būt par mājsaimnieci

 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Piemēram, ja vīrietis tik tiešām var visu nodoršināt un sievietei nav jāiet strādāt. Un vīrietim labpatiktos, ja sieviete ir mājās, uztur dzīvesvietu kārtībā, ja ir bērni, tad pavada laiku ar tiem nevis dod kādam citam uzraudzīt(aukle/bērnudārzs).
Jūs varētu tā vienkārši nedomāt par darbu, karjeru utt. un būt par mājsiamnieci?

/es te tikai teorētiski spriedelēju/
16.08.2012 12:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nē, nevēlētos, darbs tā ir ne tikai naudas pelnīša, bet pašapliecināšanās, turklāt es zinu ko vēlos nākotnē, un tā noteikti nav sēdēšana mājās ar mazajiem... Kādu laiku protams tas būtu jādara, bet ne ilgstoši.
16.08.2012 13:00 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
nu ja njem veeraa, kad mans darbs ir no maajaam, gan pelnu, gan esmu maajsaimniece :D Pavisam neko nedariit, tas buutu man gruuti, tomeer ir nepiecieshama komunikaacija, man ljoti patiik kaa ir tagad, es neesmu atkariiga no kaadiem darba deveejiem,pati sev esmu darba deveejs un daru cik gribu, tik arii nopelnu, maajaas pavadu daudz laika, bet arii tiekos ar draugiem, daru savus hobijus un maacos.. domaaju ka shaada gadiijumaa labpraat daudzas gribeetu buut maajaas, nevis ofisa peliites, es esmu bijusi ofisa peliite, godiigi sakot nepatika, esmu atradusi sevi.
16.08.2012 13:01 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Jā, arī es varētu būt mājsaimniece. Vismaz noteikti kamēr bērni paaugtos, jo nevēlētos savus bērnus ilgstošu atstāt auklītēm. Noteikti gribētu mācīties, apgūt kaut ko jaunu, strādāt ar sevi.
Arī pēc tam, kad bērni būtu sākuši iet skolā varētu noteikti vairāk būt mājsaimniece nekā karjeriste.
16.08.2012 13:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es gribētu darīt darbu, kas man patīk, lai pietiek laiks hobijam, lai nav jāšaubās par vīrieša stabilitāti. Ja viss tas ir, tad nav problēmu, ja mani varētu nosaukt par mājsaimnieci- vai nav vienalga kā sauc, galvenais, ka daru to, kas patīk pašai, ir laiks savām interesēm un nav jābaidās par nākotni. :)
16.08.2012 13:04 |
 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Bet nu skaidrs ir viena - dzīvojoties mājās un nestrādājot t.i. nepelnot pašai naudu, noteikti atliktu kaut ko nebaltām dienām, jo dzīvē viss var gadīties.
16.08.2012 13:06 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
nosacīti. Es arī gribētu pati audzināt bērnus, vienmēr uzturēt māju kārtībā, gatavot brokastis, pusdienas, vakariņas, BET tajā pašā laikā mājās arī bīdīt biznesa lietas. :D Nu, vismaz kaut kādus ienākumus. Tā pavisam neko nedarīt gan nekad negribētu, tas tomēr pārāk riskanti, dzīvē visādi gadās, nevar zināt, kas var notikt jau nākamajā dienā. :)
16.08.2012 13:07 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Nevarētu. Man paliktu garlaicīgi.
Gribu izglītību, kāpt pa karjeras kāpnēm un tad tik mazliet vēlāk ģimenes dzīvi.
Vai, ja arī kļūtu par mājsaimnieci , tad man vajadzētu savu hobiju. Atvērtu puķu veikaliņu, kas būtu man tāds kā bizness . Man ļoti patīk ziedi + nevarētu nosēdēt visu laiku tikai mājās. Gribētu atrasties cilvēkos un būt kaut mazliet neatkarīga no dzīves biedra :)
16.08.2012 13:11 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Skatos, ka visām ir negatīvs iespaids par mājsaimniecēm un pirmā doma, ka mājsaimnieces no rīta līdz vakaram sēž mājās un skatās TV. Gan jau tādas arī ir , bet mans mājsaimnieces paraugs ir Ieva Bondare. Es savā mājsaimnieces statusā noteikti nodarboties ar sev tīkamām lietām, es iedomājos savu mājsaimnieces dienu šādi: no rīta pagtavoju brokastis, pavadu vīru uz darbu, dodos uz sporta nodarbību tā ap 10.00, atpūta pēc sporta, gatavoju pusdienas, izdaru mājas darbus, nodarbojos ar zīmēšanu/kādi kursi vai kas cits, gatavoju vakariņas vai ar vīru dodamies ēst ārpus mājas, laiks skaistumkopšanai utt.. Varbūt mans sapnis ir utopisks, bet tādu es iedomājos savu mājsaimnieces dzīvi. :D
16.08.2012 13:13 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
DIO, ieintereseji, tev ir savs bizness? Kada joma? Es ar ta gribetu
16.08.2012 13:15 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Kādu laiciņu tā varētu, bet ne ilgstoši. Jo tad liktos, ka visu laiku dzīvoju vīrietim uz kakla.
Nedod Dievs vēl sāktos strīdi par to, cik katrs naudu iztērē, jo redziet viņš pelna, viņš vairāk var tērēt.
16.08.2012 13:23 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Nezinu, diezin vai. Man patīk rosīties pa māju un gatavot, bet lai tas kļūtu par manu dzīvesveidu.. nu nē. Lai gan pie tā varētu arī tīri labi pierast, bet vēl vairāk tā darīt man traucētu mani uzskati un raksturs. Man ļoti nepatīk prasīt naudu un ļaut, ka man visu izmaksā, mana nauda ir mana nauda. Labi, lai tad vīrietis maksā par māju un par bērniem, bet atļaut to, ka viņš dod man naudu skaistumkopšanai, drēbēm.. Nu es nezinu, lepnums neļauj. Lai gan, pie komforta jau ātri pierod. Bet tomēr sliecos vairāk uz nē.
Pie tam, dzīvi, kura veltīta tikai bērniem un vīram, manurpāt, nav pilnvērtīgi nodzīvota. Katrai sievietei dzīvē ir kaut kas jāsasniedz sevis pašas dēļ, lai viņa būtu vērtīga. Pēc tam var ziedoties bērnu un vīra labā, bet vispirms- viņa pati, viņas mērķi, vēlmes un ambīcijas. Kurš gan gribēs ņemt par sievu tādu sievieti, kurai nav sava es, kura ir ar mieru berzt grīdas un kāst vīriņu? Ja es būtu vecis, es noteikti tādu neņemtu. Ja būtu vecis, es precētu inteliģentu sievieti, kas savus karjeras augstumus sasniegusi pati.
16.08.2012 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Var teikt, ka jau tagad esmu tāda kā mājsaimniece:D Strādāju tikai uz pusslodzi un bieži esmu mājās, man tas arī patīk. Noteikti neesmu karjeriste, man patīk mājas dzīve. Patīk, ka pati šeit par visu atbildu, nevarēt iedomāties, ka es strādātu, teiksim, 2 darbos un manu māju uzkoptu algota darbiniece.
16.08.2012 13:35 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nē, nevarētu. Negribu būt no kāda atkarīga.
16.08.2012 13:35 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Es arī esmu tāds mājsmainieces tips.Labprāt no malas noskatītos,kā sieviete veido karjeru kāpj pa karjeras kāpnēm sasniedz visu untldz un pats es mājās pieskatītu bērnus,ar vakariņām uz galda jau viņu gaidītu,kad viņa no darba atnāk,drēbes viņai izmazgātu izgludinātu smuki saliktu,no rīta mīļi modinātu teiktu-celies mīļā tev uz darbu,pati zini nauda no gaisa nekrīt,kādam tā mūsu ģimene jāuztur.No rīta uz darbu viņu pavadītu vienmēr pie loga stāvot smaidot ar roku mājot,kā ārzemju filmās laimīgās ģimenēs redzēts.Nepalaistos noteikti sportotu brīvajā laikā un tā,bet ja gadījumā gadītos,kā te teica pēc 5 gadiem izliktu uz ielas mani,nepārdzīvotu daudz,jo apkārt daudz tādu karjeristisku noskaņotu sieviešu un mani paņemtu kāda cita uzreiz,jo tas tā pat saprotams,tik labi vīri kā es uz ielas nemētājas.
16.08.2012 13:35 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Cumshot,
you made my day! :D :D :D
16.08.2012 13:37 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
nevarētu būt tik ļoti finansiāli atkarīga no kāda, pat tad ja jau ntos gadus būtu kopā. man pašai ir savu nākotnes plani, vēlmes. tajā neietilpst dirnēšana mājās.
bet nu, līdz laikam, kad bērnu palaiž bērnu dārzā, tik ilgi jā, ilgāk gan nevarētu
16.08.2012 13:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varu būt mājsaimniece atvaļinājuma laikā, bet ne ilgāk..tas ir garlaicīgi sēdēt visu laiku mājās..vienīgais labums, ka varu biežāk iepriecināt mīļoto vīrieti :)
16.08.2012 13:46 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Neizlasīju visas atbildes, bet laīju, ka vairums domā kā es... piekristu nestrādāt, bet noteikti ( jau jau tik turīgs) prasītu lai man apmaksā mācības... undarītu kaut ko kas patīk.. varbīut atvērtu kādu mazu veikaliņu, kurā ņemties un būtu vienalga vai traki nopelnu vai tikai veikala pastāvēāsanas izdevumus sedzu, jo darītu to tikai savam priekam :) Nu tā.. gluži mājās pie plīts nevarētu vispār.. neesmu tā tipa...
16.08.2012 13:48 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Nevarētu. Manuprāt sievietei tas ir pazemojoši kā cilvēkam. Viņa būtībā būtu vīra, bērnu un mājas kalpone :( Un manurpat šādā gadījumā vīrietis sievu ar uzskatītu tikai par mājsaimniecie. Diez vai viņs to uzskatītu kā līdzvērtīgu
16.08.2012 13:51 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
nevarētu būt mājsaimniece, man visu laiku jābūt darbībā un tas neaprobežojas ar darbību mājās vien :D man ātri vien paliktu garlaicīgi, man vajag kaut kādas izmaiņas ik pa brīdim un kādu odziņa, naudu arī tā vienkārši no cita maka gan negribētu, gan nevarētu tērēt, man tomēr labāk patīk ideja, ka es pati pelnu, pati attīstos un daru to tā, lai man ir pietiekami, lai pietiekami ir savām kaprīzēm.. bet, protams, patīk arī pa mājām padzīvoties, bet nevaru iedomāties, ka to daru pāris mēnešus, kur nu vēl gadu..
16.08.2012 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!