Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labākā draudzene stāvoklī...

 
Reitings 4
Reģ: 18.08.2010
Lai cik ilgi jau mēs par to nebūtu runājušas, šodien uzzinot šos jaunumus esmu vairāk kā pārsteigta...Mēs jau ļoti ilgi runājam par to, ka gribam bērnus, kā to paziņotu citiem, apspriežam mūsu draugus (kas gan to nedara), domājam par kāzām utt...
Bet šodien, kad draudzenes pasaka - es precos, esmu stāvoklī... kaut kas manī vienkārši salūza.
Esmu bezgala laimīga par viņu. Viņa ar savu puisi ir fantastisks pāris un es vēlu viņai to labāko. Laikam jau tas ir tas stulbais egoisms, kas mani tirda. Jo es saprotu, mans puisis ne tikai īsti morāli tam visam nav gatavs, bet pat RUNĀT nevar, nemāk un negrib par tādām tēmām kā laulības un bērni...
Es nezinu ko darīt. Samierināties? Runāt ar draugu ko vēlos es? Nav jau tā, ka neesmu to darījusi. Viņš pat ir atzinis nesen, ka par to visu ir jāsāk domāt un to visu plānot. Taču kopš tā brīža plānošana un domāšana no viņa puses ir noplakusi, pareizāk nav ne jausmas ko viņš domā - viņš par to ar MANI to nerunā...
Es tā gribu priecāties par savu draudzeni...no sirds. Es priecājos, bet ir tas BET.
Godīgi sakot, es pat nezinu ko es gribu dzirdēt no citiem un no sava drauga šajā sakarā, jo pagaidām esmu vienkārši sevis žēlošanas un apjukuma procesā.
Bet laikam tomēr gribētos zināt - ko darītu kāds cits manā vietā - pārrunātu kko ar draugu? Klusētu?
15.08.2012 00:01 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Viss labais nāk ar gaidīšanu un šeit.. šeit tu meklē tikai atbalstu, tāpēc es tev saku, PROZIT draudzenei AND YOUR TIME WILL COME, MY FRIEND :)
15.08.2012 00:04 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.08.2010
Effy, tieši tā laikam ir, es meklēju atbalstu.
Un ceru, ka mans laiks būs drīz, es tā to visu gribu.. :)
15.08.2012 00:07 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tas ir dabiski,ja draudzenes kāzas, palikšana stāvoklī liek Tev aizdomāties kā būtu, ja Tev tā būtu, tomēr draudzene jau nav vainīga,ka Tev ar puisi ir tā kā ir...un nevajadzētu uz viņu ar skaudībiņu skatīties.
vari iebīdīt tematu par stabīlu nākotni. pajautāt kādi ir viņa nākotnes plāni.
15.08.2012 00:11 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Es zinu kā tas ir, kādas ir sajūtas, bet saņemies, šoreiz varu teikt, ka būs labi. Padomā kas tev ir labs un labāks nekā draudzenei. Pienāks arī tavs laiks, nestreso. :) :) :) Nesteidzies, neko draugam neuzspied, bet parunā ar viņu, kā jau sniegpulkstenīte minēja, pajautā par viņa nākotnes plāniem.
15.08.2012 00:32 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Cik tavam draugam gadu? Varbūt vēl nav nobriedis nekam tādam...
15.08.2012 09:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Neskrien, netaisi bērnus un neprecies tikai tādēļ, ka tā darīs tava draudzene. Ja nebūtu tu to zinājusi, tad pašlaik tā nestresotu. cik jūs ilgi esat kopā?varbūt jūs par maz esat kopā, un puisis vēl nejūtas drošs, bet ar laiku to vēlētos, ja ilgtermiņā gūtu apstiprinājumu jūsu attiecībām?
15.08.2012 09:23 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
kad mana bērnības draudzene precējās pirms vairakiem gadiem, man arī bija tādas domas- kāpēc vina un es ne? jo mes draudzējāmies kopš pirmās klases un pirmā apprecējas viņa. es daudz domāju par dzīvi tajā laikā, daudz raudāju, jo likās ka vina ir vertīgāka , jo vinu kāds apprec..
15.08.2012 09:28 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
NEKAD nesalīdzini savas attiecības/ģimeni/laulību/vīrieti/bērnus utt. ar draudzenes ------ " -------
Katram ir sava dzīve un savs dzīves scenārijs ;)

Un vai tik nav tā, ka draudzene precas tikai tāpēc, ka netīšām pieteicās bērniņš? Tur vispār nav ko apskaust. Labi zinām, kas notiek ar laulībām, kur precas bērna dēļ...

Nē, tiešām, nekad nevajag ne apskaust, ne salīdzināt. Manas draudzenes, kas pirmās apprecējās, tagad staigā pa šķiršanās prāvām.
15.08.2012 09:32 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
arī man ieraugot dr.lv,ka mana paziņa precas (kopā viņi tikai gadu) iekšā kaut kas salūza...jo mēs jau draudzējamies 3 gadus un man tik ļoti gribējās, bet tagad ir citas lietas,ka izmest naudu svarīgākas.
un tad kādu laiku es biju sagruzījusies, jo manas kāzas varbūt pienāks pēc 3 gadiem :D tā,ka varu pat necerēt, bet sāpīgi bija ļoti.
15.08.2012 09:34 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es zinu kā Tu jūties, man bija līdzīga situācija, bet es esmu tik priecīga un laimīga par draudzeni un viņas ģimeni, ka tas nav vārdos izsakāms.
Bet sirdī nedaudz iedūra, jo es vienmēr esmu gribējusi ģimeni-vīru, bērniņu, kopš 16 gadu vecuma. (16 gados -neprāts, bet es zināju, ka nākotnē to es ļoti vēlos) , un visi bija pārliecināti, ka apprecēšos pirmā un man būs mazais, bet dzīvē jau nenotiek kā pasakā...diemžēl vai par laimi, nezinu.
Tā nu es vēl joprojām gribu, bet man ir tāda sajūta, ka man tas viss drīz tā pārgribēsies, ka man neko negribēsies un dzīvošu vien ar melnu kaķi, jo ir tik daudz lietu, ka jāpaveic un tā nu tas viss plāns atliekas. :( Lai gan gados neesmu veca. Bet katram jau tas bioloģiskais pulkstenis tikšķ savādāk, citam ātrāk, citam vēlāk.
15.08.2012 10:21 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Man ir tas pats, labākā draudzene pirms pusgada paziņoja, ka plāno mazo, pagaidām tas nekādi nesanāk, viņi abi līdz galvai darbā un nav tikpat kā brīvdienu, bet plāno un kuru katru mēnesi mazais būs :)
Un mēs saderinājāmies ar draugu pirmie, tomēr ir lietas, kas jānokārto un kāzas atliekam uz 2014 gadu pagaidām, bet nu draudzene paziņoja, ka ar saderinājušies un plāno kāzas nākamgad. Man ir liels prieks par vi';niem, jo kopā jau 9 gadus un ir mans paraugs attiecībām, tikai maza škrobīte, ka mēs būsim otrie , kam tas viss, bet es arī saprotu, ka tā nav negribēšana, mēs gribam, draugs vēl vairāk kā es, tikai ir lietas ar ko pirms tā visa jātiek galā, jāiekrāj naudiņas, tāpēc saku - PRIECĀJIES no sirds par labāko draudzeni, Tev tak būs paraugs, draudzene ar pieredzi taj visā un būs pašai pēc tam vieglāk :)
15.08.2012 10:32 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Nu, katrā ziņā, pozitīvais tavā teiktajā ir tas, ka tu pati atzīsti, ka nav labi tā justies, bet tu tomēr jūties. Tātad- ceļš izvēlēts pareizs! :) Tas tikai sākuma brīžu šoks, pārsteigums, vilšanās vai kas vēl, pēc tam pāries un tu no sirds varēsi priecāties par daudzeni bez domām par to, kāpēc tev tā nav, kāpēc tavs vīrietis vēl to neplāno un nedara..
15.08.2012 10:46 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
a man vienalga ka kāds precas, es priecājos. pati vēl negribu precēties, jo nav tāda stabilitāte. precēšos vēlāk un būs man skaistas kāzas, ar baltu skaistu kleitu un es jutīšos kā princese :)
15.08.2012 12:29 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.08.2010
Nu mēs esam kopā gandrīz 9 gadus...es domāju nenobriedušam kaut kam ir būt grūti ;)
Taisnība jau jums visām meitenes ir kādā lietā, savā ziņā vieglāk jau man paliek šo visu lasot... :)
Mani vispār pirmo reizi kāda šāda ziņa tā ietekmē - es negulēju VISU nakti, visādas domas galvā un tā.
Nu es ceru uz drīzu atrisinājumu savā dzīvē, jo nu...esmu tam gatava :)
15.08.2012 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 1698
Reģ: 29.01.2009
Es arī biju ļoti apjukusi, kad uzzināju, ka precas viena no manām labākajām draudzenēm. Tiesa gan, nevis tādēļ, ka uzreiz sāku salīdzināt sevi ar viņu, bet gan tādēļ, ka uzreiz palika bail - vai mūsu draudzība ar to nebeigsies, vai viņa nesāks veltīt pilnīgi visu savu laiku vīram un vēlāk bērniem... Bet tā nenotika gluži otrādi - tagad atpūšamies visi kopā :)
Savukārt, kad nesen viena ne tik tuva draudzene paziņoja, ka precēsies pēc nepilna gada kopābūšanas, kaut kas cits traucēja par viņu priecāties - jo tomēr galvā ir tās domas, ka man ir daudz ilgākas attiecības un precēta neesmu. Bet nu pareizi meitenes saka - nevajag salīdzināt, jāmēģina no sirds priecāties! :)
15.08.2012 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)