Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

" Viņš būs mans!"

 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Nereti tikko kā sākas kāds iepazīšanās šovs, ( “ Saimnieks meklē sievu”, “ Gandrīz ideāls randiņš” u.c. agrāk bijušie) komentāros dažādos portālos meitenes jau “ dala” džekus. Bieži izskan frāzes: “ Meitenes, viņš būs mans!” un līdzīgas, kas liek domāt, ka kāda noteikti mēģinās ar to vai citu džeku iepazīties reāli vai virtuāli. Tas man tā vienmēr izraisa smaidu. Bet kā ir dzīvē? Ir kāda mēģinājusi sapazīties ar TV ekrānos ieraudzītu, noskatītu puisi no kāda tāda veida šova? Kā ir veicies? Vai tiešām viņš ir pievērsis uzmanību, bijis atsaucīgs? P. S. neuzvienu aci uzlikusi neesmu un man arī nav svarīgi, kurš konkrēti bija tas, kurš ļāvās iekarot (ja kāds tāds bijis.) Tikai aizdomājos :).
01.08.2012 19:43 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tas jau tikai tā, joku līmenī :)
Pati gan neesmu mēģinājusi sapazīties.
01.08.2012 19:46 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Es arī to uztveru parasti kā joku, bet tomēr daudzas ir ļoti mērķtiecīgas, uzstājīgas, tāpat meklē viņus portālos, cenšas iepatikties. Gan jau mēģina iepazīties un kāpēc gan ne? Arī tiem džekiem tomēr pēc tiem šoviem dzīves turpinās, ne jau visi uzvar un pat, ja uzvar, ne jau uzreiz ir kopā līdz mūža galam. :)
01.08.2012 19:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
A nez, manuprāt visos tajos šovos vispār nekad neviens jēdzīgs vīrietis neiet..
01.08.2012 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits