Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Noraudājusies līdz ausīm..

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Mani problēmas pēdējā laikā ļoti vajā. Ir cilvēki,kam ir problēmas,darbā,bet mājās viss ir labi,bet man ir problēmas abos! Es vēl dzīvoju kopā ar mammu,un patēvu,jo pašai nav kur citur dzīvot,kamēr neatradīšu darbu. Bet lieta,ir tāda,ka viss ko es daru ir slikti,nav labi,to tā saskata patēvs. Pa vasaru man skolā,bija prakse,es paralēli vēl tam meklēju darbu,ieliku avīzē,un internetā sludinājumus,bet nebija,kas atsaucas. Tad man paveicās,un es būtu atradusi apkopējas darbu,aizgāju uz "pārunām",bet darba devēja izvēlējās citas meitenes. Redz tas arī ir slikti,jo darbu meklēju vasaras vidū,tūlīt taču sāksies skola,bet es skolu pametu,jo,kā jau biju teikusi,mani nesaistīja,tas ko mācijos,un negribēju lieki tērēt tam laiku,zinot,ka tā vietā varu darīt ko citu,pabeigt kaut vēl gadu vakarskolā,un diploms būtu rokā! Bet tas arī nav viņam labi. Tagad skatos,uz darbu ārzemēs,jo man ir apnicis,ka mani kāds kontrolē,es pat vakaros pie pc nevaru sēdēt,jo redz es neko citu nedarot,lai gan pēdējā laikā vispār neesmu mājās,jo eju meklēt darbu. Man taču nav jāatskaitās patēvam- vot es eju ārā no mājās,es eju uz centru meklēt darbu! Vāks pilnīgs! Tagad sēžu noraudājusies līdz ausīm,jo ja man pasaka,ka es neko nedarot,pat ne mājās,lai gan es daru,es slauku mazgāju tīru,taisu ēst,bet to neviens nekad nenovērtē,vai pat manis taisīto vienkārši neēd,jo to,taču esmu taisījusi es! Viņš vispār mani neatbalsta,pat nepasaka,neko labu. Tagad ir uzlicis limitu,ja līdz augusta beigām netaradīšu darbu,tad mani izmetīs no mājām.. es nezinu,ko man iesākt,jo viss ko es daru ir slikti,ja es eju un daru,uz to neviens neskatās,tas viss ir slikti.. es vispār jūtos kā tāds melnais punkts,un tas ir šausmīgi.
31.07.2012 14:07 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Piesakies kādam brīvprātīgajam darbam ārzemēs. Vai kādus sīkos vākt. Man ir paziņas, kas jau sen vāc bērnus ārzemēs un ir ļoti apmierinātas ar dzīvi.
Moš noder kāda adrese: www.apa.lv
www.jaunatne.gov.lv
01.08.2012 11:03 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Kas par sviestu? Izrunājies ar mammu vai tad viņa savu miesīgo meitu nepaklausīs? Ņems vērā kādu tēvu, joptv (atvainojos). Tracina, kad vecāki šitā rīkojas. Vienai manai draudzenei ir pretēji, vecaki viņu uztver vēl kā bērnu, viņa pat savu draugu nevar satikt un tur iesaistīta pat policija. Besīīīīīī! Atvainojos.
01.08.2012 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Hesburgerā ņem visus pēc kārtas :D Vergu drbs, bet alga ir ok. Pašai riebjas, vairs nevaru izturēt, bet, nu. Ja dzīvo pilsētā, kur ir hesis, uz priekšu.
Es pati vienīgi priecājos, ka varu ar puisi dzīvot Rīgā, un nākamvasar vai nākamreiz, kad meklēšu pagaidu darbiņu, būs jau pieredze un lielākas iespējas, bet īstenībā gribas rakstīt atlūgumu.. Ļoooooooooti
02.08.2012 02:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)