Aborts UK!!!?

 
Reitings 13
Reģ: 04.09.2012
Šeit ir kāda meitene,kura dzīvo UK?Vai kāda ir informēta,kā tas notiek UK?Cik tas maksā,kāda ir ārstu attieksme utt.Lūdzu bez noriešanas un emocionāliem video!!!!!
Esmu studente UK un citas iespējas man nav!!!
05.09.2012 18:16 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
A es arī nesaprotu, kā var plīst. :D :D 5 gadu laikā nevienu reizi nav tā gadījies. Laikam tiešām dažām tur ir zobi un ragi. :D :D :D
05.09.2012 23:35 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Man ir plīsis pilnigas lupataas :D
05.09.2012 23:39 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.09.2012
esmu gājusi tam visam cauri UK......
aizej pie sava gp. tevi nosūta uz pārbaudēm, kur atklājas, ka tiešām esi stāvoklī, kā arī pasaka tev , kurā nedēļā esi, no kā ir atkarīga tālākā metode. ja līdz 9. ned, tad tev jāiedzer tikai 2 maģiskās tabletītes un tad sākas spēcīga asiņošana un aborts notiek pats no sevis, bet ja 9+ nedēļas, tad jau vajadzīga ķirurģiska iejaukšanās. ja vien neej uz privātām klīnikām, tad viss notiek bez maksas
06.09.2012 01:12 |
 
Reitings 13
Reģ: 04.09.2012
Zaiga Jansone,paldies tev par info.
Tā asiņošana ir ļooooti sāpīga un spēcīga?
06.09.2012 01:21 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Līdz brīdim,kamēr tas ar jums pašām nenotiks,tikmēr neticēsiet,ka var tas prezervatīvs plīst!
Bija tik dziļi palicis makstī,ka nākamajā rītā, ejot dušā,gabals prezervatīva no turienes izslīdēja ārā,tikai tad.
06.09.2012 17:18 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Visu nakti nogulēju ar to gabaliņu tur:D
06.09.2012 17:19 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Tablete līdz 9 ned???
Hmhm,Latvijā laikam tabletes vispār nav ,jo man nepiedāvāja neko tādu un bija pat jāgaida 8 nedēļa,lai varētu ķiurģiski iejaukties.
06.09.2012 17:21 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ammm izlasīju tik sākuma mazo gabaliņu, bet nedomā, ka tests var kļ'ūdīties, ņēmot vērā ka iedzēri AK un visi hormoni sagāja dēlī??? Aizej pie ārsta un tur arī pajautā par to, kā vari savu kļūdu "labot"... ( manu viedokli par šiem kļūdu labojumie var izlasīt ierpiekšējā diskusijā par šo tēmu" Bet nu kas ir UK nav ārstu?
06.09.2012 17:21 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
P.S. par plīšanu, es nekad neesmu sapratusi, kā tas notiek, laikam tur ja'būt ļooti sausam... :(
06.09.2012 17:23 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Roxy, mums ar ir plīsis, bija par mazu. :D
Bet par tiem ārstiem... Ir ārsti, bet meitene droši vien baidās no attieksmes, kas arī ir pareizi, jo zemapziņā saprot, ka tas, ko viņa dara nav īsti pareizi un labi...
06.09.2012 17:32 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nu kads sakars....
Protams, aborts nav pozitiva lieta, saubos, ka to kada vispar ta uztver, bet kada sakara jums tiesibas ta nosodit otra ricibu.

Galejas pret-abortistes, aizbrauciet uz bernunamu, paskatieties uz bernu skumjajam sejam, vinu dzivesstastus uzklausiet.
Un vel - apciemojiet vinus regulari, jo sie ir berni, kuriem netika uztaisiti aborti. Ja, ta ka jus velaties.
Tad dariet labu, ne vien spejiet bezjedzigi un bezpalidzigi nosodit, neparupejaties kaut daleji par so ne-abortu sekam.
07.09.2012 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
man arī 1x pārplīsa, avārijas nedzēru,bet arī grūtniecība neiestājās
07.09.2012 08:22 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pievienojos tām, kas nesaprot, kā var saplēst prezervatīvu.
Uz prezervatīviem taču ir uzrakstīta lietošanas instrukcija- kā pareizi uzvilkt, ar ko kopā lietot (tikai ar lubrikantiem uz kuriem norādīts, ka droši lietošanai ar prezervatīvu), ar ko kopā nelietot (ar eļļām un ar pārējiem lubrikantiem). Ja prezervatīvi būtu tik nedroši (saplēst piecas reizes!!! Pieņemu, ka to neraksta 40-50 gadus veca sieviete), tos nelietotu visā pasaulē un neviens neteiktu, ka tiem ir 98% drošums.
Problēma ir tajā, ka plīstošo prezervatīvu meitenes vai nu nekad rokās nav turējušas prezervatīvu iepakojumu un tāpēc nekad nav izlasījušas lietošanas instrukciju (vienreiz mūžā tā kā vajadzētu tam veltīt 2 minūtes), vai ir vēl par mazu, lai saprastu, ka to instrukcija nav aiz gara laika tāpat vien uzrakstīta un ka ražotājs atbild par savu produkciju tikai tad, ja to pareizi lieto.
Orālā kontracepcija ir nedrošāka, jo pastāv lielāka varbūtība aizmirst iedzert tableti, lietot kādu citu medikamentu, kas mazina orālās kontracepcijas efektivitāti.
07.09.2012 08:35 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
KAĶIS

Ja tie bērnunama bērni negribētu dzīvot ietu masveidā slīcināties... Kādas muļķības tu gvelz... protams viņu bērnība nav no laimīgajām, un likteņi ir dažādi ( tāpat kā dažam labam izlgi gaidīts un lolots bērns var izaugt par kretīnu) , bieži vien šie bērnu nama bērni izaug, apprecās un veido savas ģimenes, ir laimīgi, veido karjeru un dzīvo uz urrā...

Dievam neticu, bet uzskatu, ka ja bija lemts piedzimt, tad piedizma, katram ir kāda misija uz šīs zemes :)
07.09.2012 08:59 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Summer un redqueen, nu vienkarsi murgs, kur tik aprobezotas var but! Piecuukojat pilnigi diskusiju ar savam bezjedzigajiem komentiem, ka lasot man pilnigi dusmas nak. NU BIJA TA UN VISS! KADA STARPIBA, VAI JUMS PLIISA VAI NEE. kam ta nav gadijies, tas nekad nezinas un ne jau visi prezi ir superperfekti izturigi, pati pec savas pieredzes saku.
Tapat par tam debilajam pretabortistem - jusuprat berns bus laimigs, ja mammai nebus laika bernam, jo ka berns paaugsies, ta mamma steigsies atgut iekaveto? Berns ir pielaujams tikai tad, ja vecaki var vinjam veltit laiku, jo ta jau ir pati par sevi liela atbildiba. Vispar sitas humanisms ir galigi nevieta, uz Zemes jau to cilveku ir juuraam, un mes tik strauji vairojamies, ka vienkarsi nepietiks resursu visiem, lai izdzivotu. Tapec jau rodas jaunas slimibas, ko zinatnieki nezina, lai notiktu dabiska atlase - izdzivo stiprakais. Ta ka viens cilveks, kurs aizgajis posta, ir pilnigi nekas uz visa si fona. Nju tas ta mans viedoklis un laikam ari nevieta, bet ta gribeju pateikt ko domaju :D
07.09.2012 09:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.05.2012
vestule tev.
07.09.2012 12:34 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Roxy un Kaķis
Nu vispār jau bērnu namos nonāk dzērāju/narkomānu bērni, kuri juridiski nav brīvi (vecāki neparaksta papīru, ka atsakās no bērna, līdz ar to neviens tos bērnus nevar adoptēt). Normālos un juridiski brīvos paņem radinieki vai citi cilvēki.
Bet tie bērni, no kuriem mamma uzreiz atsakās (Baby box vai vienkārši dzemdību namā atsakās) gandrīz uzreiz tiek adoptēti.
Tā ka teikt- dzemdēšu un bērns pēc tam mocīsies, ir muļķības. Ja dzemdēs, tad kāda neauglīga ģimene būs pārlaimīga, tikusi pie bērna un bērns putna pienu no zelta traukiem ēdīs.
07.09.2012 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Statistiski ir pierādīts, ka viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ prezervatīva lietošana ir bijusi neveiksmīga, ir tas, ka lietotājs prezervatīvu ir uzvilcis otrādi vai arī prezervatīvs ir bojāts tā atvēršanas brīdī. Lūk, daži noderīgi fakti, kurus ir vērts atcerēties:
Prezervatīvu var uzvilkt gan pareizi, gan nepareizi. Ja tas netiek vienmērīgi atritināts no ārējā gredzena, prezervatīvs ir uzvilkts otrādi.
Būtībā ir trīs izmēru prezervatīvi - standarta izmēra, konturētie prezervatīvi un platie prezervatīvi (tie ir par 2 mm platāki nekā standarta)
Vislabāko aizsardzību pret STS nodrošina tikai lateksa prezervatīvi.
Prezervatīviem ir derīguma termiņš - tas vienmēr ir norādīts uz iepakojuma. Noteikti pārliecinieties, vai prezervatīvam nav beidzies derīguma termiņš.
Nav ieteicams prezervatīvus nēsāt bikšu aizmugurējā kabatā. Labāk tos turēt krekla kabatā vai aizsargājošā apvalkā.
Nekad neatveriet iepakojumu ar zobiem.
Izmantojiet lubrikantus, kas ir paredzēti lietošanai kopā ar prezervatīvu jebkādas citas vielas var sabojāt lateksu.
Saspiediet ar pirkstiem prezervatīva galu, lai, to uzvelkot, iekšā nepaliktu gaisa burbuļi- tādā veidā tiek radīta vieta spermai. Pēc tam prezervatīvu uzliek uz dzimumlocekļa gala ar rullīti uz ārpusi.
Ar otru roku atritina prezervatīvu tā, lai tas pilnīgi pārklātu dzimumlocekli.
Priekšādiņai ir jābūt atvilktai atpakaļ.
Pēc ejakulācijas izvelciet dzimumlocekli no vagīnas, pieturot prezervatīvu pie pamatnes.
Ar otru roku atritina prezervatīvu tā, lai tas pilnīgi pārklātu dzimumlocekli.
Priekšādiņai ir jābūt atvilktai atpakaļ.
Pēc ejakulācijas izvelciet dzimumlocekli no vagīnas, pieturot prezervatīvu pie pamatnes.
07.09.2012 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Es nefilozofēšu par aborta/ne-aborta tēmu. Dievs vien zin, kas kuram un kā ir labāk. Vienmēr esmu pārsteigta par šiem vājprātā daudzjiem prezervatīvu plīšanas gadījumiem - ar seksu nodarbojos 7 gadus. Dzīvē nav plīsis prezervatīvs! Varbūt tiešām problēma ir tajā, ka neesat lasījuši instrukciju. Ja vienkārši mauc trakuma brīdī to prezi virsū kā pagadās - ka tikai izskatās, ka virsū ir, tad varu saprast.
07.09.2012 22:02 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
uk to var izdarit pat lidz 25. nedelai. briesmigi pat iedomaties, ka kada ko tadu varetu izdarit 5. menesi.
es domaju, ka tev sis bernins ir lemts. Tiesam padoma un visu kartigi psver pirms taisi abortu.
bet ja tomer izlem taisit, ej pie gimenes arsta un gimenes arsts iedos nosutijumu. procedura ir par velti ar gimenes arsta nosutijumu.
07.09.2012 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits