Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dejas

 
Reitings 342
Reģ: 21.08.2012
Sveiki, sākot ar septembri gribu kaut kur iet, nodarboties.. Ir idejas par glamorous un kaprīzi, kā arī uzzināju par jvclub, tikai cenas un ko tur dejo arī neieraudzīju. Kāda var padalīties ar viedokļiem, kur iet, kur labāk, utt. ? :)
08.09.2012 16:18 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Ko tieši gribi dejot ?
visās prātīgās deju studijās pirmā nodarbība ir bez maksas . uztaisi sarakstu, sazvani un ej pa riņķi apskatīt . no šīm trijām ieteiktu jv clubu, bet tik dēļ tā , ka esmu bijusi uz nodarbību (arī bezmaksas) pie Ievas Līces kādreiz un cik zinu, viņa tagad piedalās jv clubā , ka arī tas, ka viņi aktīvi nemās, taisa video, pievērš sev uzmanību , ir treneri, ir meistarklases .
bet pret kaprīzi man ir pretrenzijas . nezinu , cik viņi ņem, bet go go meitenes, kuras esmu redzējusi, kas nāk no tās studijas ārā , nezinu , kā saudzīgāk pateikt, vinam būtu jāprasa nauda atpakaļ . kaut kas tur nav riktīgi .

Kādreiz labākā studija bij Larocca dance, bet tagad gan nezināšu, zem kādiem nosaukumiem tās dalībnieki strādā un vai kas no sastāva vel ir saglabājies . kādreiz biju uz nodarbību pie Romas ( matias) ļoti patika . Vienīgā studija, kurā man būtu vēlme darboties .

Ejot uz studiju, pievērs uzmanību fiziskajai slodzei , tai skaitā ieslidīšanās (ļoti svarīgi) larocca mani centās nodzīt un salocīt tā, ka biju sajūsmā :D vienmēr ir vajadzīgs, lai būtu mērķis pilnveidot savu formu. Ja iesildīšanās ir vienkārša palekāšana un bikītis roku pastaipīsana, tas nav nopietni, bez izaugsmes iespējām .

Bet vispar jau dejot var pati :) deju studija dod vairāk draugus un iespējas , variantus . nu arī stimuls, ja pati slinka regulari nemties:)
09.09.2012 21:28 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
bet pret kaprīzi man ir pretrenzijas . nezinu , cik viņi ņem, bet go go meitenes, kuras esmu redzējusi, kas nāk no tās studijas ārā , nezinu , kā saudzīgāk pateikt, vinam būtu jāprasa nauda atpakaļ . kaut kas tur nav riktīgi .

Varu pievienoties, kādreiz dejoju tur cita stila dejas, nepatika. Bet nu zinu, ka ir arī tādi, kuriem patīk. :)
09.09.2012 21:30 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.06.2012
Ieteikšu studijas, kur pati eju dejot - "Most-wanted", "Funky dance school" un "Jam style". Jau minēju vienā diskusijā, ka esmu ļoti apmierināta, jo šīs ir ļoti atšķirīgas studijas, līdz ar to arī mana pieredze no tā tikai iegūst.

Runājot par Kaprīzi. Esmu no tiem, kam nav pieņemama iedomīga attieksme..Es tomēr eju mācīties dejot un ir svarīgi, lai treneris ir saprotošs, cilvēcīgs un patīkams..Tā man ļoti trūka jūsu pieminētajā Kaprīzē..
11.09.2012 14:56 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.06.2012
Iesaku tev pastaigāt pa studijām un paskatīties, kas tev pašai šķiet piemērotāks. Jo - kas der vienam, neder otram!
11.09.2012 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ļoti patīk Glamorous, šonedēļ tur arī ir bezmaksas nodarbības, pamēģini :)
11.09.2012 15:14 |
 
Reitings 245
Reģ: 03.05.2012
Tucy, tu arī ej uz Funky? Es arī! Vispār tu varētu treniņā atklāties, varbūt pat es tevi pazīstu :D
11.09.2012 18:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits