grutniecības izziņa - viltus

 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2012
Sanāca, ka kārtīgi tusejām, iedzeram un nakti es pāli budama izpeldejos apaksveļā strūklakā pie operas! Nu un trapijās menti ceļā un tgd ir administrativais pārkapums, soda nauda. Un klat tam jāatsēž karcerī 5 dienas - par sabiedriskā miera traucēšanu. Saprotu, ka rīkojos stulbi, bet nu neuzskatu ka butu kāda kriminālnoziedzniece vai dzērajšoferis kam būtu jāsēž karcerī! Samaksāšu savu soda naudu un pietiek. Un man teica, ka var tikt vaļā no diennaktīm ja uzrāda izziņu par grutniecību - tikai jāatrod daktere kas iedos! Tā arī vēlos rikoties. Un jums jautāju vai zināt kādu ginekoloģi kas būtu gatava man iedot to viltus izziņu par samaksu protams!
11.08.2012 01:25 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Nu, teikšu tā- ja gribi pārkāpt likumu, tad mācies to darīt tā, lai tevi nepieķer! Ja pieķēra- pati vainīga, ej un izciet sodu, ko esi pelnījusi. :)
It kā jau nemaz nevarēja iedomāties, ka strūklakā peldēties nevar, pie tam vēl Rīgas centrā pie operas. + tev par jaunības baudīšanu, tiešām, būs ko mazbērniem stāstīt. Bet jā, viena ies peldēties pālī, otra ies, pēc tam vēl 10. Kad pats to izdari, tad jau ai, kas tad tur bija, nekas briesmīgs, bet ja tur tā sāktu līst katru nakti pālī meitenes un peldēties puskailas? Nebūtu gan vairs tik smieklīgi, ko? Kad briti čurā uz Brīvības pieminekļa (starpcitu, tas arī sākās no vienas reizes, pirmās. Vienu reizi kāds to izdarīja!), tad jau baigā traģēdija, ak Dievs, kā tā var utt. A tagad- par mazu sods. Nu labi, operas strūklaka nav nekāds latviešu brīvības simbols, bet piemineklis, skaists Rīgas centra objekts gan!
Un jā, varbūt tās 5 dienas ir traki, bet, lai autore aiziet un pasēž tās dienas tur, padomā par to, kāpēc policijai viņu būtu jāžēlo ar soda mēriem, ja viņa pat savu pašas! nopelnīto sodu nevar izciest bez krāpšanās, gribot savu problēmu risināšanā ievilkt vēl ārstus un krāpties ar tādu nopietnu lietu, kā grūtniecība.
15.08.2012 12:15 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Liliii tas nav pārmetums, ko tagad rakstīšu, bet neizpratne. Kad kaut kas sāp, vai slikti- tad visas kā viena meklē google.lv sev slimību, bet " iesist" google.lv situāciju pēc atslēgas vārdiem- nemāk.

ja google.lv māk meklēt info- likumi.lv ne ar ko neatšķiras (info ir info) :)))) un opcija "search" visur vienāda :p

advokāti kā konsultācija ok- ja slinkums pašam meklēt, bet pa lielam, to var izdarīt jebkurš normāls, saprātīgs cilvēks :)

pie reizes, piekrītu, ka cilvēki, kas nesaskaras ar šo jomu nezinās, bet man citreiz kauns noskatīties uz advokātu izdarībām, kuri izmanto nevis likumu un pieredzi, kā tam būtu jābūt, bet ķer cilvēkus uz muļķi, par ko es dziļāk neierunāšos. un cilvēks tik maksā un maksā.
15.08.2012 12:33 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
5 dienas ir nieks, vismaz pārdomāsi savu rīcību un turpmāk 2reiz padomāsi pirms bojāt pilsētas reputāciju.
Pieņem šo kā ekstru, jo citi maksā, lai varētu cietumā palikt pa nakti (Karostā):-)
15.08.2012 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Jēziņ, kādas te moralizētājas savākušās...
15.08.2012 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Par pārējo- kārtējo reizi pārliecinos, ka šeit ir pilns ar dievgosniņām-puritānēm un meitenēm bez humora izjūtas.

+
15.08.2012 13:27 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
ir lietas, kur humoram nav vietas.
26.08.2012 20:49 |
 
Reitings 26
Reģ: 11.08.2012
Hmmm, sen te nebiju bijusi un tgd atkal ielogojos - izlasīju atbildes un dažas te ir reāli slimas uz galvu. Tādi novēlējumi, ka mati ceļas stāvus - lai mani sutkās pa apli paņem ???? Da pilnīgi slimi... It kā es būtu kādai vīru nocēlusi. Tikai pierādas, ka sievietes ir ļāunas būtnes un noēd jebkuru bez sāls... Kāds gan naids ir dažās iekšā...


Novēlu Jums pašam visu, ko novēlat man - it īpaši tai kura rakstīja par to paņemšanu pa apli - cerams, ka tevi pašu paņems pa apli kāds bomžu bars gājēju pārejā! ;)
28.02.2013 00:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits