Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studio Moderna vai līdzīgi darbi

 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Kāda ir strādājusi šogad Studio Moderna vai līdzīgā uzņēmumā kur jāpārdod preces pa telefonu? Gribētu dzirdēt jūsu pieredzi, vai ir vērts iet tur strādāt, cik grūts ir tas darbs īpaši sākumā,vai var kautko nopelnīt, kāda vadības attieksme, kādi kolēģi? Saku jau iepriekš lielu paldies :)
16.08.2012 10:13 |
 
Reitings 50
Reģ: 16.07.2012
Es arī gribēju iet uz Studio strādāt, bet kad man pateica, ka manu algu skaitīs no piedāvāto cilvēkiem preču klāstu un it īpaši pārdošanas precēm %, es atteicos. Viegls darbs, sēdi pie telefona. Strādā divās maiņās, un saņem algu no pārdotām precēm. Tad es atteicos.
16.08.2012 10:16 |
 
Reitings 430
Reģ: 16.08.2012
Sveika!
Esmu strādājusi Studio Moderna. Nostrādāju 4 mēnešus, jo sapratu, ka tas nav tas, ko vēlos. Tā nav tikai tukša runāšana pa telefonu, tas ir psiholoģiski grūts darbs.
Cietā alga bija Ls 250
Mēnesī jānostrādā vismaz 120h, nav daudz, bet tas nenozīmē, ka nostrādāsi 120 un varēsi sēdēt mājās pēc tam atlikušās dienas līdz mēneša beigām.
Alīna nepareizi saka, nebija alga no pārdotajām precēm. Protams, kāds % bija, bet ne visa alga.
Neiesaku iet strādāt tur, jo attieksme no kolektīva ne viesai pozitīva. Ja kādreiz bija nepieciešams aiziet, piemēram, 20 minūtes pirms darba laika beigām, tad skatījās tādām acīm itkā nez ko būtu palūgusi!
Ja interesē, varu sīkāk tev vēstulē uzrakstīt, May! :)
16.08.2012 10:41 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Nostrādāju tur nepilnu gadu. Darbs ir brīnišķīgs, ja proti pārliecināt cilvēkus kaut ko iegādāties. Jo, ja labi tirgojas alga ir ļoti laba un pašam arī prieks. Ja slikti tirgojas, tad psiholoģiski ļoti grūti. Ja interese varu vēl sīkāk pastāstīt.
18.08.2012 16:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits