čau!
vispār baigi aktīvi sekoju līdzi šai diskusijai, bet ne reizi neesmu ierakstījusies. Varu tik teikt,ka arī esmu "ķīniešu preču" fanāts :D Tiesa gan uz doto brīdi esmu piebremzējusi, bet tas tāpat neliedz manam groziņam pārsniegt vairākus tūkst. $ vērtību :D
Padalīšos ar to,kas man ir:
Ļoti skaisti, bieza auduma svārki
http://www.aliexpress.com/snapshot/277123216.html. Sūtīju XXL izmēru,tik,kad atnācu nesapratu,kas man bija noticis,kad ņēmu tik lielus. Būtu derējuši arī L. Bet kopumā esmu vairāk kā apmierināta.
Man uz manu 178cm ir krietni par īsu, un tomēr kvalitāte laba. Nošūts viss lieliski. Rokas nav garas,bet pusgaras.
http://www.aliexpress.com/snapshot/273495978.html
Ļoti labi brienamie zābaki, ar Ugg logo aizmugurē. Virpuse dabīga zamšāda,bet iekšpuse sintētika, un tomēr tik un tā ļoti labi tur siltumu.
http://www.aliexpress.com/snapshot/271084174.html
Vienā vārdā.. sū****
http://www.aliexpress.com/snapshot/268153132.html
Marc Jacobs iphone vāciņš. Fifīgs. Gumijots. Tiesa gan vairāk patīk bērnam nevis man.
http://www.aliexpress.com/snapshot/268153285.html
Zaras jaka. Tieši tāda pati kā veikalā. Un tomēr L izmērs vairāk atbilst M izmēram. Atnāca 2 ned. laikā.
http://www.aliexpress.com/snapshot/265110344.html
Ray Ban brilles. Labas, kvalitatīvas. Atnāca 2 ned. laikā.
http://www.aliexpress.com/snapshot/253849311.html
Mans labākais pirkums 2013.gadā. Uz doto brīdi mani apkārtmēri un krūšu apkārtmērs ir krietni sarukuši, tāpēc uz nākamo sezonu sūtīšu atkal. Ļoooti patika. Ļoti laba kvalitāte un krāsas neizbalējušas.
http://www.aliexpress.com/snapshot/253847894.html
1:1 kā veikalā pie mums. Un kāpēc tērēt 42 Ls, ja var nopirkt par 18$
http://www.aliexpress.com/snapshot/249774140.html
Tad vēl gaidu šīs divas lietas,kas uz LV ir atceļojušas nepilnās divās nedēļās. Man šobrīd atliek vien aizvilkties līdz pastam.
http://www.aliexpress.com/snapshot/310614861.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6003994712.html