Skaistās lietas...

 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
...sveces vannasistabā, grieztie ziedi vāzē, sajūtu maisiņi.
Cik liela nozīmē maziem, patīkamiem sīkumiem jūsu dzīvē?
20.08.2012 17:29 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Es ari laikam vairāk esmu praktiskā būtne. Nepatīk piebāzti plauktiņi, suvenīriņi, štruntiņi, visādi putekļu krājamie spilventiņi, sedziņas utt.

Grieztie ziedi lakoniskā stikla vāzē- ļoti skaisti.
Sveces man patīk, bet tikai ne aromatizētās. Bieži tie aromāti izrādās smakas, kas man rada galvassāpes.
Skapī neko nelieku, nesmaržinu, nekarinu, tikai regulāri izvēdinu, turu kārtībā.
Istabas augi patīk, ja ar tiem nav nokrauta visa palodze.
20.08.2012 18:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dzuliana-man loti patika Latvijaa puku galdi!Atceros man taads bija !:)
Man pukes ir pietiekosi daarzaa-viens liels pluss!Vienmeer nogriezu kaadu rozi un ielieku vaazee!:)
20.08.2012 18:55 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Man ir dīvainas attiecības ar tām smukumlietām-sveces dedzinu tikai tad, kad ārā gaišs. Neciešu sveču gaismu, bet patīk vaniļas aromāts. Ja kabinetā tāda svece deg, tad visi, kas ienāk, saka, ka pie mums smuki un garšīgi smaržo. :) Tāpat ar istabas augiem-patīk tikai orhidejas un kaktusi. Dēļ tā mums ar kolēģi ir grūti kabinetā, jo viņai patīk nokrauties ar puķupodiem. Kad palieku viena, man tās puķes arī jālaista, lai gan labprātāk visas pa taisno izlidinātu ārā un to arī neslēpju. :D Jā, zinu-ļauna. :D Toties grieztie ziedi ļoti patīk. Ar tiem mazāk problēmas, novīst-izmet. :) Štruntiņi patīk tikai līdz brīdim, kad jāsāk no tiem slaucīt putekļi. :)
20.08.2012 19:01 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
lai vai ko, bet no maaksliigajiem ziediem esmu pa gabalu, kaut kaa tas bezgaumiigais uzreiz ir praataa, lai gan protams zinu, ka piedaavaajumu klaasts ir liels un taa.. bet nevaru..

man svariigi, lai telpa buutu omuliiga un maajiiga, pirmais ir svaigs gaiss, bet ne sasmarhinaats. Lai istaba buutu miiliiga, man svariigi ir augi, telpaugi, grieztie ziedi ir skaisti, tachu par cik skaisti man viss aug uz balkona, rokas nu neceljas griezt nost, liekas greeks, daarzaa pie lielaam platiibaam buus savaadaaks skatiijums. Patiik interesanti trauki, svechu tureetaaji, kjiinas teejas porcelaana serviize ziemas vakaros..kad tai ir pareizaakais pielietojums. Gleznas un citi maakslas darbi, kas rotaa siena, galvenais lai saskaniigi peec kraaasaam, gliiti restaureetas galda lampas, patiik vakaros izmantot nevis pilno gaismu, bet iesleegt galda lampas, kas ir novietotas uz mazajiem graamatu galdinjiem diivaanam abos galos. Un noteikti paklaaji, gan ziemai ziemas atbilstoshais, vasarai, vasarigi atbilstosh.
20.08.2012 19:06 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Štruntiņi patīk tikai līdz brīdim, kad jāsāk no tiem slaucīt putekļi.



+
20.08.2012 19:07 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man ziedi patīk tikai vienā gadalaikā - pavasarī, precīzāk - tulpes, daudz tulpju. Ar to arī visa mana jūsma beidzās.
Sveces īpaši nededzinu, visi nieki, kas krāj putekļus padzīvojas pie manis pusgadu un tad pie ģenerālās tīrīšanas nonāk atkritumu konteinerī. Iedomājoties lielās krievu laiku sekcijas, kas pārbāztas visādiem štruntiem un servīzēm, man, goda vārds, paliek slikti.

Vienīgais sīkums, kas man šķiet pievilcīgs neatkarīgi no garastāvokļa - mana personīgā bibliotēka, kuru papildinu, cik vien iespējams. Kopš eju uz bibliotēku šis process gan ir apstājies, bet milzīgs grāmatu plaukts man būs vienmēr. Āmen!
20.08.2012 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
man vairāk patīk interesantas un skaistas mēbeles, tās veido māju sajūtu un ir vajadzīgas šā kā tā.
Loriņi man nepatīk, jo tad katru dienu man viņi būtu jāapslauka, bet es pēc dabas slinks cilvēks negribu :D
tāpat arī paklāji nepatīk, jo vajag laiku, lai tos uzturētu kārtībā.
No telpaugiem patīk tikai orhidejas un pāris vēl dizaina puķes :D man iet grūti ar puķu kopšanu, bet par orhidejām gan rūpējos :D
ļoti patīk grieztie ziedi mājās, un nav man arī milzīgas žēlabas par to, ka dzīva puķe ir nogriezta un nu mirs :D
bet atkal-man nepatīk mest puķes ārā, slinkums :D

karoče, gribu skaistu gultu un ledusskapi-man pietiek :D
20.08.2012 19:33 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Warrior - man tas pats par to gramatu plauktu, citreiz noziedošu naudu labai gramatai nekā kādai kleitai:D

Pie vainas - filoloģija:D
20.08.2012 19:40 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
no oktobra līdz aprīlim praktiski nonstopā kurinu sveces - tā vieglāk pārdzīvot ziemu. pavasarī un vasarā vienmēr mājās ir puķes. ļoti patīk
20.08.2012 19:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DIO-iemineejas par teejas serviizi un es atcereejos savas draudzenses maaju un dzimsanas dienas pie vinas!Vinai viena istaba bija taada ,kaa vintage un mamma atlaava balliites taisiit tajaa!Tur taa noskana ar taam vecaam meebelem un tiem vintage traukiem bija taada,ka pat sageerbties gribeejaas taa-iipasi!Atcerejos ,ka jau kaa jaunaas mamminas neemaam beebiisus liidzi uz balliteem!Tad gan teetiem !:D bija jaaskatas lai nesaplees kaadu trauku!Maneejie vispar bija loti uzmaniigi-bija laikam iedreseeti:DNopietni runaajot,man patiik ,ka jau beerniibaa saakam saprast to etiketi viesiibaas!Veelak varam dziivot ka veelamies ,bet taa zinaasana nekad nav par sliktu!
Atminas!:)
20.08.2012 19:44 |
 
Reitings 444
Reģ: 23.07.2012
šīs diskusijas iespaidā beidzot saņēmos izmest ārā savus nevajadzīgos suvenīriņus, kas sadāvināti no visām pusēm. visu laiku bija doma : man viņus nevajag, bet žēl mest ārā. tā tie putekļi tur krājās un krājās un beidzot viss : skaists brīvs plaukts, kur atstāt vienkārši kādu puķi.
20.08.2012 19:55 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Šīs diskusijas iespaidā kārtīgi apskatīju savu dzīvokli. Man ir daudz fotogrāfiju, tās man dod mīļuma un māju sajūtu, jo atgādina par man vissvarīgāko. Es krāju kaķu figūriņas no visas pasaules. Līdz ar to, man visas sienas garumā ir plaukts, kurā stāv mana kolekcija. Vispār - man patīk interjera priekšmeti ar romantisku pieskaņu - interesantas vāzes, smaržīgas sveces, kāda ceļojuma laikā salasīti gliemežvāki, mazais Eifeļa tornītis mīļām atmiņām par Parīzi, pulkstenis Big Bena izskatā par piemiņu un Londonas un citas lietas ar stāstu un emocijām.
20.08.2012 20:02 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ļoti liela nozīme, patīk skaista vide
20.08.2012 20:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tagad atceros to veikalinu "Madam Bon Bon"!Taas vaska rozes gan man patika!Taa "uz sitienu" nespeeju iedomaaties ,kur varetu likt taadas-varbuut vannas istabaa,bet taas man loti patika!Es tiesaam pirmajaa briidii domaaju ,ka taas ir ziida!:)
20.08.2012 21:10 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tāpat vien stāvošas figūras man ne sevišķi. Tikai putekļiem. Principā nekas tāds nav, vīrs vakar smilšu pulksteni atstiepa mājās.
Vispār lai būtu pielietojums. Sveces, svečturi, telpaugi foršos podiņos, skaisti trauki, salvetes, dekoratīvi spilveni, visādi cakaini ķobīši un kastītes rotaslietam u.c. sīkumiem.
Patīk lietas ar kristāla dekoriem.
Vienmēr esot mājokļa veikalos kaut ko pieķeru klāt. Šodien Ikeā pērkot garlaicīgas lietas, protams, ka pie kases grozā atradās neparedzēti - vaniļas sveces, atkal viena satīna gultasveļa, un no vīra puses japāņu stila šķīvji, lai gan mēs jau slīkstam traukos... esam nelabojami :D
20.08.2012 21:24 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispār mana vājība ir servīzes, tāda mīlīga tējošana Alises stilā :)
20.08.2012 21:24 |
 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Man arī nepatīk nevajadzīgi loriņi, bet gan prakstiskas un pielietojamas lietas - Stendera smaržu kociņi un sajūtu maisiņi, sveces, pavasarī tulpes vāzē, rudenī - asteres vai dālijas.
Un magnētiņi arī patīk, sāku krāt 2005.gadā, šobrīd pilns ledusskapis.
20.08.2012 21:33 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nekādas nozīmes. Esmu haotisks cilvēks, nepatīk pievērst uzmanību detaļām un tādēļ netērēju laiku tām. Ja dzīvotu viena pati, diez vai manā istabā vispār kaut ko varētu atrast - fotogrāfijas, dekoratīvas lietas. Maksimāli plauktos būtu tikai grāmatas un varbūt kāda svece, jo sveces gan man patīk. :) Pie sienām, protams, gleznas, taču nekādu sīkumu.
20.08.2012 21:40 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man loti patik sekojosas lietas un smarzas! It seviski, kad nak virsu rudens!
Aromatiskas sveces
Grieztie ziedi, tapat ari istabas augi piedod majigumu
Kafijas smarza no ritiem (pati nedzeru kafiju, bet sad tad uzjaucu noskanai!)
Karsta shokolade + Beilijs
Fotografijas
Silta sega un atverts logs
Dekorativie spilveni
Mazas pukainas divana sedzinas kama ietities pie TV
Auglu un konfeksu traucinji uz galda
Vesajos vakaros - muffinu vai citas bekerejas smarza smarza
Ziemaa - karstvins

Vel pedeja laika esmu kritusi uz atsvaidzinatajiem, ko iesprauzh sienaa. Nopirku vienu ar lina aromatu, pat draugs izteica komplimentu.

Vispar ta gribas rudeni, ietities gara, lielaa shallee (starp citu atkal eBuyaa atradu!), uzvilkt savus UGGus un sedet parcina at karsto shokoladi baudot rudeni! :)
20.08.2012 21:44 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Man no skaistām lietām patīk arī praktiski pielietojamas.
Sveces, suvenīri un tāda veida štruntiņi man nepatīk. Kādreiz ļoti dusmojos uz mammu, ka viņa man pie visām dāvanām šitādus niekus dāvināja klāt.
Patīk:
*dekoratīvie spilveni
*koka kastītes ar audumu iekšpusē, kur glabāt kosmētiku vai nepieciešamas lietas.
*dārgumu lādītes vai arī parastas lādītes, kurās glabājas matu sprādes utt.
*fotogrāfijas rāmīšos, ko var piekārt pie sienas
*stikla vāze ar kādu grieztu ziedu
*mazi kaktusiņi, kas zied
Šobrīd ļoti gribu nopirkt tāfeli, pie kuras ar spraudītēm var piestiprināt lapiņas, man noderētu, lai var svarīgāko izcelt un grafikus redzamā vietā pielikt.

Patīk ziedi, bet diemžēl man vienmēr aizmirstas tos apliet tāpēc neturu sev tuvumā.
20.08.2012 22:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits