Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzmaaciigais

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Sveikas meitenes! Esmu nobazhiijusies par savu draudzeni,kuras bijushais puisis,liek vinjai par sevi maniit. Vinjsh visu laiku raksta manas draudzenes draugiem,jautaaa jautaaajumus vai vinjai esot jauns puisis,ko vinja dara,kaaa vinjai iet un t.t. Tas notiek katru dienu! Katru dienu vinjai no draugiem jaaklausaaas paarmetumi,ka vinjsh vinjus terorizeee par jautaaajumiem par vinju. Es vinjai teicu,lai vinja to visu ignoreee,bet vinja aiz dusmaaam ir gatava izdariit jebko. Varbuut veel kaadai ir bijusi taada probleema? Es vienkaarshi vairs nezinu,ko lai vinjai iesaka.
23.08.2012 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Katru dienu vinjai no draugiem jaaklausaaas paarmetumi,ka vinjsh vinjus terorizeee par jautaaajumiem par vinju

Kas tie draugi nevar paši tam puisim pateikt, ka neko nezi/negrib stāstīt/par tavu draudzeni nerunās, un ,ja kas interesē, lai jautā pašai meitenei??
23.08.2012 14:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es nu gan pateiktu tam bijušajam, lai liek mierā manus draugus, jo tas nu nav normāli, un ja draugi visu laiku sūdzas, tad vajag to čali apgaismot, ja nesaprot, ta'd pateikt vajag skarbāk, kaut vai piedraūdēt, ja nu turpina vēl visus terorizēt.
23.08.2012 14:05 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Cik es zinaaaju vinjai to chali,vinja daudzreiz ar vinju tur cinijaaas par visaaadaam lietaam. Tagad kad izskjiiraaas,censhas caur vinjas draugiem dabuut rokaa. Vinjai tas ir nepatiikami.
23.08.2012 14:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu pirmkārt, kas tie par draugiem, kas pārmet draudzenei par viņas bijušā puiša pašreizējiem izgājieniem. neviens nevar atbildēt par cita darbiem. ja viņiem, kas nepatīk, tad lai saka tam puisim. kas tie par gļēviem cilvēkiem un pie tam vēl stulbiem!!
iesaku tavai draudzenei, vsp neko nedarīt, lai draugi ar viņu paši tiek galā. nav ko lieki iesaistīties. par draugiem - varbūt tie nav tādi asi pārmetumi, bet kā joki un ka vnk pasaka, bet ja tie jau ir pārmetumi, tad domāju, ka šie draugi viņai jāpadara par bijušajiem draugiem.
kas viņiem visiem kādi 13 gadi , vai?
23.08.2012 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits