Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

besssssis :@

 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Sveikas. Sēžu viena mājās, šodien nojuka tikšanās ar draugu un draudzenes arī vai nu ar saviem puišiem/vīriem/bērniem vai kaut kur ballējas. Tātad besis mans ir par to, ka mans draugs man nevelta pietiekami daudz uzmanības. Esam kopā tikai pusgadu. Kad sākām tikties, viss bija daudz savādāk, lai gan abi mācījāmies + viņam katru dienu treniņi un sporta zāle, man kursi +dejošana, tikāmies katru dienu un ned.nogale centāmies pavadīt kopā- gājām tusēt, braucām atpūsties u.t.t Taču tagad, lai gan ir vasara, neviens no mums nestrādā (esam studenti), mēs tiekamies labi,ja reizi 2 nedēļās. Dzīvojam viens no otra 30 km attālumā. Viņam vnm ir kaut kur jābrauc, sacensības, jāpiedalās pasākumos + vnm ir sajūta,ka pirmajā vietā ir draugi. Ja arī kaut kur esam kopā, viņš saka,ka būs tikai ar mani, bet pavada laiku ar saviem čomiem. Esam par to runājuši,bet viņš saka,ka tā nav,ka viss ok un nav ko man cepties, man esot jāpierod pie tā. Tad,kad esam divatā viss ir ideāli. Bet dažreiz pārņem sajūta,ka viss cits (basketbols, draugi,tusi u.t.t) ir daudz svarīgāki nekā es. Es saprotu,ka hobiji un draugi ir svarīgi un netaisu histērijas, taču arī es gribu ieņemt kādu vietu viņa dzīvē...
02.08.2012 22:28 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
O, lieliski, 30km noteikti ir baiss attālums. Tādā gadījumā manā situācijā jūs jau būtu šķīrušies :D
02.08.2012 22:33 |
 
Reitings 555
Reģ: 05.01.2012
vai tad tu nevari apmeklēt tos pasākumus kopā ar viņu, doties uz sacensībām, lai atbalstītu/skatītos.
02.08.2012 22:34 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Cik saprotu, jūs abi ļoti jauni. No savas ne tik lielās pieredzes varu teikt, ka otram jāļauj izmantot sev tik daudz laika, cik viņš vēlas, jāļauj nodoties saviem hobijiem un darbiem. Un, kad ABIEM ir laiks "mīlestībai", tad tikties un pavadīt kopā jauku laiku.

Man ļoti patīk tā ideja, ka attiecībās nedrīkst izšķīst viens otrā. Ja tas notiek, parādās rutīna, var zust interese vienam pret otru un palikt tikai ieradums. Tas ir tikai mans viedoklis, bet patiesi vēlos redzēt sev blakus vīrieti - personību, kuram ir savas darīšanas, kurš pūlas sasniegt mērķus, ir interesants gan man, gan sev pašam. Turklāt, kad viņš ir aizņemts ar saviem hobijiem un pasākumiem, arī man vienmēr ir, ko darīt (izskatās - tāpat kā tev). ;)

Vēl vēlos piebilst, ka burvību var iznīcināt arī dažādi ultimāti un pārmetumi (par to, ka cilvēks grib vienkārši darīt sev mīļas lietas).
02.08.2012 22:40 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
laurensija- Nu cik iespējams, es jau braucu līdzi un atbalstu,bet es taču nevaru izskraidīt visur līdzi. Bet lieta tāda,ka pēc spēlēm viņš grib ar draugiem iet padzert alu/ ir pārāk noguris/ jānosvin uzvara un tā tālāk....
02.08.2012 22:43 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Siren- man 22, viņam 20. Varbūt tiešām esam pārāk jauni. Es uztveru to visu nopietni,bet izskatās, ka viņš laikam nē. To visu jau var sabalansēt, es vnm atrodu laiku viņam, dažreiz atsakos no kāda pasākuma, lai tikai pabūtu kopā. Man kaut kā sanāk apvienot visu: mācības, hobijus, draugu būšanu un attiecības, bet viņam pavisam nē. Laikam vajadzēs vēl izrunāties. Ilgi tas tā nevar turpināties, man jau tagad parādās sajūta, ka dzīvojam katrs savā pasaules malā un katrs savā pasaulītē. :(
02.08.2012 23:06 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
man tas pats ar draugu :D
viņam sobrid atvalinajums un parsvara ir ar draugiem un tikai pa nakti un no ritiem ir ar mani :( :D
02.08.2012 23:24 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
ārā atkal pilnmēness nav? man ar besis. gribas kādam uzšaut un uz kašķi velk...vai varbūt tas ir pms :D
02.08.2012 23:38 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Kad man kaut kad sen atpakaļ bija tāda situācija, es to nokārtoju tā, ka vienkārši pateicu- es negribu būt tev pēdējā vietā. Neaizliedzu itin neko, bet gribu respektu pret sevi un to, ka attiecībās esmu nevis es viena pati, bet mēs abi kopā. Runāja jau atkal viņš, ka viss ir kārtībā, bet es tikai paliku pie sava un panācu to, ka puisis saprata, kā es jūtos un arī es sapratu savas kļūdas, jo prasīju mazliet par daudz, viņš arī saprata to, ka tagad esmu daļa no viņa dzīves. Tagad viss kārtībā. Jāstāv un jārunā, tas viss. :)
02.08.2012 23:45 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Ja profesionālis, tad samierinies, tuvākos 5-10 gadus sezonas laikā nekas īpaši nemainīsies, sports prasa ļoti daudz fiziskās un garīgās enerģijas
03.08.2012 01:37 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Un alinju un draugus :D Zinu kaa tas ir, bet esmu samierinajusies,shad tad izspruk ara kads parmetums,bet pa lielam,isteniba,es jutos labi majas,kad vinja nav! Tad es varu paguleet,kad ienak prata,skatiities TV ko gribu,ne tikai auto raidijumus :D
Un kadreiz neej vinjam liidzi,bet aizej ar draudzenem uz kafiju utt.Vins pmaanis-Kaa vinja man nenaak liidzi?! Un tad ari droshi varesi pateikt,ka taapat nav starpiba vai Tu tur esi vai nee,jo beigaas esi 1,tad saki,lai atpusas ar draugiem,Tu ar draudzenem :) Ari shis starda,ir dziive proveets! :) Nenjem pie sirds,vinsh vel jauns, vajag vel to putna brivibu.Nespied ar visiem sparniem klaat, apniks,lai cik liela mila butu.Vechiem rozaa brilles nokriit DAUDZ aatraak kaa mums.
03.08.2012 07:05 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
nu man tā bija kādos 17 gados.. ar vienu no pirmajiem draugiem.
nezinu,man liekas,ka viņš vienkārši ir ļoti jauns ( arī jaunāks kā redzi) un nu tomēr viņš vēl grib skriet un tusēt un,tomēr,attiecības nav pirmajā vietā.
un tādā vecumā vēl kādu laiku nebūs.
ir reti eksemplāri,kas tajos gados ir ļoti nopietni..
03.08.2012 08:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits