Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīļumdarbs

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Labrīt, meitnes ! :)

Šodien agri piecēlos. Par cik drīz man sāksies darbs kā au pair, svešā zemē, sāku iztēloties, kāda izskatīsies mana ikdiena kopā ar bērniņiem, ko es ar viņiem darīšu un ko mācīšu. Sērfoju par šo tēmu internetā un izdomāju arī te ierakstīt. Gribās iemācīt bērniem jaukas lietas. Tās, kuras ir strādājušas, kā au pair, ar bērniem līdz skolas vecumam. Ko esat ar viņiem darījušas, kādas spēles spēlējušas un ko esat viņiem mācījušas ? Varat lūdzu padalīties ar pieredzi ? :)
23.08.2012 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
ļoti plašs jēdziens "līdz skolas vecumam". Kā arī viss atkarīgs no tā, ko mazais jau prot, kāds ir attīstības līmenis. Es savas māsas dēliņam kādos 3 vai 4 gados mācīju ciparus, burtiņus, pēc tam jau skaitīt, burtot, rakstīt, lasīt, rēķināt. Divgadnieks lielākoties gribēs spēlēt bungas pa katliem, brucināt kluču torņus, meklēt un slēpties, un zīmēt. Sešgadnieks jau rēķinās un lasīs uz nebēdu.
23.08.2012 10:08 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Es dažkārt pieskatu savus mazos radiņus.. spēles spēlējam kādas viņi parasti vēlās... tās ir visdažādākas...

Be man vienmēr gribās mazajiem stastīt visu par vidi - tā mums ir jāsaudzē un tas jāmaca ķipariem tas jau no mazotnes...

Mācījušies esam burtiņus un parasti zīmējam.. :D .. respektīvi viņi grib lai es zīmēju, jo redzi man labāk sanākot... Bet es viņiem pamācu kā jāzīmē, lai izskatītos smuki...
23.08.2012 10:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits