Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attieksme un izturēšanās.

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Pēdējā laikā ar vecvecākiem sanāk vienīgi konfliktēt.Par sīkumiem, kas tomēr izceļas strīdos,
un tad mana omamma izmeta frāzi ''kāpēc tu ar viņas tā nerunā (nebļauj uz viņas) '' Tad es tā aizdomājos un sāku domāt, ka ar tēva ģimeni man ir labas, pat varētu teikt harmoniskas attiecības, un es tiešām nesaprotu, kas man uzreiz uznāk.Jo it kā nebiju pat uzvilkusies, līdz brīdim, ka ome sāka runāt,sākot no ikdienišķām lietām līdz ģimenes problēmām, man šī diena vispār neizdevusies, visu nakti nevarēju pagulēt, tā kā kārtīgi uzsita pa nerviem.Ko šeit vispār var darīt?Strīdēties nepārtraukti negribas, un būtu svešs cilvēks/paziņa pārstātu uzturēt kontaktu, bet nu tomēr rada gabals, arī ar opi ir tas pats.Pat nezinu.Jūs pret visiem cilvēkiem esat vienādi pozitīvi/negatīvi noskaņotas?Kā varētu situāciju uzlabot?
10.09.2012 16:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu no pašreizējās pieredzes- nezinu. šie vecie cilvēki bieži vien savā prātā nez ko sadomājas un tad tik sākas jautrība.
jautājums- par ko jūs strīdaties?
man citrreiz šie sīkumi, par kuriem zinu, ka man ir tā taisnība, tā izved no pacietības, ka maz neliekas. ja pastāvēsi uz savu- tad sliktā. ja neko neteiksi un piekritīsi visam, tad atkal sāks kāpt uz galvas. tiešām stulbi teikt, ka vecvecāki kāpj mazbērnam uz galvas, bet diemžēl arī tas ir novērots.pār saviem bērniem dominēt vairs nevar,jo tas jau ir noiets etaps, nu tad paliek nākošā paaudze
10.09.2012 17:02 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Pārsvarā tas ir tv un avīzes, kur viņa ir šo un šito saklausījusies, par gribām un citām kaitēm, kas man būtu jāklausās.
Es tiešām ļoti cenšos valdīties, bet man tiešām tracina visu atkārtot 10x, ja kādreiz izmetu kaut ko sarkastisku, tad sākās ārdīšanās par to, kādā tonī es runāju.
Tad par to,ka mani legingi (džinsa veidīgie) esot pa šauru.''Vaitad nevajag izmēru lielāku?'' Nedod Dievs ieskaidrot, ka legingiem nav japļurinās.Nu visādas tiešām stulbas lietas.
10.09.2012 17:08 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tik nesakarīgi uzrakstīts! Tā arī nevar īsti saprast, kas tev tur notika.
10.09.2012 17:15 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ērzeli, tu arī reiz būsi veca un būsi tāda pati un Dievu lūgsi, lai vecumdienās dod tev skaidru prātu!

Man ir tikai vecmāmiņa, jā, sarunas ir tādas pašas, bet es klausos un nesaku neko pretī, jo tā ir mana vecmāmiņa. Viņas runas, viedokli un attieksmes man var patikt, var nepatikt, bet aiz cieņas pret viņas 83 gadiem, es uzklausīšu un piebalsošu visam, neviens jau man neliek darīt kā viņa saka, aizbraucot ciemos, nudien, uzklausīt un parunāties ar SAVU veco cilvēku nav tik grūti!
10.09.2012 19:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits