Melis

 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Sveikas! Lieta tāda, ka mans draugs patstāvīgi man un saviem draugiem melo, pietam par nenopietnām lietām, pārsvarā par sīkumiem..
Tā vietā , lai pateiktu "nē", viņš dod cerības un tad pēdējā brīdī maina domas (par kaut kādiem pasākumiem un tā), tad draugi ir dusmīgi gan uz vinu, gan mani.
Tas būtu viens.. Bet ir vēl daudz dažādas lietas par ko viņš vienkārši melo..
Jā, es saprotu, ir brīži, kad nevajadzētu teikt taisnību, katram gribas savu privātumu, bet mani kaitina tas, ka mani uzskata gandrīz vai par muļķi un draugus tāpat. Es viņu tik labi pazīstu, ka uzreiz varu uzķert, kad viņš melo un kad nē. Mans puisis to arī zin, bet turpina un cīnās par savu vienu taisnību, kura galu galā ir viņa galvā un tie paši ir meli..

Es esmu atklāta un gaidu to pašu pretī, bet kā lai uzticas kādam, kurš melo pat par sīkumiem, kuriem pat īsti nav nozīmes?
24.08.2012 19:34 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Tādu cilvēku otru neesmu redzējusi. Visi arī klusē un tik klausās tajā, tiešām dīvaini. Labākais, kas dzirdēts, ka cilvēkam esot melnā josta karatē, bet nevar parādīt, jo tas kimono ar jostu stāv Rīgā, garāžā, sarkana ferarri bagāžniekā :D
25.08.2012 11:35 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
hah atcerējos, ka man skolā bija klases biedrene kura arī visu laiku gudroja kko nereālu. Viņai esot bijis jaunākais bembis ar kuru pati nebraukā, jo nebija vēl 18 (viņas mamma ar golfu braukā). Visām LV "slavenībām" viņa bija māsa, māsīca, krustmeita vai vēl nez kāda radiniece utt.. Nu pilnīgi neiespējamas lietas muldēja un tiešām dīvaini, ka neviens ne reizi nebija pateicis, lai beidz d****!!
Sibilla, padalīsies ar tā cilvēka vārda pirmo burtu? Iepazinos kādu laiciņu atpakaļ ar vienu čali kuram savos 23 gados arī piederot nez cik firmas, dzīvoklis Rīgā, nez kādus mafijas darbus strādā utt.. Viss jau būtu ok, bet viņam nekad nav naudas un Rīgā nekad nav kur palikt, jo tam dzīvoklim vienmēr kkas vainas. Mums nav kopīgu draugu tāpēc grūti saprast melo vai nemelo.. :D
25.08.2012 11:59 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
MuRR - a ko tu zini, viņš par vārdu tev arī varbūt melo :D Sākas viņam ar U vārds un vispār, liekas, ka 23 gadi ir.
25.08.2012 12:04 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Nee nee, tiesības ir redzētas, takā ar vārdu viss Ok, bet uz U burta gan nesākas, paldies Dievam! :D
25.08.2012 12:07 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Tam džekam nav tiesību, tā kā nebūs īstais, bet padomā cik daudz dīvainu džeku tad ir pasaulē!
25.08.2012 12:08 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
mums ar darugu ir tā, ka man alga ir 2. datumā, bet viņam 15. datumā, un tad, kad mēs ejam uz veikalu iepirkties, ja man ir nauda un viņam nav, nu viņa alga ir iztērēta, tad pirms iešanas veikalā, es viņam vienmēr iedodu naudiņu, lai viņš var norēķināties, jo man pašai un viņam arī kaut kā nepatīk, ka viņa klātbūtnē maksāju...tas ir vierieša ego, arī ar mašīnu, kad braucam, viņš vienmēr sēž pie stūres, man kaut kā pašai nepatīk vest vīrieti, arī smukāk pēc manām domām, ir tad ja vīrietis ved sievieti, izņemot tās reizes, kad jābrauc mājās no kādas ballītes un viņš ir dzēris...
bet grūti pateikt, kas tavam vīrietim par vainu, varbūt tiešām viņam vienkārši nepatīk strādāt, un tāpēc tagad to uzsver, ka viņš strādā un ir noguris...nezinu grūti Tev ko ieteikt...Bet lai veicas!!!
25.08.2012 14:31 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
ups, laikam sajaucu diskusijas un pievienoju netur komentāru...!!!
25.08.2012 14:41 |
 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
Laurelyn, ,kad viņš melo un to jūti , tu pasaki : " Nemelo! Kapēc tu melo?!" Nav tā,ka viņs ķip apvainojas un sadusmojas par to, "uzbrūk" tev ,ka tu viņam piešuj melošanu ?Un tad saruna pāriet strīdā par melo/nemelo , nevis sameloto ?
25.08.2012 15:06 |
 
Reitings 31
Reģ: 25.08.2012
Ja Tu domā, ka viņu izmainīsi, tad tu kļūdies.
skumji, bet daži cilvēki nemainās.
vai gadījumā šī melošana nav saistīta ar to, ka viņš nevēlas uzņemties atbildību par lietām un pateikto?
Tev jāsāk vairāk cienīt sevi.
25.08.2012 17:50 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.08.2012
re, cik izplatīta problēma. arī mana mamma tā mēdza darīt kombinācijā ar alkoholu. bija gadījumi, kad tiku nostādīta pilnīgas idiotes pozīcijā. regulāri biju savām acīm redzējusi viņu darām/ dzirdējusi sakām ne gluži normālas, pieņemamas lietas. vēlāk, kad par to pārmetu vai pārjautāju - šī melo acīs skatīdamās, pārliecinoši un augstasinīgi, sakot, ka tā nav bijis, ka man rādās un es dzirdot balsis. un mani par jukušu sauca.
kopš esmu uzsākusi patstāvīgu dzīvi, ar viņu vairs nekontaktējos. un nespētu vairs sev blakus izturēt nevienu, kuram ir līdzīgas tieksmes.
25.08.2012 18:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits