Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mākslinieces? :)

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Sveikas!

Vai cosmo meiteņu vidū ir arī kāda, kas ir ciešākā saistībā ar mākslu?

Es vairāk domāju vizuālo mākslu - zīmēšanu, gleznošanu, grafiku, varbūt arī arhitektūras zīmējumu.
Kādā tehnikā Jūs labprātāk strādājat? Radoši izpaužaties hobija līmenī vai arī esat studējušas (vai studējat) ar mākslu saistītās programmās?

Un galvenais jautājums - kādi mākslinieku piederumu veikali Rīgā ir Jūsu iemīļotākie? Vēlos nopirkt eļļas krāsas, tušu, u.c. piederumus, bet tā kā tas ir diezgan padārgi, vēlos atrast izdevīgāko piedāvājumu.
02.08.2012 14:49 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Pretī mākslas akadēmijai ir tāds veikaliņš pagrabā iet kāpnes! un vēl veikals Marina Stabu ielā, manuprat, šie abi ir viens kantoris.
02.08.2012 14:55 |
 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Studēju dizainu, bet šobrīd gan vairāk hobija līmenī.
Jā, arī tas, kas ir pretī Mākslas akadēmijai ir Marina Art. Tur arī daudz ko pērku. Arī pašā mākslas akadēmijā iekšā ir veikals.
Protams vēl paliek tā pati Valters un Rapa grāmatnīca,kur šo to var atrast. Audeklus pērku JYSK. Kvalitāte tāda pati kā mākslinieku veikalos, bet cenas ievērojami zemākas.
02.08.2012 15:42 |
 
Reitings 223
Reģ: 14.07.2012
Esmu mācījusies mākslu un dizainu, šobrīd gan tas viss atstāts novārtā.
Es arī visbiežāk iepirkos Mākslas akadēmijas veikaliņā, dažreiz Marina Art. Vēl ir veikaliņš Hobby Set, uz E. Birznieka - Upīša ielas, tur arī ir ir plaša izvēle un cenas ir diezgan draudzīgas, vismaz kādreiz bija. :)
02.08.2012 15:49 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Studēju Mākslas akadēmijā, parasti iepērkos akadēmijas veikaliņā, taču tas nav tas lētākais. Izdevīgi ir braukt uz bāzi, tur ir viss - krāsas, otas, audekli daudz lētāk nekā visos mākslinieku veikalos. Šķiet tas bija Ķengaragā, taču neatceros vairs, ar kuru transportu tur varēja nokļūt, arī adresi nezinu, sen neesmu bijusi.... Zinu tikai kā izskatās, painteresējies kaut kur. :)
02.08.2012 17:00 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
šad tad joka pēc parasēju, mācījos specializētajā kursā vidusskolā...
Tiesa, citos mākslas veidos esmu apdalīta :D
02.08.2012 17:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es neesmu studeejusi maakslu,bet gleznoju jau vairaakus gadus!Tiesi taapeec ,ka neesmu maacijusies ,gleznoju kaadreiz uz neiedomajamaam virsmaam un tehnikaa ,kas tikai man zinaama!:DLietoju elllu ,kanvu -paarsvaraa !Gleznoju ar speciaalu naziiti!Ar otu gleznoju tikai saakumaa-man patiik taadi biezi triepieni...!Esmu gleznojusi uz deela ,kas paarklaats ar lina audumu!Loti patiik varieet-izgudrot ko jaunu!Tiesi taa riikojos arii ,taisot sev teerpus!
Mans lielaakais prieks -esmu arii paardevusi savas gleznas!"Uudensrozeem" arii atradaas pirceejs!Esmu kaadreiz likusi profilaa!:)
02.08.2012 17:08 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle

Ak tad pārdevi manu mīļāko gleznu :) un ne man :D
02.08.2012 17:09 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Esmu ieguvusi augstāko izglītību tieši vizuālā mākslā, ar pedagoģiju apakšā.

Tiesa strādāju pavisam citā sfērā, bet studijas man atvēra tik daudz radošās čakras, ka nenobrīnīties :D pašlaik darbojos tikai hobija līmenī - šad tad gleznoju, veidoju kolāžas, grafikas utml. mākslinieciskās zināšanas man noder gan darbā, gan citiem hobijiem.

Par Rīgas veikaliem nemācēšu teikt :)
02.08.2012 17:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Aisse Z-O!Interesanti veel arii tas,ka turpat viena cita sieviete teica,ka diez vai man izdosies paardot Latvijaa savas gleznas par taadaam!!!naudaam!
Tas notika tik aatri!!!!Sai pasai pirceejai patika arii sii mana profila glezna,bet nevaru paardot ,jo ir domaata atstaat mantojumaa....:D
Es veel nosmeejos ,jo peedeejaa laikaa parakstu savas gleznas ar savu nik-Emmanuelle!Pirceeja pasmeejaas-tas vinai loti patiikot-man esot pseidoniims!
02.08.2012 17:21 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
4 gadus izmācījos dizainu, tagad mācos Mākslas akadēmijā. Es pārzinu gandrīz visus Rīgas mākslinieku veikaliņus un pateikt varu vienu, vislētākās un arī diezgan kvalitatīvas preces ir Ķengaraga veikaliņā-bāzē. Gan audeklus, gan krāsas var dabūt pa lētām naudiņām.
02.08.2012 18:11 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Emmanuelle, man arī ļoti patīk Tavi darbi :) ieturēti Tavā rokrakstā un ar lieliskiem kontrastiem.

Paldies par ieteiktajiem veikaliem! Varbūt kāda var padalīties ar precīzu adresi Ķengaraga bāzei?

Priecāšos dzirdēt vēl meiteņu pieredzi mākslā :)
02.08.2012 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits