Vai jums taa ir probleema?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Aizdomaajos par vienu interesantu lietu!Lasu vairaakas diskusijas ,kuraas biezi uzsverts-cik tev ir gadu...tad atkal ,nu tai jau paari 40-"ar veeju","putniem"-gan par attieciibaam ,gan modi utt!Man nekad nav bijusi probleema runaat,daliities domaas ar sievieteem ,kuras daudz vecaakas gados ,vai jaunaakas !Man sieviete,viirietis nesaistaas tikai ar gadiem!Man taa saruna sastaav no taa ,vai esam uz "viena vilna"!Kaapeec vispaar ir taads uzskats piemeeram ,ka forumaa varetu piedaliities tikai pavisam jaunas sievietes?Vai tad taam kuraam paari 30,40-muuzs jau galaa?!Es dziivoju pavisam citaa pasaulee,kur laikam domaasana arii loti atskiras! Te cilveeks var loti labi saprasties ar otru pilniigi neskaitos tos gadus-gadi tacu ir tikai skaitlis!
Vai juus variet saprasties tikai ar sava vecuma grupas sievieteem-kaapeec?
27.08.2012 18:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atceros vienu diskusiju jau kaadu laiku atpkal ,kur meitene teica-man kauns iet ar mammu ...!Es tiesi to atcerereejos,kad gaaju kopaa ar braala meitu un veel vienu jaunu sievieti pastaigaat pa Vecriigu!Mums bija tik labs kontakts!Atceros ,ka braala meita veel vakaraa teica-paldies!Sii diena bija tiesaam izdevusies!:)
27.08.2012 19:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!