Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

interesantas drēbes

 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Krāmējos pa mantām un secināju, ka mans skapis ir kļuvis pārlieku garlaicīgs. Tikvien kā džinsi un parastas blūzītes. Bet gribās kaut ko interesantu. Tāpēc dalieties ar interneta veikaliem, kuros var atrast īstas pērles - tiešām interesanta dizaina un piegriezumu drēbes un aksesuārus. Ar tādiem boohoo un newlook nav aršana. Smuki, bet neinteresanti :D
19.08.2012 14:30 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
man atkal skapii vairs nav neka vienkarsha, viss vienaas kleitas, svarkos, grazhuljosun mezgjineees :D


kadreiz kad gribas uzvilkt kkko kas pirmais pagadas - tadu vienkarshu un seksigu vienlaicigi -nav :D viss jakombinee un japiedomaa... tikai nesen pamaniju ka mans skapis tik grezns palicis :)
21.08.2012 00:32 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
eh es vairs veikalos neko normalu nevaru atrast. Ja agrak pirku to kas iepatikas, tad tagad tikai ar apdomu un uz atlaidem. Tiesham veikalos vairs neka nav. Jauna kolekcija montona un mosaica ari neka nav, ka ari meta.
BUs laikam pa tirgu japastaiga :D humpalu veikaliem.
STarppcitu pedejais pirkums man bij 3 topinji pa 2,50 humpalas. Tur ari atlaides gadaas.
21.08.2012 01:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits