Raudāšana vīrieša klātbūtnē

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lasot tēmas, es sāku domāt, cik jūs bieži esat raudājušas vīrieša klātbūtnē? un cik tas ir labi vai slikti jūsuprāt. vai arī psihošanas par tādām lietām, par kurām var aprunāties , nevis jābimbā un jāķērc, jāsit mantas.
es esmu raudājusi sava vīrieša klātbūtnē 2 reizes. tiesa gan, mēs tad tā kā nedaudz sastrīdējāmies un viņa izteicini bija tādi, kas mani vnk sāpināja. tas nebija nekas ļauns, bet sāpēja. bet peč tam bija patīkami, kad mani mierināja. bet es esmu šausmās, cik daudzas meitenes vēlamo cenšas panākt ar raudāšanu un psihošanu.
ja džeks aiziet ar draugiem vienu vakaru pasēdēt-telefonā jāraud.
ja neizdara pa prātam-jābļauj.
un visu laiku par katru ne tā pateiktu vārdu-atkal jāpinkšķ. vai tiešām tās, kuras to dara, domājat, ka tiek panākts kkas?
tā ir kāda iežēlināšanas taktika vai kā?man tā šķiet, ka pie asarām ar laiku pierod. es nezinu, vnk man uzdzina dusmas, ka man viena draudzene šitā darās pret savu draugu (nu jau īstenībā bijušo), un tgd pati raud, ka visam beigas. nu es par to vnk ar viņu nerunāju, jo manas domas par to ir savādās, bet negribu sastrīdēties
07.09.2012 08:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man tieshi taa skaistaa raudaashana liekaas neiista un noteelota. to esmu noveerojusi biezji pie maziem beerniem - vai nu breeciens bez asaraam, vai plikas, lielas asaras - abos gadiijumos tas ir meeginaajums manipuleet ar pieaugusho. ja patieshaam no sirds raud, tad neizpaliek sarkanais deguns,punkji un elpas truukums.
08.09.2012 03:04 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Oooo, jā, tās bērnu asaras vēl sauc par krokodila asarām!!!
Bet es tās skaistās asaras pat pie labākās sirdsapziņas nevarētu dabūt gatavas! Tur jābūt aktiera talantam! :D
08.09.2012 03:15 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Es raudu, bet nevis speciāli, bet tā vienkārši notiek, man sāk birt asaras. Kāpēc gan man valdīt savas asaras, ja tās ir patiesas? Tikai tāpēc, ka vīrietim likšos čīkstulīga? A varbūt man viņš liksies cietsirdīgs un bez jūtām, ja aizliegs vai aizrādīs par manām asarām. Asaras nav jāslēpj vai jāvalda, ja tās nāk. Protams, ir gadījumi, kad savas emocijas labāk paturēt pie sevis.
Agrāk, kad biju maza, man nebija vispār neviena ar ko runāt, līdz ar to bieži raudāju vienatnē, spilvenā, ilgi un daudz.. Man bija grūti. Tagad esmu iemācījusies savas emocijas neslēpt, es raudu arī prieka brīžos, kas mani apsveic kādā īpašā brīdi.. Piemēram, kad man palika 18, es apsveicu savu mammu un tēti un pateicu viņiem paldies un arī apraudājos. Kad strīdos ar draugu, ja vispār to daru, tad tas ir par sāpīgām lietām, un, lai gan esmu dusmīga, man reizē ir arī ļoti skumji, tāpēc es pat dusmās raudu. Nesaprotu tos, kuri uzskata, ka raudāšana ir iežēlināšana.. Ja tās asaras ir viltotas (to pieprot man daudzi zināmi cilvēki), tad jā, ir kā iežēlināšanas veids, bet ja asaras pašas nāk un tiešām ir skumji, kāpēc gan neraudāt un tēlot dzelzs stipro sievieti, ja pēc tam tik un tā spilvenā visas šīs skumjas aiziet.. Nesaprotu.
Bet tas jau nenozīmē, ka nevajag mācēt valdīt emocijas. Vajag mācēt valdīt gan smieklus, gan asaras tad, kad to vajag, bet jūtu uzplūdos starp diviem tuviem cilvēkiem, manuprāt, nav nozīmes slēpt savas sajūtas. Vienalga- smiekli vai asaras.
08.09.2012 12:48 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Neesmu raudājusi, bet tas nenozīmē, ja sirds būs pilna tad speciāli neraudāšu. Esmu ļoti emocionāls cilvēks, un uzskatu, ka tas nav nekas tāds unikāls, ko vīrietim nebūtu jāredz, tāds dzelzs lēdijas modelis der ārpus mājām nevis mājās. Tā kā, ja gribēšu raudāt, raudāšu. :)
08.09.2012 12:52 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Draugos ieraudzīju šādu frāzi: "Meitene var raudāt dažādi . - Neciešami , histērijā , bļaustoties. Bet pats trakākais - akmens seja pa kuru birst klusas asaras , un bez vārdiem ."Laikam tad labāk ir skaļi parādīt savas jūtas un sāpes (nepārspīlējot), nevis klusēt.
09.09.2012 11:24 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Par filmām, mazu bērnu bildēm utt. neraudu, bet kaut kādu citu savu emociju dēļ diezgan bieži ir sanācis raudāt. Nedomāju, ka cilvēkam (vienalga - sievietei vai vīrietim) jābūt bez emocijām un ka viņam jātēlo ledusaukstu personību, ja tāds viņš nav. Neuzskatu to par manipulēšanu.
09.09.2012 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
esmu raudājusi, ja kaut kas ļoti ir aizskāris, ko viņš ir pateicis, bet taudāšana uz viņu iedarbojās:D
12.09.2012 19:52 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
es esmu ljoti emociaala bet noslēgta..paturu emoocijas un vaardus sevii bet, tas izkāpj ar asarām...bet tā cenšos nepikshkjeet vinja klaatbuutnee...labaak sadusmoties un aiziet iesleegties vannas istabaa un nomierinaaties :D ne velti saka ka mēs esam tik seksīgas kad dusmojamies :D
22.09.2012 19:54 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
esmu ljoooooooti daudz raudajusi sava ex priekshaa... tikai taapeec,ka striidos vinsh palika diezgan nezheligi ass un tad vnm spraaga laukaa asaras... bet taas nekad nepseja vinju iezheelinaat..veel vairak dusmu vinjam tas uzsita... bet tgadejais draudzinsh gan-kad redz,ka raudu,vnk nespej but nikns uz mani un paliek par mikstu maalu :D
22.09.2012 20:01 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
esmu divreiz pinkšķējusi, kad viņš bijis kādā tusiņā bez manis, bet man bija smags PMS un mums bija sarunāts iet kaut kur citur divatā(šadas darbības notiek reti, jo dzīvojam ar mammu un viņa brāli...) un mājās arī pāris reižu, kad man sāp sirsniņa un kaut kas neiet tā, kā gribētos. Man tas liekas normāli. Reiz esam raudājuši arī kopā, tas bija ļoti emocionāli un sirsnīgi. :)
22.09.2012 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 02.12.2012
Parasti raudu tad, kad redzu, ka esmu kaut kā neapzināti aizskārusi savu vīrieti. Kad pati jūtos aizskarta, raudu vienā gadījumā no desmit. Baigi izteiktā man tā vainas sajūta ir...
03.12.2012 03:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits