Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paru attiecibas citu prieksa

 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, vai ir bijusi sada diskusija, bet interesanti butu uzzinat jusu viedoklus. Mums ar draugu nepatik micities un milinaties citu prieksa, parasti daram to kad esam divata. Citu prieksa neko netelojam, apskavusies apkart nestaigajam, reizem ari pakaskejamies citu prieksa. Bet esmu ieverojusi, ka drauga draugi, katrreiz, kad pavadam laiku kopa, visu laiku micas un apkampjas un bucojas utt.:D Itka jau nav baigie iebildumi, bet esmu ieverojusi, ka ta meitene, it seviski tad, kad mes ar draugu kasamies, uzreiz lec savejam ap kaklu un liela vinu utt, pilnigi, taka censas paradit, ka uz musu fona viniem ir super attiecibas un vini ir tik ideali. Bet manas un drauga atiecibas ir ljoti labas, un mums patik vienam otru kaitinat un kasities. Mes nemicamies citu prieksa, tikai lai paraditu, ka mums viss ir baigi superigi. Un kada sakara ta meitene tur cenas zimeties? Es nesaprotu, varbut mes izskatamies stulbi, neejot vienmer sadevusies rocinas un bucojoties?
Cik svarigi ir jums, ko citi doma par jusu atiecibam? Un ko jus domajat par tadiem, kas ir ka salipusi kopa, priecajaties, vai liekas stulbi?
Vai jus izliekaties citu prieksa, vai esat tadi, ka esat?
03.08.2012 21:00 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man tas liekas normāli - sabučoties, apskauties, nekad neesmu domājusi, ka kāds varētu domāt, ka tēloju, cik mums labas attiecības.. :D
03.08.2012 21:02 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
hah, es arī esmu pamanījusi, ka citi uzreiz mīlinās, kad kāds pāris blakus sakašķējas. un tas tik stulbi izskatās no malas :D
mēs esam blakus, varam samīļoties un iedot buču ik pa laikam, bet nemīcamies, nesūcamies un neknibinam viens otru, kad esam cilvēkos. neērti.
03.08.2012 21:04 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
nu nee.:D sabucojamies un apskaujamies ari mes. Bet iedomajies situaciju - ejat visi kopa, jus ar draugu skaidrojat kkadu kibeli, tu draugu nosauc par mulkiti, un sii uzraiz saka "tu man gan jaukumins esi" un bucojas, un tad paskatas, vai tu to ieveroji:D nu tas jau ir nedaudz parspileti ne?:D
03.08.2012 21:08 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Ja tā mīlināšanās uzspēlēti, tad, protams, nedaudz dīvaini tas ir... Mums tā vispār nesanāk īpaši uzturēties kopā ar citiem pāriem kompānijā, bet paši publiskā telpā izturamies dabiski :) Piem. ejam pa parku, sagribas tur sabučoties-sabučojamies, uz soliņa skūpstāmies, citreiz tā ejot pa ielu pēkšņi man dupsī iekniebj, nemanāmi tur pačubinamies... bet nekā tāda uzspēlēta un neētisku nedaram...
03.08.2012 21:09 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Amelle, hah, tev vajadzēja pieiet klāt tam otras meitenes čalim, sabučot un teikt "Nu tiešām jaukumiņš!" :D :D
03.08.2012 21:12 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Man kādreiz arī tādas lietas likās nu tik stulbas un uzspēlētas, līdz pati nesatiku tādu cilvēku ap kuru gribējās čubināties 24/7 :D
Ar to gribēju pateikt, ka var jau būt, ka tas viss ir uzspēlēts, bet tik pat labi tas var arī būt pilnīgi patiesi, lai arī cik muļķīgi no malas neizskatītos.. :)
03.08.2012 21:15 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
warrior labs:D

Ja un tad vel citreiz tas drauga draugs atnak un stasta, ka si vinam uz nerviem sak krist, ka parak censas kontrolet utt. nu tad jau nav viss tik ideali.
03.08.2012 21:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man arii liekas,ka reizeem varbuut apkaarteejiem liekas siis attieciibas maaksliigas,bet pasas to daram tiesi tad ,kad veelamies-piemeram iedodam bucu visu prieksaa!:)
Man tiesi taa gadiijaas pavisam nesen!Viira draugs saaka kritizeet vinu , paareejo cieminu prieksaa-bija domstarpiibas!Mans viirs loti mieriigi pastaaveeja pie savas domas,tomeer man likaas ,ka ir noskumis par to ,ka draugs nepiekrita!Man tik loti gribeejaas vinam iedot to bucu un teikt ko labu-taa arii izdariiju!Man laikam ir vienmeer bijusi tendence -savu viirieti aizstaaveet -iipasi citu cilveeku klaatbuutnee!
03.08.2012 21:22 |
 
Reitings 77
Reģ: 20.05.2010
tas atgādināja par vienu pārīti, kurš pat paēst normāli nevarēja, jo ik pēc katra kumosa bija jāsabučojas :D
03.08.2012 21:24 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
man vismaz liekas, ka esam ieturēti citu priekšā, arī viņa statuss neļauj lekt klepī un mīcīties publiski, ari jau vairs ne tie gadi..bet nekad netīram veļu citu klātbūtnē. Ja man kaut kas nepatīk vai vīram, tad parasti to publiski paturam pie sevis, bet vēlāk pārrunājam.
03.08.2012 21:32 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Amelle, man paziņu lokā tieši tāds pārītis ir. sēž malā, tā neko īpašu, pat nav apskāvušies.. es kko draugam pasaku un tie uzreiz salec kopā, sabučojas, sadūdojas, atlec viens no otra un skatās laimīgi virsū. nu wtf :D
Bet es drīzāk nesaprotu tos pārus, kas vispār neizrāda neko, kad ir kādā kompānijā. Katrs par sevi, visa vakara garumā pieiet viens pie otra labi ja reizi vai divas.. no malas vispār nevar pateikt, ka viņi ir kopā. Lūk, tas man liekas kaut kā nepareizi. Es nemaz tā nevarētu izturēt, man vajag ik pa laikam uzmanību ..labāk jau, ka visu laiku, bet nu kopmānijā jāsavaldās. Nav jau citiem arī baigi forši skatīties, kā kāds pārītis bučojas vai visu laiku dūdo.
03.08.2012 21:38 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nu mēs tādi diezgan mīļi it kā, īpaši jau viņš, bet, manuprāt, ne tā pārspīlēti. Piemēram, nesen pie mums ciemojās draugi un tad, loģiski, ka sēdējām blakus, dažreiz sabučojāmies, liku viņam galvu uz pleca u.tml.. Manuprāt, tas nav nekas tāds, kas vispār varētu būt uzspēlēts. Dabiska vēlme būt tuvāk cilvēkam, kuru mīl.
Sabiedrībā cenšamies uzvesties pieklājīgi, lai gan ir sanācis tā ilgāk paskūpstīties operā. (s) :D Joprojām nedaudz nokaunos. :D
03.08.2012 21:38 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Esmu bijusi apgrieztā variantā. Mēs vnm esam bijuši dabiski mīļi, nekautrējos sabučoties un samīļoties. Bija kāda meitene, kura palika greizsirdīga uz mums, jo viņas čalis viņai tik daudz uzmanības nepievērsa.
03.08.2012 21:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ar saveejo visu laiku ik pa laikam sabuzjinaamies,sabuchojamies un ir vienalga, vai esam divataa vai cilveekos. abi esam aaraa no taa vecuma, lai kaadam kaut ko pieraadiitu vai satrauktos par paareejo viedokljiem. un jaa, kad redzu, ka dazi paari kaskjejaas par absurdaam lietaam, varu iedod dazkaart buchu saveejam un pateikt uz auss - paldies dievam , mees taadi neesam.
03.08.2012 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Atcerējos vienu tādu pazīstamu pāri, kas vienmēr mīlinās un bučojas citu priekšā, bet tas puisis manam draugam atzinās, ka vispār viņa meitene ir kašķīga un mājās ejos vaļā riktīgie skandāli, bet sabiedrībā gan abi tik saldi, tik saldi....:D Es ar savējo gan neko netēlojam, ja sastrīdamies citu klātbūtnē, tad es neizliekos, ka viss kārtībā, visi jau zina, iesaukuši mūs par skarbo pāri:D Es vispār neesmu no kaut kādām tēlotājām, kā jūtos, tā arī uzvedos.
03.08.2012 22:04 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Mēs ar draugu nemīlinamies,varētu pat teikt, ka esam viens to tiem pāriem, kas trīs reizes vakarā pieiet viens pie otra.
Mums ir viens draugu pāris, kurš tēlo, mīlinās un visu laiku citiem stāsta, ka viņu otras puses ir paši labākie, bet esmu dzirdējusi viņus runājam, kad domā, ka neviens nedzird, viņi kasās un draud viens otram.
Tad ir vēl viens pāris, kas arī sabiedrībā tik ļoti plēšas, ka trauki šķīst uz visām pusēm.
03.08.2012 22:13 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
viss atkarīgs cik ļoti man puisis patīk,ja esmu samīlējusies esmu pats jaukumiņš :D,bet ja tik tā tad varu kaut visu vakaru ar viņu nerunāt! bet strīdējusies esmu sabiedrībā un kā tava draudzene toč nedaru :D
03.08.2012 22:30 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tas jau atkarīgs, cik ilgi kopā. Ja kopā ilgāk par gadu, reti kurš baigi mīlinās publiski.
03.08.2012 23:02 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, sabiedrībā ir jāapslēp savas kaisles un jāpataupa tās guļamistabai, tāpat kā problēmu risināšanu un kašķu meklēšanu ir jāpataupa mājas videi.
Samīļošanās, sasmaidīšanās, sadošanās rokās ir simpātiju/mīlestības apliecināšana, kura pievilcīga liekas arī citiem. :)
03.08.2012 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Pašai riebjas, kad ar puisi itu priekšā strīdamies, un, kad citi pāri tā dara, tad tiešām gribās pierauties tuvāk savējam, samīļot sabučot. Ne tikai tāpēc, lai citiem kaut ko parādītu, bet arī tāpēc, ka pašai kaut kāds sirdsmiers, prieks par to, ka mēs tādi jauki. Vispār, ja, pavadot laiku ar draugiem, nestrīdamies, tad tas ir tāds notikums, par kuru ļoti jāpriecājas un jāsaka - vot, redzēji, šajās brīvdienās nestridējāmies.
It kā jau man patīk mīļums, mīlinātis utt, bet pati atgrūžu, ja mēģina mani samīļot vai kko tādu, nezinu īsti kāpēc.
Jā, mēs arī mēdzam draugu lokā viens otru kaitīnāt, bet tas nav tāpēc, ka patīk, vispār mani tas ļoti kaitina. Tā, ka es esmu pilnigs pretstats tev.

Es vispār neesmu no kaut kādām tēlotājām, kā jūtos, tā arī uzvedos.

Man ir tieši tā pat. Un ne tikai tevis aprakstītajā situācijā.
03.08.2012 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits