Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karotes, naži un dakšiņas

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts!
Lieta tāda, ka tad, kad pagājušajā gadā ievācos dzīvoklī, nopirku kaut kādu lēto virtuves piederumu komplektu, protams, nekvalitatīvu, jo sāka rūsēt.
Tāpēc vēršos pie jums ar jautājumu - kāda ir laba un ne pārāk dārga firma virtuves piederumiem? Vai pašas pievēršat tam uzmanību? Kur var iegādāties?
Paldies :)
20.08.2012 10:26 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Pagaidām nepievēršu uzmanību galda piederumiem (lai būtu saskaņoti). Esam runājuši, ka kādu foršu komplektu nopirksim tad, kad būs pašiem savs dzīvoklis.
Kad kaut ko vajag, nopērku visbiežāk jau Rimi kādu no piedāvātajiem (varbūt ne gluži pašu lētāko ar plastmasas galu, bet no lētā gala gan), bet man neviens galda piederums nav sācis rūsēt. Dīvaini, ka Tev tā.
20.08.2012 10:32 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pievēršu uzmanību virtuves piederumiem.
Man ir ļoti svarīga forma, izskats, no kuras katras karotes vai dakšiņas neēdu :D
Pat riebjas un cenšos atrast kādu citu variantu, ja piedāvā ēst ar tādām senām, šaurām dakšiņām ar baltās plastmasas kātiņu. Veh!

Neatceros, kur pirku dakšiņas un nazīšus, bet mazās karotītes reiz nopirku Maximā, jo izmērs, forma bija ideāla - pa manam.

Ar laiku plānoju iegādāties tādus greznus komplektus svētku reizēm, patīk smagi galda piederumi.

Vispār nekad neesmu redzējusi lietošanā esošus galda piederumus kas rūsē...
20.08.2012 10:33 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
iesaku Tramontina virtuves piederumus.. man ir gan dakšiņas, gan nazīši gan karotītes.. nu noteikti gadus septiņus.. viss vislabākajā kārtībā...

Cena ~ 70 santīmi par vienu gab. Uz atlaidēm RImīšos var dabūt arī mazliet lētāk...

Bet mani mīļākie ir no villeroy & boch no Rimi akcijām kaut kad sen sen atpakaļ - tie tādi svētku rīki :D

Ja naži gatavošanai - tad iesaku no Fiskar - tagad cherry.lv ir atlaides - paņēmu - nu man ļoti patīk :)
20.08.2012 10:40 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man teju viss virtuvē ir no IKEA. Dzirdets, ka arī LV ir veikali, kuros var nopirkt viņu preces.
20.08.2012 10:43 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Paskaties Rimi. Vienreiz kkā trāpīju, kad komplektiem bija iespaidīga atlaide. Tiku pie interesanta dizaina ēdamrīkiem :)
20.08.2012 10:45 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Man ir 4x6 galda piederumu komplekts no CASA - pirku Stockmann trakajās dienās par ~16Ls un ļoti labi kalpo un nekas nerūsē, jo materiāls ir nerūsējošais tērauds. Oktobrī tieši būs TD un vienmēr ir kāds no šiem CASA komplektiem.
20.08.2012 11:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits