12/08/04

 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Labrīt 6dienā!

Kādi plāni? Kādi pasākumi? Kādi garastāvokļi?





Krūze kafijas jau iztukšota, jāpošas un jāmetas baudīt brīvdiena. Novēlu to pašu! :)
04.08.2012 09:55 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Aih, šodien no darba braucot mājās ar riteni "normāli" nolikos uz muti. Nu bāc, tāds ekšens sen nebij bijis :D Man uz stūres bija soma, nekā diža tur iekšā nebija tik sīkumi, nu un tā viņa tur švankājās līdz ierāva priekšējā ritenī un es pārlidoju pāri stūrei, pilnā garumā nolidoju uz asfalta un ritenis man virsū. Nu "kruta" esmu šodien. Uzreiz mudīgi cēlos augšā, likās, ka gulēšu asins peļķē, bet par brīnumu tiku sveikā cauri ar pavisam sīkiem nobrāzumiem un dažiem zilumiem uz rokām un ceļiem, pat zeķubikses nesaplīsa. Tik slapja gan paliku, jo lietus nesen bija nolijis. Man viss labi, tik nabaga velo kaput :( Stūre sagriezās tā ka nevarēju atraut atpakaļ vietā, priekšējam ritenim nenormāls astoņnieks un kreisā rokas bremze saplīsa ;( Tā nu man šodien "jautri" gāja.
04.08.2012 18:36 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Queen,
es arī kā traka šodien pie ekrāna pielipusi. Man tik ļoti patīk vieglatlētika, kas ir stadionā. Šodien sekoju līdzi mūsu Ikauniecei, skatījos arī priekšskrējienus 100m vīriešiem, tāpat arī skatījos džeku basketbolu (lietuvieši labi nospēlēja, turējās amīšiem līdzi), tagad gaidu volejbolu.
Šodiena man paiet riktīgā olimpiādes zīmē. :)
04.08.2012 18:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Summertime-es speeju tevi iedomaaties!Kaadu gadu atpakal ,nokritu vienkaarsi tragiski kalnos Tahoe!Tagad vienmeer esmu loti uzmaniiga!Veel tagad tas kritiens acu prieksaa!Galvenais nogaazos uz trotuaara!Viss lielais marsruts jau bija izbraukts un pasaas beigaas mieriigi relakseejos un uzskreeju virsuu STOP sign!Labi ,ka viss beidzaas labi!
04.08.2012 19:02 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Bija ciemiņi atbraukuši, uzcepu sviesta pupiņas ar papriku, tomātiem un sieru, visiem garšoja. Prieks pašai par sevi. :D

Šovakar esmu nobriedusi iet skriet, citādi jau nedēļu neesmu sportojusi un , kad citi twitterī ziņo savus endomondo sasniegumus, jālien kaktā un jākaunās.

Man ir datorproblēma -

poratīvais bija ieslēgts, taču teju izlādējies, kamēr slēdzu pie lādētāja, paspēja jau izlādēties un izslēgties. Pēc idejas vajadzētu būt tā, ka es viņu pieslēdzu pie lādētāja, deg dzeltena gaismiņa, ka lādējas un es varu ieslēgt no jauna, taču man nedeg lampiņa, dators nelādējas , tādēļ arī nevar ieslēgt, lādētājs arī auksts nevis silts kā parasti. Vai pastāv kāda iespēja, ka vaina ir datorā nevis ladētājā? Pārbaudīju ar vairākiem kontaktiem, izpētīju visu vadu, nekādu bojājumu, vēl no rīta strādāja. :?
04.08.2012 19:06 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
04.08.2012 22:07 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Hanna, vēl pag. nedeļā Stockmann bija, varu pat precīzu plauktu pateikt - uzlielajiem plauktiem, pašā augšā, vistuvāk izejai uz Origo pusi :)
04.08.2012 22:16 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Šovakar tāds patīkams nogurums. Biju ar mazo un vīramāti uz pilsētas svētkiem. Izbaudīju atmosfēru un tirdziņu. Pārnākot, pagatavoju vīram gardas vakariņas. Šoreiz īpaši centos, jo viņam lauzta kāja, visu laiku sabozies. Mazajam zobi nāk, mājās tāpēc normāls koncerts. Tagad miers un klusums, jo guļ. Uz miedziņu velk. Pie jums arī lietus līst?
04.08.2012 22:20 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Bijām pilsētā, paskatījāmies Nacionālos svētkus geju praidu, tūkstošiem visādu dīvainību (vīrieši dīvu drēbēs, nemot mutē šampja pudeles, es atvainojos, kailas krūtis, sado mazo grupas, bērni tam visam pa vidi ietērpti varavīksnēs, attiecīgie pārstāvji no parlamenta, slimnīcām utjpr. lepni nesot iestādes nosaukumu, helikopteri, dīdzeji, slēgtas galvenās ielas..) no visas pasaules, pārspējot mūsu Dziesmu svētku gājienu:D
Un man bija liels pārsteigums, ka varavīksnes karogi ir pacelti VISUR šajās dienās, karala pilī, pie autobusu spoguliem, valsts iestādēm, taxiem, veikaliem, prestižākajām viesnīcām..
04.08.2012 22:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)