Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājas lietas.

 
Reitings 186
Reģ: 12.06.2012
Padalieties,kas ir tās lietas,šoreiz taustāmās mantas,ka jums dod to māju sajūtu? Sveces,gleznas,paštaisīti dekoriņi...
:)
17.08.2012 19:06 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Paštaisīti dekoriņi, viennozīmīgi.. :)

Kā arī sveces, puķu vāzes, fotogrāfijas rāmīšos.. :)
17.08.2012 19:08 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Šodien tirgū nopirku lielu pušķi ar rozā gladiolām. Tik skaisti un vasarīgi izskatās. ( tā kā man abas jubilejas ir ziemā, vasaras puķes reti kad kāds izdomā uzdāvināt) tāpēc iepriecināju pati sevi ! :) Uzreiz tā dzīvīgāka istaba izskatās ! Arī fotogrāfijas un sienu dekori rada foršu sajūtu, tikai pagaidām vēl neesmu atradusi gana lielus rāmjus, kuros salikt lielās bildes.
17.08.2012 19:16 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
esmu bijusi ieksh maajas, kas ir bijusi kolosaali izdekoreeta, ar visaadiem lieliskiem lorinjiem, tachu ilgi tur uztureeties nebija veeleeshanaas.. aurai tomeer ir noziime, jeb var arii teikt mantu auraam. Iipashi to esmu noveerojusi tur, kur aksesuraari tiek izveeleeti antiiki, pirkti veclietu tirdzinjos pa visu pasauli... nu jaa tai katrai lietai naak liidzi ne tikai pozitiivais, bet arii negatiivais. Taapeec savaas maajaas pashlaik ar akseusaaru izveeli esmu uzmaniiga. Man svariigi, kas dod siltumu iipashi rudeniigaa, vai ziemas laikaa ir puukainie paklaaji, kurus izmanotju tikai un vieniigi aukstajos meeneshos. Kaadu laiku atpakalj mums bija skaists, liels veclietu tirdzinjsh, notika liela izpaardoshana, gribeeju tikt pie skaista spogulja, taads ietekmiigi liels 2 metri reiz metrs , skaistaa izgrebtaa koka raamii.. tachu viira maasiica, kas ir tendeeta uz mistiskaam lietaam, mani atrunaaja, teica, vecie spogulji nes nelaimi.. es taam lietaam ticu, tapeec tieshaam piedomaaju nopietni, ne jau lorinjos ir maajiigums, maajiigums tas manaa skatiijumaa ir kas cits.
17.08.2012 19:16 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
DIO Par tiem vecajiem glamūrīgajiem spoguļiem pilnībā piekrītu tava vīra māsīcai.. Nesen skatījos raidījumu pa TV, par to slikto auru, un, ka tie var iesūkt tavu dvēseli un tu kļūsti bez maz vai zombiju.. Es ticu, ka tā tiešām var notikt, tieši tapēc, tiek aizklāti spoguļi ar segām vai kādiem lakatiem, ja to iepriekšējais īpašnieks nomirst...
17.08.2012 19:26 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
drugdealerin,

nu man taa viira maasiica nopietni ar taam lietaam njemaas, es vinjai ticu protams, shajaas lietaas es akli neko nepeerku, jo visu kas saistaas ar antiikaam lietaam, no saakuma peec padoma pie vinjas..par spogljiem ir veel sarezhgjiitaak, bet pareizais virziens jau vien ir tev.
17.08.2012 19:29 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Viennozīmigi telpaugi :) Man patīk palmas, tā vasarīgi viscaur sezonu:) Un bildes :)
17.08.2012 19:35 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Sveces, spilveni, telpaugi, ziedi vāzē, vispār mājīguma sajūtai būtiska ir smarža - teiksim, kad tikko izceptas kanēļmaizītes, pankūkas.. kafija... :)
Krāsu balanss, ko principā var tikai sajust, lai nav pārāk gaiši un sterili, un arī ne tumši un drūmi.

Agrāk man bija visas klavieres, plauktiņi nokrauti ar visādām skaistumlietām, piemiņām - rāmīšiem, lukturīšiem utjpr., tad likās, ka tā vajag. Likās tik tukši, kad to visu aizvācu.
Tagad tas viss ir kastēs, vairs negribas.
Dažas izmeklētas lietas - kāds šķīvis, servīze no Ēģiptes, melns zilonis no Taizemes, maizes grozs no Marokas, spilveni no Indiešu veikala, pulkstenis Parīzes retro stilā, daudz orhidejas stikla traukos utt.. kaut kas ar stāstu, kas iekļaujas savā vietā.
Daudzi ir teikuši, ka mūsmājās esot ļoti mājīgi un harmoniski, varbūt tā ir attieksme - es mīlu mājas, un vienmēr cenšos radīt vidi, lai patīkami būtu ienākt, atgriezties kaut vai pēc... veikala :)
17.08.2012 19:53 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Savāds jautājums, īsti nesaprotu, kas tiek prasīts. Kas man liek justies mājīgi tieši no priekšmetiem?
Manās mājās ir mājīgi, jo te viss ir mans- mans dīvāns, mans paklājs, man bardaks skapī, mani putekļi, manas vāzes, glezna, utt. Ciemos jau mājīgi neliek justies priekšmeti (vismaz es nejūtos mājīgi tikai tādēļ, ka redz tur arī uz palodzes ir orhidejas, tādi paši logi vai glezna), bet gan iespeju robežas - ka es varu to gleznu aptaustīt kā mājās savas, ka varu uzrausties uz dīvāna, justies nepiespiesti, staigāt mājas tērpā, utt.
17.08.2012 20:16 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man patīk grozi, pinumi,māla trauki.
Ielikšu dažus piemēros, kas mani piesaistījuši
Lampas


Galds no kastu paletes



Izskatīšos traka, bet man personīgi ļoti patīk šī ideja
17.08.2012 20:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ui, laikam ar savu atbildi nošāvo greizi :D
17.08.2012 20:18 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Principā jau viss istabas iekārtojums liek justies mājīgi, bet tādu patīkamāku un omulīgāku atmosfēru rada manas mīļākās grāmatas plauktos, bildes, ziemā iededzinātas sveces, kā arī telpaugi (to gan man nav, jo es viņus vai nu pārlaistu, vai vispār aizmirstu aplaistīt) :D
17.08.2012 21:01 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.06.2012
mājas sajūtu man rada pašas istaba, kur varu uzvesties kā gribu. Telpa, kur var justies tā silti un patīkami. Istabā salieku bildes, mīkstās rotaļlietas - nepārspīlēti daudz, pašu darināti traucini rotām, istabas augi, ļoti patiik puķes vāzē, paklājs, dekorativu spilvenu uz gultas, smiekligas isabas čības, uz ziemas laikā dažādas figūras sveces un mīļa tējas krūze. Citreiz istabā izkūpinu vīraku.
17.08.2012 21:21 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es nepanesu telpu nomaiņu, tāpēc nekas nešķiet labs un mājīgs, nekādas lietas nedod to sajūtu, laikam esmu atkarīga no savu telpu enerģētikas, jo, aizbraucot citur, vienmēr sirds paliek manās mājās, laikam tāpēc, ka mana māja ir mans templis! :) Un nav svarīgi vai tur mētājas kāds netīrs trauks vai nav ideāla kārtība. Mājīgumu man dod gaisotne. Bet nekur citur tāda nav bijusi.
17.08.2012 21:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits