzīvē mazāk satrauktos :D
30.01.2014 01:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits