Uzvareetaajs vai upuris?!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Riigaa nopirku graamatu Dr.Veins ,V.Daiers "Uzvareetaajs vai upuris"! Saaku lasiit un briinos,ka vairaak sliecos uz upuri,kaa uzvareetaaju!Es domaaju ,ka esmu pozitiiva ,speeciiga sieviete!Tomeer jaaatziist,ka biezi tur ,kur vajadzeetu teikt "nee",pieciesu ,nestriidos uttNeciinos par savu "jaa"!
Liekas, uzvareetaajs ir cilveeks ,kurs vienmeer un visur dariis taa ,kaa pasam labaak,neiedzilinoties tik daudz otra cilveeka situaacijaa!
Laikam vairaak jaapiestraadaa pie sevis-es noteikti gribeetu buut uzvareetaajs!Uzvareetaajiem nav nekaadu probleemu-visur atradiis pareizu iznaakumu!Kaa ir ar jums?
05.08.2012 17:52 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
domā,

manuprāt ir dzīvē posmi pilnīgi visiem, kad neapzinoties pats esi gan bijis upuris, gan uzvarētājs. Arī uzvarētājs nevar būt tikai uzvarētājs, bez piekāpšanās un attiecīgi pakļaušanās uzgaidot to savu veiksmes momentu.

teiksim personīgi uzskatu un tikai mans viedoklis, kad patiesi uzvarētāji var būt tikai vīrieša dzimums, sieviete, īpaši ja ir māte, vienkārši nevar būt uzvarētāja, jo rūpes un bērna labklājība būs viens no primāriem dzīves uzdevumiem.
05.08.2012 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
ne vienmēr padara par upuriem,citi ar to,aj man jau nekā nav utt. uzprasās uz komplimentiem,lai citi teiktu,tev viss labi,ko runā muļķības :D kā arī pašironija palīdz izvairīties no tā,ka kāds cits ierēks.
05.08.2012 23:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle,

redzi es jau to pašu domāju, sāc lasīt gudras grāmatas un nobīsties, liekas vāks, liekas mājas darbiem, teju visiem ir jābūt slogam :D kā, piemērs :D
man ļoti patīk mana draudzene, reizes divas gadās tiekamies, bet tad tā no sirds, ļoti patīk cilvēka filosofija, ir jādara savam priekam un tā no sirds ar labu rezultātu un atdevi, lai vari priecāties. Vai arī dari vienu lietu, bet izdari līdz galam kā plānoji sākumā un būs simtkārtīgi lielāks prieks, nekā par desmit iesāktiem darbiem. Tā dzīves pieeja ir jāmeklē pašam, ir jājūt. Arī pārdodot gleznas, ir jārod šī pieeja un vaI nav gandarījums, ka ir atrasta? :)
05.08.2012 23:08 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Palasīju jūsu komentārus, pilnībā piekrītu! :) Ir tik daudz dzīves situāciju, kur katrai ir atbilstoša pozīcija - uzvarētājs/upuris un vēl 3. pozīcija - kompromiss!
Vispār būtu interesanti mums visiem aizpildīt to testu un paskatīties, ko grāmata mums uzrādīs :) :)
05.08.2012 23:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taa man bija ar to nodarbiibu ,sakaraa ar viiriem...:DMan pirmajaa briidii likaas,ka pilniigi neko nedaru pareizi-esmu maajas tiriitaaja,darba ruukis utt,bet noteikti neesmu laba miilaakaa,jo tam vairs gandriiz nav speeka!Taa laikam ir bijis arii ieprieks!Beerni bija apruupeeti no galvas liidz kaajaam -visi iespeejamie klubini apmekleeti uttBeigaas nebija pat speeka vakaraa vairs normaali paeest!
Tagad saaku domaat arii par dosanu-taa daavanu ,naudas dosana jau pasai prieku sagaadaa...laikam nevar gaidiit katru reizi to lielo sajuusmu no saneemeejiem!Liekas ,ka tomeer gaidu...!Es saaku vairaak un vairaak saprast,ka viiriesi noteikti ir vairaak kaa uzvareetaaji-tie iistie viiriesi...ne vienkaarsi "labie",bet tiesi tie ,kuri var taa riktiigi pateikt ,kas ir kas...!Mans viirs pareizi pateica-neceri ,ka tevi miilees vairaak par to ,ka esi iedevusi kaut ko kaadam vairaak...!
05.08.2012 23:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Spotorno-es jau juutu,ka es veel esmu upura liimenii!Vispaar tiesaam interesanta graamata!:)
05.08.2012 23:23 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
loti laba tema,lika kartigi aizdomaties,es noteikti esmu ypura loma.jo daudz ko pieciesu ,kas man nepatik un rada mani iekseju diskomfortu
05.08.2012 23:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pirms skrienu uz darbu ,veel gribeeju pateikt-upuri galvenokaart padodas "emocionaalai paraliizei",kas var buut bailu,dusmu vai izmisuma radiita...tas ir loti labi pateikts!
Paldies,ka teema patika! Pasai bija loti interesanti paardomaat ,kas tomeer esmu es?!
Es esmu par to ,ka vienmeer veel varam kaut ko labot savaa dziivee,ja neiet kaa vajag!Laikam tomeer jaasliecas uz uzvareetaaja statusu!:)
06.08.2012 00:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits