Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā jūs iepazināties ar savu otro pusīti?

 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Tatad kā jūs iepaznāties ar savu otro pusīti?
un cik ilgi jau esta kopa?
27.08.2012 23:22 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2009
1mais darbā, pie kolēģes nāca krustdēls,nāca,nāca tā arī sapazināmies :D
cits jau citā darbā - kolēģes brālis :D man k-kā vairāki ir satikti strādājot :D
27.08.2012 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Es ar savu mīļo iepazinos bērnudārzā!Nopietni:D kaut kas sen jau šeit rakstīju mūsu stāstu.. bērnudārzā mums nija pirmā buča:D, skolā raustīšana aiz bizēm, pirmās lēnās dejas, zīmīšu raktīšana, simpātijas atmiņu kladēs, pavadīšana uz mājām.. un tad jau pirmais skūpsts un pirmā nakts.. :) Tā kā uz jautājumu- cik ilgi esiet kopā nevaram atbildēt parasti!:D Mums nav tādas gdadienas vai kā..mēs esam izauguši līdz ar mūsu attiecībām:) Liktenim labpatika divus Īstos salikt kopā jau bērnudārzā.. un nav šaubu- tā ir liela, liela mīlestība! :)
27.08.2012 23:30 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Esam no vienas mazas LV pilseetinjas, beerniibaa trakojushi pa taam pashaam vietaam, jauniibaa tuseejushies vienos klubos un svetkos., musu tuvas radinieces strada kopaa.. bet iepazinaamies aarzemees, taalu no Latvijas... nu jau esam preceejushies. Pluss, nebija jaastriidas, kur kaazas riikot, un radi lielaakoties jau savaa starpaa paziistami, smiekliigi.... arii visa iepaziishanaas un tas kaa saakaam draudzeeties ir interesants staasts ar labu liktenja paliidziibu :D
27.08.2012 23:33 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2009
sidze tas ir tik tik mīļi
27.08.2012 23:33 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
es pati ar savu virieti vispar iepazinos diezgan interesanti :)
mana mamma stradaja veikalaa..un takaaa biezi pie vinas iegriezos ieraudziju vairakus vietejos dzekinus. tad vienu dienu veikala ienaca vins ..tik skaists un smarziigs turklat bez krekla,un vina augums ir vnk mmm :) mamma ta uzreiz teica siss ir aiznemts ..tad vel man pasai bija kkadas citas attieciibas. bet jo biezak vinu redzeeju jo vairaak par vinu domaaju. tad pagaja kads laiks un vins aizlidoja uz citu valsti. pagaja gads biju jau vinu izmetusi no praata.bet tad pec gada bija zalumu balle... un tiesi tajaa diena izskiros ar savu puisi. un balle skatos un nejausi acis apstajas pie vina.. biju sokaa..tik pats gliits. uzgaju uz skatuves un dejoju ar kadu puisi un redzeju ka ta puisa draugi sez blakus vinam. ta nu izmantoju to puisi lai tiktu klat manai simpaatijai... gaju vinam garam un nez kapec piemiedzu vinam ar aci.. un tulin nakamajaa bridi jau atrados ar savu virieti uz skatuves un dejojam visas nakts garummaa... vins bija briivs es ari ..viss vareeja saakties..
es vinu jau sen iekaroju un ka vins patc tagad saka ari vins mani iekaroja.. es domaju ka mes esam viens otram radiiti un liktens muus saveda kopa..lai gan es vinu gribeeju un pati arii dabuuju..esmu loti laimiga..un pateiciiga par savu viirieti.
27.08.2012 23:41 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Sirsniņa, skaisti :) Man prieks par tādiem pāriem, kur ir īstie viens otram un ir ļoti laimīgi kopā :)
27.08.2012 23:47 |
 
Reitings 144
Reģ: 18.08.2012
Es savējo satiku ballē. It kā ciems mums te gana mazs, bet es zināju tikai viņa vārdu, biju redzējusi viņu iepriekš, bet nekad nebiju runājusi. Kaut kā nonācām pie viena galdiņa, pārējie bija devušies dejot, tad nu ES viņu uzaicināju dejot. Visu nakti nodejojām. Bet nekas neturpinājās, jo viņš pēc neilga laika brauca uz ārzemēm. Tad bija draudzenei dz.d. ballīte, kurā es redzēju, ka viņš ir atgriezies, tad nu atkal ES devos viņam klāt un sāku runāties. Un atkal visu vakaru kopā pavadījām. Un šoreiz viss turpinājās.
27.08.2012 23:53 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Iepazīšanās portalā :D Bet interesanti, ka mums izrādās ir diezgan daudz kopīgu paziņu un viņa labi draugi pazīst manus labus draugus. Latvija ir ļoti, ļoti maziņa. :)
28.08.2012 00:04 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
draugiem.lv. kādu laiku atpakaļ bija sadaļa slepenie pielūdzēji..tā nu viņs tur mani ieraudzīja, uzrakstīja. :) Nu jau iet 5tais gads un priekšā vēl visa dzīve.
28.08.2012 00:22 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
kādreiz bija topā portāls face.lv un ķeksīša pēc piereģistrējos tur. Biju galīgi piemirsusi par tādu vietu un pa ilgu laiku iegāju, a tur man raksta viens. Skatos nu no Latgales puses, bildes arī nu tādas.. man liekas, ka biju baigā dir*a, kad rakstiju, jo man jau bija spriedums-lauķis. piemetīšu to, ka man tajā laikā simpatizēja cits (man bija 16/17.. :D) sākām sarakstīties vārds pa vārdam, pārcēlāmies uz dr.lv un skatos, bāc, mēs izrādās mācāmies vienā skolā. Tajā laikā biju jauns un zaļš gurķis, atnākusi mācīties uz Rīgu profenē. Tad mani ielika slimnīcā, tad vēl nosēdēju mājās labu laiku un skolā reāli parādijos pirmā kursa beigās jau. Tieši pirmajā dienā pec mūžīgās slimošanas pirmo dienu biju skolā un bija pirmā latviešu valodas lekcija un, kā izrādās, pie viņa kursa "audzinātājas", un še ku reku viņš pēkšņi ienāk ciemos pie viņas - lieki piebilst, ka sēdēju tieši pie skolotājas galda, pretī. :D
No sākuma viņš tiešām likās lauķis, akcents, mazliet uzvedība, bet stilīgs. Arī ar ģimeni pārvācies uz Rīgu, lielākas iespējas. Nesa man mandarīnus uz praksēm, nesa mazas dāvaniņas un es visu laiku atšuju, nu jau labākajai draudzenei teicu, ka man viņš nepatīk. :D Viņa praktiski piespieda man piekrist uzaicinājumam uz randiņu. pāris reizes aizgājām un vēl man nekā.. cits galvā. Un tad koledžā pirmā Ziemassvētku balle un es zināju, ka viņam nākamajā dienā bija kvalifikācijas eksāmens, bet nu es viņu arī baigi negaidiju. un še ku reku, princis baltā zirgā pie manis. Biju pārsteigta. Viens pats. Bez draugiem. Klusībā tā, kā jau sāku domāt, ka kaut kādi taureņi tomēr lidinās, bet nesapratu vai pārsteiguma vai rozā briļļu variants.. Viņš uzlūdza mani dejot un tā visu vakaru nodejojām. Viņš pavadīja mani līdz transportam un tā šķīrāmies.
Kaut kā pēc tam atkal sarakstijāmies par šo un to un beigās izrādās, ka viņš nezin kā svinēt jauno gadu. man kā reiz bija baigais bzdings, ai, nu, lai brauc patusēt ar mani. Kas tad tur būs. un es apbrīnoju. Viņš atkal viens pats, ar rozēm un šampanieti, brauca tiešām garu gaisa gabalu pie manis svinēt jauno gadu. Nevienu nepazīdams, tikai mani. Un, protams, mistiskā jaungada nakts dara brīnumus. Es sapratu, ka esmu iemīlējusies.. Un tā tas turpinās vēljoprojām :)
28.08.2012 00:29 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
vaaai cik gari, sorrry!
28.08.2012 00:29 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Lai gan visi stāsta, ka tas ir dumji un nav iespējams, es ar gandrīz visiem saviem puišiem esmu iepazinusies internetā. Un ar vairākiem bijusi kopā vairākus gadus. :) Ne jau speciāli sēžot kaut kādos iepazīšanos protālos un pildot anketas, bet sākot ar nevainīgām sarakstēm un tiekoties sākumā kā vnk draugi.
28.08.2012 00:43 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Es atvainojos, nevis visi stāsta, ka tas ir dumji, bet daudzi.
28.08.2012 00:44 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Iepazināmies internetā, esam kopā 8 gadus
28.08.2012 00:50 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Face.lv
Kopā jau tulīt 5 gadus! :D
28.08.2012 01:57 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
bet ar pārtraukumiem, tad sanāk kādi 4 gadi kopa
28.08.2012 01:57 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.01.2009
Iepazinu darbaa... kopa esam nepilnu gadu :)
28.08.2012 02:07 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
lolly_p0p, oo, savējā! :D
28.08.2012 03:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es iepazinos balliitee Kalifornijaa,bijaam pavisam redzeejusies 16 dienas,kad teicu to JAA!!Dziivoju vairaakus gadus kopaa!Jaasaka godiigi-laikam sis buus arii peedeejais viirs!:D
28.08.2012 03:08 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Iepazināmies skolā uz kuru aizgāju 10.klasē. Viņš bija jaunāks. Skolas gados mums bija ļoti labas attiecības, bet arvien vairāk viņš man sāka patikt kā puisis, ne tikai kā draugs. Interesanti, ka jutu, ka arī viņam patīku, bet viss veidojās ļoti lēnām, maziem solīšiem, kopā sagājām tikai tad, kad man bija jau 12.klases beigas. un nu jau esam kopā daudzus gadus un precējušies. Vienmēr, kad atceros mūsu stāstu, pat nobirst kāda laimes asariņa. Jo agrāk bija licies, ka tā notiek tikai filmās - ka ir abpusējas simpātijas vairāku gadu garumā, ka puisis un meitene ir tikai draugi, bet beigās paliek kopā forever and ever. Atceros, kad mācījos 10.klasē, rakstīju vēstuli labākajai draudzenei, kurā minēju, ka manu uzmanību ir piesaistījis kāds puisis, kurš pašlaik vēl ir tikai bērns, bet zinu, ka, ja kādreiz precēšos, viņš būtu mans ideālais vīrs, kad izaugs! Un re kā, tā arī notika! :)
28.08.2012 07:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits