maināmies tāpat vai dēļ attiecībām?

 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
atskatos uz 10 gadiem un varu secināt, ka esmu ļoti mainījusies. gados 18 liekas bija tik interesanta aizraujoša un adrenalīna pilna dzīve. varēju naktī ar mocistu baru braukt uz jūru pa pliko peldēties. varēju viena nedēļas nogalē aizbraukt uz londonu. atceros man bija sarkani mati, uztaisīju tatoo un varēju būt nomodā visu nakti un nākamā dienā iet uz skolu.

salīdzinu ar šodienu... kārtīga biroja darbiniece, nekādas vaļības, nekādas trakulības. no darba uz majam taisīt vīrietim vakariņas. vakara filma un gulēt. visu laiku gimene un vīrietis pirmajā vietā. tāda garlaicība :D
un ka tā padomā, tas viss uz so gāja līdzko uzradās attiecības. tomēr tās brīvās meitenes dzīve daudz interesantāka

kā jūsu dzīve ir mainījusies līdz ar attiecībām?
07.09.2012 16:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es loti krasi mainiijos ,atbraucot uz Kaliforniju!Varetu teikt -nepaziistu reizeem savu veco ES!Es varbuut to pat nebuutu iedomaajusies,bet mamma peedeejaa tiksanaas reizee prasija-kad es beigsot teelot:D!?Es tagad domaaju-tad tomeer biju pilniigi cita!
11.09.2012 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Bet cilvēki taču ar gadiem mainās, ir vai nav attiecības.
Ja Tu šo visu laiku būtu bijusi brīva, domāju, ka būtu nelaimīga, ka nav attiecību.

manuprāt, katram laikam ir savi +.
Es taaaaaa priecājos, ka man attiecības bija tikai 20 gados, varētu būt pat vēl vēlāk :) nevis 15 gados. Ka varēju izbaudīt studiju gadus un visādas stulbības darīt, nerēķinoties ar citiem vai neatskaitoties kādam.

tagad viss ir citādāk, bet mans iekšejais trakums nekur nav pazudis, mierīgi varu trakot līdz 7iem rītā (ja nākamā ir brīvdiena :D ), varu kopā ar vīru un draugiem braukt uz Statoilu naktī, smaianoties ar večiem drēbēm utt.

Attiecības nav vainīgas pie tā, ka Tu neej sabiedrībā vai neballējies, viss ir tajā, kā pats par to jūtās :D
11.09.2012 16:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits