Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

socionika, jung, MBIT personibas testi

 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Čau, meitenes :) Šodien es studiju vajadzībām un, protams, arī personīgās intereses pēc izpildīju JUNG personības testu, kurš principā ir tas pats kas socionikas tests, tikai pildīju angļu valodā. Mans rezultāts - INFp personības tips (Introverted iNtuitive Feeling Perceiving) un socioikā biju Jesēņins, kas arī ir INFp. Palasīju arī ārzemju forumā par šo tipu diskusiju un tur visu ko interesanti atklāju (vienīgi tagad pazaudēju linku uz to forumu). Man šķiet, ka, ja odīgi atbildi, šie nu ir tie retie testi, kuri ir ļoti precīzi.
Bet, nu, gribēju uzzināt, vai esat pildījušas kādu no šiem testiem un vrb tad varam padiskutēt par tiem personību tipiem un to raksturojumiem? Par kkādām mazām, interesantām, ikdienišķām niansēm, kuras varētu būt tiešām raksturīgas tieši tam tipam?
es mēģināšu atrast linku uz to diskusiju, jo to tiešām bija interesanti palasīt
04.09.2012 21:31 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Jā, gribu satikt savas INFp māsas, jo tas esot diezgan rets tips :D un mums jau vispār tendence justies, ka esat vienīgās tādas nabadzītes pasaulē, tāpēc kopā siltāk :D
04.09.2012 21:33 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu, tad čau - es arī esmu Jeseņins. Un jā, precīzi ir maigi teikts, kad lasīju, dažas detaļas šķita tādas, it kā kāds būtu paciemojies pie manis mājās, pavērojis mani un tad sastādījis aprakstu. Nerunāju par vispārīgām frāzēm, bet par ļoti konkrētām detaļām.
04.09.2012 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Vispār, mēs Jesēņini ,esam vairāk kā vajag :D
Draudzenes ar šo kādu laiku aizrāvas, kaut ko pa ausu galam esmu dzirdējusi ar.
04.09.2012 21:38 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Nu tad, laikam, tas par daudzumu abstraksts jautājums. Lasīju, ka tikai 4.4% :D
Lou - piekrītu, bet man vairāk patika ārzemju lapās mūsu apraksti. Piemēram šis http://typelogic.com/infp.html

Nu tad speram, laukā, kas jums tāds interesants piemīt vai patīk, kas varētu būt tieši šim personības tipam raksturīgs? :D
Es, piemēram, esmu kā traka uz cilvēkiem ar skaistām balsīm (kad runā, bet arī kad dzied). Tas man ir bezmazvai kā citiem rakstura īpašība, kura ir no svara. Es domāju, ka tas varētu būt ar mūsu Jeseņina dabu saistīt, ņemot vērā, ka mīlam visu skaisto, harminisko sev apkārt un tendence daudz un dikti klausīties skaistos stāstos.
04.09.2012 21:45 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es pazīstu tikai vienu Jeseņinu un labi, ka tā, jo es viņus neciešu. :) Vispār ir vēl kāds sarežģītāks tips par INFP? Jo esmu lasījusi, ka citiem ar INFP ir visgrūtāk. Man apkārt ir vairāki Haksliji, droši vien sanāk pievilkt.

Vispār man piemēram, te atbilst pilnīgi viss: creative, smart, idealist, loner, attracted to sad things, disorganized, avoidant, can be overwhelmed by unpleasant feelings, prone to quitting, prone to feelings of loneliness, ambivalent of the rules, solitary, daydreams about people to maintain a sense of closeness, focus on fantasies, acts without planning, low self confidence, emotionally moody, can feel defective, prone to lateness, likes esoteric things, wounded at the core, feels shame, frequently losing things, prone to sadness, prone to dreaming about a rescuer, disorderly, observer, easily distracted, does not like crowds, can act without thinking, private, can feel uncomfortable around others, familiar with the darkside, hermit, more likely to support marijuana legalization, can sabotage self, likes the rain, sometimes can't control fearful thoughts, prone to crying, prone to regret, attracted to the counter culture, can be submissive, prone to feeling discouraged, frequently second guesses self, not punctual, not always prepared, can feel victimized, prone to confusion, prone to irresponsibility, can be pessimistic.

Ar jums arī ir tik traki? :)
04.09.2012 21:45 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
atradu to diskusiju http://similarminds.com/forums/viewtopic.php?t=61
04.09.2012 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Ar mani ir traki, es esmu reizem pilnīgi pa gaisu, nekad nevaru būt pavisam nopietna ilgstoši. Lou kāds Tev ir tips, jo socionika jau arī iekļauj sevī savstarpejās attiecības un tās cik esmu pamanijusi arī strādā.
04.09.2012 21:52 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Lou - man viena no labākajām draudzenēm arī ir Jeseņins, un godīgi sakot, tieši tas man viņā piesaista, ka saprotam viena otru, šausmīgi līdzīgas vērtības. Bet daudzus tādus Jeseņinus es ar nevarētu paciest. Un ir, ir tik traki. Bet man tas tevis iekopētais apraksts nepatīk - šausmīgi negatīvs uztaisīts, tā it kā mēs nekad nebūtu laimīgi. Godīgi skot, viena no interesantākajām lietām man šķiet, ka patiesībā daudzas no tām negatīvajām un skumjajām iezīmēm mani pat dara laimīgu :D jeb es to kkādā savā veidā izbaudu. Tās pārlieku intensīvās un koncentrētās emocijas it kā barotu dvēseli - vienalga vai tās būtu skumjas ai prieks. Milzīgs melanholisms :D
04.09.2012 21:53 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Man šķiet, ka es vairāk pasauli uztver vizuāli, nevis audiāli, tādēļ par tām balsīm, skaņām man nē.

Vispār es lasu un smejos par visādiem sīkumiem, piemēram tikko latviešu valodā uzskrēju virsū šim "Smalki izjūt harmoniju un kompozīciju. Viņa ieteikumi modes jomā mēdz būt nepārspējami, taču pie sevis to neredz, tādēļ var apģērbties situācijai nepiemēroti vai nesaskaņojot apģērba detaļas. Grūti nākas nepārtraukti uzturēt nevainojamu izskatu, jo tas viņam nav galvenais."
Jo man ir tieši tāpat. Man šķiet, ka es esmu baigā modes eksperte kad jāskatās no malas uz citiem, bet to, kas man mugurā es vispār uztveru kaut kā citādāk un reizēm neesmu pārliecināta, vai nesalaižu visu grīstē.

Ā, es vēl atcerējos, ka tajā socionikas lapā bija par to, ka mājās jābūt, piemēram virtuvē visam savam - dvielim, nazim, krūzei. Man tā ir. :D
04.09.2012 21:55 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
bet redzkur viens komentārs no tā foruma, kur`man šķita tik jauks, patiess un vsp foršs :) un autors pats nav infp
''noone can see within the soul of an infp and their pure, glorius experience and vision through their thoughts and mind. There is no type that can compete when it comes to observation of beauty or some other powerful force and intense emotion.
I am confident in this, because I have grown to be more thinking and appreciative of rational thought and have noticed a dormant or less-used/acute infp experience. However I Know that other types can't hold a candle to the pure intensity and passionate internal fire of infps. I've often experienced disappointment at Other types have an acute inability to visualise and experience the level of immersion in the infp imagination, which can seamlessly blend with real emotions and reality if desired. ''
04.09.2012 21:59 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
sorry, autors ir infp :D
04.09.2012 21:59 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Shpindzele, man šajā ziņā ir ļoti divējādas domas, no vienas puses man vienmēr likās, ka es gribētu sev tādu draudzeni, bet no otras puses, man šķiet, ka es sajuktu prātā ar šādu cilvēku. Jo es tiešām esmu visa tā negatīvā uzskaitījums kuru kopēju, visu laiku slīgstu melanholijā un man laikam vajag blakus pilnīgi pretējus cilvēkus. Man ir draudzene Napoleons, un viņa vienmēr tā forši māk man palīdzēt saskatīt visur pozitīvo, uzdrošināties un vispār pabīdīt...jo nu, esmu tāds lēnais tips, kamēr vēroju kā lietus aiz loga līst, visa dzīve paiet un iespējas tāpat. :D
Bet es piekrītu, ka es tās skumjas izbaudu, mani tās padara laimīgu, taču man arī šķiet, ka tas man ir tāds ideālais dvēseles stāvoklis. Es jūtos jocīgi, ja ilgu laiku esmu priecīga un man nav par ko atkal slīgt pārdomās un žēlot sevi, jo tad šķiet, ka dzīve ir kaut kāda sekla un virspusēja. :D

Starp citu, kā jums bija/ir vidusskolā ar eksaktajām zinātnēm? :D Un ko jūs tagad studējat/kādā jomā strādājat?
04.09.2012 22:00 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
lellite - ko tu no savstarpejam esi ieverojusi, ka ir tiešām kā saka?
Lou - haha, man tieši tas pats - gan par modi, gan to virtuvi :D tagad, kad dalu māju ar 7 cilvēkiem (kas vsp man šķiet kā traģēdija), katru reizi, kad ieraugu kādu izmantojam manu īpašo krūzīti, nedaudz iekšēji vāros :D Un par modi arī - patīk viss smukais, interesantais, gaumīgais, patīk ieiet veikalos un vnk jautrībai laikošana skabīnē visu ko kombinēt, bet, ko es pati beigās nopērku? - parastu baltu t kreklu, džinsas un melnas kedas vai parastas papēdenes :D Jo ā jūtos visērtāk.
Btw - kādas krāsas jūs, piemēram, apģērbā parasti izvelaties? Man ir tendence uz neitrāliem toņiem, vai baltu, melnu, zilām džinsām. Bet arī melnbalti es nevaru saģērbties, pārāk konkrēti izskatās. Man ar drēbēm vispār problēmas, jo ļoti nepatīk ar krāsām izcelties, retā reizē tik ko spilgtāku uzvelku :D
04.09.2012 22:05 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Kur var iziet tādu testu?
04.09.2012 22:05 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
lasu tavus komentārus Lou, un vēl vairāk ticu šo testu patiesumam. Man ar viena draudzene varētu būt napoleons, un, lai arī, kad abām labi, es pat dažreiz biju tas dzinējspēks, es ātri piekusu un tad viņa mani pacēla atpakaļ.
eksaktās ņīfiga negāja. it kā interesēja diezgan tā konceptuāli un filozofiski mēģināt saskatīt sakarības, bet tāpat nespēju sevi pilnībā ieinteresēt. vienīgi bioloģija,, tieši cilvēka, man patika. Studēju tagad kko ar dizainu saistītu, bet gribu pēc tam studēt arī psiholoģiju, cerams pietiks spēka tam visam :) un šīs, patiesībā arī ir tās ieteiktās studijas
04.09.2012 22:11 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Miu - http://www.humanmetrics.com/cgi-win/jtypes2.asp vai arī latviešu valodā ir socionikas, piem., iekš yourideal.lv
04.09.2012 22:13 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Oj nē, ar drēbēm man ir tā, ka mierīgi varu tērpties spilgtās krāsās, jo viss neitrālais, diemžēl, man pašai vairāk bojā garastāvokli. Piemēram, ja vasarā, kad arī cilvēki man apkārt ģērbjās koši es varu atļauties pazust neitrālajos toņos, tad ziemā, ja piemēram, man arī ir mugurā mētelis brūnā/melnā krāsā, tad paskatoties uz citiem apkārt, kuri ģērbušies tikpat drūmi, uznāk depresija un gribās skriet uz veikalu pakaļ košas krāsas mētelim. Šis ir true story, tā arī izdarīju. :D

Forši, es arī studēju kaut ko radošu. Bet nu ir tā ar tām eksaktajām zinātnēm, ka teorētiski protams, fascinēja un patika. Joprojām apbrīnoju dažādas zinātnes, bet es nevaru draudzēties ne ar ko, kas prasa precizitāti, ietver sevī kaut kādu kārtību un secību. Tādēļ protams, es neciešu skaitļus par visu vairāk šajā pasaulē. :D Man gribās lai viss plūst un ir mainīgs, nepastāvīgs un neprasa formulas. Vispār tikpat ļoti, cik man nepadevās matemātika (un tas ir - it nemaz) man padevās dažādas humanitārās zinātnes. Un kamēr mani klasesbiedri smīkņāja par filosofiju domājot, ka tas jau tāds nenopietns priekšmets pļāpāšanai, es to tiešām izpratu līdz kaulam. :) Joprojām interesē filosofija kā zinātne, tikai vairs nav laika sevi tam veltīt.
04.09.2012 22:21 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ups, es nesakarīgi rakstu, bet man nāk miegs un tas ir mans attaisnojums. :D
04.09.2012 22:23 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kā ar piemēram, laika plānošanu?

Man goda vārds, pilnīgi nekas nav savā vietā, sākot ar mantām, manis pašas domām un beidzot ar darāmajiem darbiem. Kā jau teicu par tām eksaktajām zinātnēm, ka neciešu kārtību un konkrētu secību, tāpat ir ikdienā, jo man piemēram, grūti saplānot savu dienu, ja ir daudz jādara. Sākas panika, ka viss kaut kā jākārto, un es it nemaz neprotu saprast, kur lietām ir sākums, kur gals un pie kā ķerties klāt pirmā.
Plānotāju centos ieviest pāris reizes, nekad nav darbojies un vienmēr šķiet, ka tas mani kaut kā radoši ierobežo. :D
04.09.2012 22:26 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Becky ir Štirlics! :D
04.09.2012 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits